Slovenija
144 ogledov

Janeza Janšo raje volijo kot poslušajo

Komentarjev 32
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Papaja Popi 15:18 05.maj 2016.

    Tajni posnetek s sestanka SDSNi še popolnoma potrjeno, ampak nekateri sumijo, da je bil posnetek narejen pred ljubljanskim sodiščem . . . https://www.youtube.com/watch?v=Hgk7n_sJg4g

  • izRODEk 15:58 05.maj 2016.

    SDS ima dve poti:- z janšatom in na naslednjih volitvah dokončno propade- brez janšata in na naslednjih volitvah ne obstaja večSDS je gotov.

  • Avatar Syn
    Syn 16:33 05.maj 2016.

    Prej bi veljalo da z Janšo SDS zmaga na volitvah z 60% podpore, brez njega pa vsaj z 75%.

  • AnzeSmolej 16:45 05.maj 2016.

    razen če se zgodi čudež in vlada ukine polovico nesmiselnih davkov, oklesti trapasto zakonodajo, naredi bolj ugodno klimo za manjša podjetja, lažje in CENEJŠE zaposlovanje delavcev, zapre mejo za vse "begunce", itd...bo na naslednjih volitvah zmagala SDS, pa če ti ...prikaži več to paše ali ne. Večina Slovencev je sita leve fašist-komunistične diktature!

  • jakec1575 17:07 05.maj 2016.

    A to ima zurnal kaksno sponzorsko pogodbo z Janezom, da ga objavljate vsake nekaj dni? Nobena novica ni slaba, samo, da je novica. Tukaj sem, ne pozabite me. Ali sam izpolnjujete kvote uravnotezenega zurnalizma, da vam ne bi kdo ocital, ...prikaži več da ste rezimski medij? Res ne razumem, kaj ima ta človek se za ponuditi slovenskemu narodu. Nimam nic proti demokraciji in raznoraznim strankam sicer.

  • Žurnalček 17:42 05.maj 2016.

    Jaz ga tud videt ne morem , kaj šele poslušat , da bi ga pa volil , pa prej naredim samomor !

  • dragec 20:16 05.maj 2016.

    Alo, počasi,lahko ga sovražiš, govoriš mu, da je grdi pleško, albanez...ali groziti..mu..'????

  • Zmago 21:13 05.maj 2016.

    @jezero če te dobro poznam nimaš RTV v mislih. ?!?!?!!?? pa pluse dobivaš ???

  • Zmago 21:32 05.maj 2016.

    No @Žurnalček pa te naredi enega selfija ................. s pištolo ..... tak kot oni Kitajec ;-) Muzikant Bortchy bo ti prišel špilat..........................je že dolgo pri.....................plehmuziki.

  • h3o 22:10 05.maj 2016.

    rudećkoti, beleške v roke in pisat, kar je Janez zapovedal...

  • Zmago 09:46 06.maj 2016.

    @izŠTORKLJEk naj te preveč ne skrbi. Ti raje skrbi za svoje Združene Lunatike in kursađijo Violeto !! ;-)))A veš da so po naše RODE - štorklje. Daj posloveni si že ta nick, če si se že potrudil in prikraspal sem gor !! ;-)))

  • Zmago 10:45 06.maj 2016.

    Bo pa že držalo, ko si pa bil ti ta glavni govornik, ki je navduševal enako misleče množice ! ;-)))

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.