Slovenija
85 ogledov

Janez Janša: V znak protesta ga ni na seji za nacionalno varnost

Komentarjev 107
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • jezero 12:23 28.oktober 2015.

    Mar Cerar ne ve, da je on samo predsednik vlade, Janša pa državnik iz Rovt. Daljnovidni ustavni sodniki so namreč odločili, da JJ ne bo arestant, ampak državnik poslanec. Sedaj trenutno pa JJ gradi neko paralelno državo.

  • Avatar olor
    olor 13:29 28.oktober 2015.

    in kaj ti nuca da tukaj komentiraš, ne sliši te nobeden ne Janša ne Cerar. Brez vezno napihovanje. Boli njih k..c važno da imajo položaj in fajne plače. sama banda

  • jakec1575 16:04 28.oktober 2015.

    Zame je vsak človek, dokler lahko to dokaže. Zadnjic sem sicer enim zelel pokazati ogledalo in operiral z besedami... vendar. Ko se bom sam spustil na nivo in druge ljudi obravnaval manj kot ljudi, sem zakljucil kot clovek. Zaradi sebe.

  • Janez_53 16:40 28.oktober 2015.

    Pošteno sem opravljal svoje delo v svoji takratni domovini! Ti si očitno tujec (ker menda nisi iz JU??) ali pa mladiček, ki mu pač stvari niso najbolj jasne! Oziroma jih nisi v stanju dojeti.

  • patrijarh 16:39 28.oktober 2015.

    Ti pa si bolan.

  • patrijarh 16:40 28.oktober 2015.

    Smo se znebili.......ti sigurn ne ,ker si I.D.I.O.T

  • Avatar olor
    olor 16:06 28.oktober 2015.

    takoj sem za!

  • Avatar olor
    olor 16:08 28.oktober 2015.

    a zna ta jj kaj drugega kot samo kritizirati. Naj se spomni koliko je zapravil Slovenijo v njegovi vladavini? Jasno, da bo vse zanikal, ker on ne dela napak. Najbolje bo, da ga nekdo posravi.

  • Avatar olor
    olor 16:10 28.oktober 2015.

    Cerar, bolj odločno je treba nastopati, jasno? Pa če je treba tudi udariti po mizi! Verjamem pa, da si rojen za vodenje v idealnih razmerah, kar pa dandanes niso.

  • Janez_53 16:16 28.oktober 2015.

    Mi je že bilo malce čudno, da Janša ne meče polen. Sem se kar ustrašil, da je zbolel. No, sedaj vidim, da je le nabiral polena na kup... Star sem preko 60 let, pa še nisem srečal bolj negativnega človeka.

  • primoz.g 16:22 28.oktober 2015.

    FOX news pravi takole https://vid.me/Dy5s

  • Janez_53 16:22 28.oktober 2015.

    V splošnem bi se strinjal s tabo glede pobude, vendar mešaš preveč stvari. Če nekje ni omogočeno komentiranje, nima to nobene veze z ustavo in demokracijo! Uredniška politika ima vso pravico, da se komentiranje omogoči ali pa ne.

  • primoz.g 16:32 28.oktober 2015.

    pol si bil star nekje 40 leta 91, pa mi povej kje si takrat bil ? si bil v zaklonišču, na balin placu al na kakem partijskem shodu proti osamosvojitvi, ali si se samo potuhnil in čakal razplet v svojem ...prikaži več udobnem delovnem mestu v JU, ker edino človek iz JU lahko to izjavi ?

  • Kranjica 16:48 28.oktober 2015.

    Če so vsi enaki, zakaj potem nekateri pljuvate samo po Janši? Samo vprašam.

  • dragec 16:49 28.oktober 2015.

    mal te jebe, ko ugotoviš, da je JJ dejansko jašar jašari

  • dragec 16:50 28.oktober 2015.

    Idiot te je NAREDU

  • dragec 16:51 28.oktober 2015.

    Kaj,če bi te on maj nategnil

  • dragec 16:53 28.oktober 2015.

    kaj si nor 70 x smo onanirali na njegovo sliko (grdo albansko faco)

  • dragec 16:54 28.oktober 2015.

    Slep je bil tvoj ati,ko te je sklepal tako zabitega

  • wingspan15 09:46 28.oktober 2015.

    Nič novega. Pa Janša sploh še kaj pride v službo, ali dela preko twiterja. Plačo pa najbrž prejema.Če bi bil politik v službi državein državlajnov, bi na sestanek prišel in skomuniciral svoje predloge. Iz protesta odsoten pa je spet eno ...prikaži več izmed njegovih levih fint.Z doba je pa redno hodil v parlament.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.