Slovenija
34 ogledov

Janković najel četrt milijona kredita zaradi dolga?

Komentarjev 33
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Miller Porter 15:07 28.julij 2016.

    ste zainteresirani za pridobivanje posojil ?? če pa ste ja v stik z mano za cenovno posojilo z obrestno mero 2% e-pošte Millerporter102@yahoo.comhttp://millerporter102.wix.com/potterfirmsbomo čaka na vaš hiter odzivG. Miller Porter

  • Miller Porter 15:07 28.julij 2016.

    ste zainteresirani za pridobivanje posojil ?? če pa ste ja v stik z mano za cenovno posojilo z obrestno mero 2% e-pošte Millerporter102@yahoo.comhttp://millerporter102.wix.com/potterfirmsbomo čaka na vaš hiter odzivG. Miller Porter

  • nostradamus 09:30 14.maj 2013.

    sem komitent banke koper in imam 5x cistega prejemka limita je pa res da nimam nobenih drugih omejitev kreditov,trajnikov itd mogoce je provizija pri njih visja ne vem ker ne spremljam vendar imam raje kopersko banko ceprav so lastniki italijani ...prikaži več kot domace brezno brez dna ki slisi na ime NLB

  • juventus1897 15:36 14.maj 2013.

    G. Zoran Janković, objavite, po kakšni obrestni meri in pod kakšnimi pogoji zavarovanja so vam v Banki Koper posodili denar! Glede na javno znane podatke o višini ter ročnosti tega kredita bi morale biti obresti astronomske, ali pa kredit prvovrstno ...prikaži večo zavarovan. Javno objavite te podatke. Takoj.

  • juventus1897 15:37 14.maj 2013.

    »Ko rabim denar, pokličem, pa rečem, draga moja banka, je čas, da vrneš kakšno uslugo… *

  • Unice Cale 17:14 29.julij 2014.

    Ali potrebujete posojilo za vaše podjetje ali naložb, se obrnite Peter Mark na michaelselitoloanagency@gmail.com zasebno posojilo, posojilodajalec za vaše posojilo ponuja loan.He do 5000 dolarjev ali funtov na 500 milijonov ameriških dolarjih ali funtih. Če ste zainteresirani mu pišite na ...prikaži več michaelselitoloanagency@gmail.com

  • sweetdogs 09:08 14.maj 2013.

    "Kako je možno glede na prejemke dobiti tolikšno posojilo?" Če si Zoran Janković je očitno možno nje...

  • bojovi 09:25 14.maj 2013.

    Minus plačal s kreditom, drugače raje podprem Zokija kot Janšo to je jasno, ampak tole pa tut ne more kar tako.

  • sivka 09:26 14.maj 2013.

    Milan bi rekel, da to ni v nacionalnem interesu

  • vladek 11:29 14.maj 2013.

    Za garancijo je dal vagon solate,pa še opanke za dobro vago.

  • ac-dc 15:11 14.maj 2013.

    Pa svoj najljubši Cd od Danjele

  • juventus1897 15:38 14.maj 2013.

    Poročilo KPK o premoženjskem stanju predsednikov strank o Zoranu Jankoviću pravi:"Kot izhaja iz finančne analize odhodkov in prihodkov zavezanca (Zoran Janković, op.), tekoča poraba zavezanca bistveno presega višino njegove plače oziroma dohodkov, ki jih prejema kot župan MOL. … ...prikaži več za financiranje svojih življenjskih stroškov (je) porabil 11-krat več, kot je znašala njegova funkcionarska plača. (str. 12)

  • juventus1897 15:39 14.maj 2013.

    "Komisija ugotavlja, da je v letu 2011 … (skoraj) nelikviden na svojem osebnem računu postal zavezanec. V tem primeru je likvidna sredstva, ki so delno končala na osebnem TRR zavezanca, zagotovilo podjetje Grep, d.o.o."

  • zztop 23:05 14.maj 2013.

    Igrajte deco Zokijevo kolo!!! Jebo vas Zoki i celi PS u ..... golo. Enostavno neverjetno.

  • 4ba2a8e4cc2cfe1172eec499b48f077b0c78143c 15:38 14.maj 2013.

    Ni vzel kredita,ker rabi denar.Vzel ga je zato da uradno pokrije dolg.Bil bi res mudonja dapokrije dolg iz kakšne banke iz Cipra ali Švice,bog nedaj z gotovino.Novinari in ostali domoljubi samo čakajo ,kje bo naredil napako.Skratka Zoki je začel ...prikaži več razmišljati vendar bolj pozno.Ima še kredite katere mora pokriti,vendar uradno nebo več dobil penkija.Kaj pa takrat?

  • George Anderson 06:01 07.december 2015.

    Get posojilo danes ob nizki stopnji uporabljajo zdaj so dana posojila v višini 3% uporabljajo zdaj to lahko poveča vaše podjetje v večji višina. Ponujamo Loan za poslovne in osebne ljudi, če potrebujete posojilo za zagon podjetja ali posojilo, da ...prikaži več bi poplačala račune se obrnite na nas preko (georgeanderson.loanfirm255@gmail.com) zdaj in dobili posojilo iz naše družbe ... sem postal najboljše storitve posojila.

  • Ivan128 08:34 14.maj 2013.

    Kako je možno glede na prejemke dobiti tolikšno posojilo? Pri Banki Koper je očitno vse mogoče, ker je to Z. Janković. Drugače pa komintenti te banke lahko dobijo limit samo 3 kratnik čistega prejemka saj se še prej odštejejo krediti ...prikaži veči in trajniki. Če moja trditev ne drži, naj me iz banke koper popravijo, jaz pa bom dokazal mojo trditev. Očitno je, da nastradamo mi majhni.

  • stanekos 08:43 14.maj 2013.

    Banka Koper je ena najdražjih bank, tako za fizične kot pravne osebe. Seveda rabijo denar za tekoče poslovanje in živijo kot bubregi v loju le od provizij. Velikim so talali na veliko kredite, limite, za mala podjetja in običajne ljudi ...prikaži več pa jim gladko dol visi.

  • CastrumFF 09:14 14.maj 2013.

    Nisem pristaš Zorana Jankoviča, daleč od tega !Ampak, dejstvo je da je vzel kredit pri Banki Koper, ki je v italijanski lasti. Prepričan sem, da so si pri BK s "stoprocentno" garancijo zagotovili vračanje kredita. O tem ne dvomim!<br ...prikaži več />Problem bi pa bil, če bi tak kredit dobil pri državni NLB ali NKBM.

  • juventus1897 15:41 14.maj 2013.

    idealne razmere, da se uresničijo besede KPK:´Omenjene transakcije so zaradi načina, okoliščin, dinamike in zneskov obremenjene z izrazitimi korupcijskimi tveganji, tveganji, povezanimi z nedopustnim lobiranjem, in s tveganji za nasprotje interesov.'

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.