Slovenija
33 ogledov

Janković ne zahteva penalov in ščiti Grep

Komentarjev 28
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • nostradamus 06:54 08.maj 2013.

    grep je tako ali drugace vpleten v vse jankoviceve gradbene posle in prelivanje denarjastozice nekajkrat precenjen objekt pogrom za male podizvajalce le kam so poniknili vsi ti silni milijoni ki so sli za stozice ?poplacilo dolgov ? mar ...prikaži več doticni gospod ni dolzan dursu 7mio eur mene preganjajo za par 100 eur cudno pa oba ziviva v sloveniji ali pa tudi ne ?

  • Žurnalček 22:38 08.maj 2013.

    Posodil je denar Juretu Jankoviču. Koji kurac ima tu zraven Zoran Jankovič ? Nič! Sin je bankrotiral , niti slučajno ne edini v tej državi in Pušlar naj se sam briga kako mu bo vrnil. Pa se je že kdo ...prikaži večo vprašal od kje Pušljaru višek denarja , da ga okoli posoja . Dajte no pokazati Davčne prijave tegale , ki ima denarja za razmetavanje. Niste interesantni , ker je to privaten posel in me prav malo briga , kdo ga bo tu Pušnil!

  • Žurnalček 08:50 09.maj 2013.

    Bozan Zabjek / včeraj, 12:46Kmetič neljubljanski, če bi bil samo enkrat v Stožicah , bi videl , da je vse končano, kar se tiče OBČINSKEGA dela Stožic in njene lastnine. . Z zastalo gradnjo trgovskega centra LJUBLJANA nima nič. ...prikaži več. Enostavno se išče investitor , s čimer pa zopet LJ nima nič.

  • Žurnalček 08:58 09.maj 2013.

    Jaz sem za to , da nekdo od komunalcev stoji ob kontejneru in pregleduje , kako posamezniki sortirajo smeti. Nikoli ne moreš uveljaviti pametne stvari , če tiste , ki mečejo vse mešano, ne usekaš dobro po prstih in žepu ...prikaži veču ! 20-30 % ljudi , se bo povsod in zmeraj našlo , ki se bodo šli pametnjakoviče in šli kontra vsem. Jaz dvema v bloku vedno bentim , samo nič ne pomaga, Snaga pa kaznuje celi blok. Takim je najboljše vzeti smeti iz kontejnerja in jih rasuti pred njegovimi vrati .

  • Bozan Zabjek 12:46 08.maj 2013.

    Zoran Urošu, Uroš pa Zoranu. Če objekti niso končani ali če je treba mostove popravljati, ker so bili zanič narejeni, to sploh ni problem, važno je, da se je denar Ljubljančanov lepo obrnil! Rojen med ovcami in živim med ovcami ...prikaži več - počasi jih bo treba izseliti na kakšen otok v Indoneziji, ali pa na Ciper!

  • ac-dc 17:13 08.maj 2013.

    Obstoja tudi otok na Hrvaškem, v Kvarnerju se nahaja in čaka na stranke.

  • Izudin 19:18 08.maj 2013.

    od kod pa Pišljarju toliko denarja, toliko ne zaslužijo trije delavci v celem življenju ... sicer pa, sam si je kriv, ker je bil pohlepen in neumen, saj to je še posebej zanimivo, da je pohlepen bedak, pa ima toliko denarja?!

  • Žurnalček 22:27 08.maj 2013.

    Kmetica in prebivalka rulalnih delov države. Kako se lahko podpišeš kot žabarka, predstavljaš se pa za Ljubljančanko. Nisi in nikoli ne boš , kot tudi 80 % tu gor zmerjajoči, našega Velikega Župana . Dobil je volitve in jih bo ...prikaži večbo zopet , zato marš kmečka banda zajebavat svojega vaškega Župana !Ljubljančan sam sebi rekel žabar - asti zraven še mal fuknjena ?

  • Žurnalček 22:32 08.maj 2013.

    Dej moj veliki ekonomist , nam pa ti povej kolko je komplet javni del Stožic vreden. Taki k si ti in ostali tlele gor , še ven ne znajo priti , će so že bili , za razliko od tebe ...prikaži veče , ki jih pa še nisi videl. Junaćino pametna tatina , ajde lupi cenu , glavo pametna, diko oca svoga !

  • dragec 06:24 09.maj 2013.

    kaj si nori, pa v tej ljubi državi vse sam lopov do lopova

  • McClain 07:46 09.maj 2013.

    da, tako bi bilo ce bi bil dolzan ti ali pa jaz. Takoj ko je pa vpletena oseba, ki je visek neke politike, pa kakrsnekoli ze je, pa je to zgodba drugacna, to bi ti ze lahko vedel. Tako je ...prikaži več v civiliziranem svetu, na Balkanu pac se ne.

  • McClain 07:48 09.maj 2013.

    lahk se mu zgodi da bo imel celo 107% glasov, kot jih je imel Milosevic. V Ljubljani se mu edino lahko to zgodi, to je pa res... Bumbarji mocvirski.

  • Specijalec 08:05 09.maj 2013.

    daj ti se malo zamisli kaj govoriš?! imamo kriminalca za župana, pa praviš, da bo dobil še ene volitve?! Jaz pravim NE, zadosti je bilo! Pa v medijih se govori samo o nekaterih stvareh, za druge se pa sploh ne ...prikaži več ve...jaz ti pa povem, da če bi vedeli to kar vemo nekateri o "njegovem poslovanju", bi ga doletela ista usoda kot Mussolinija! Pa ne morem verjeti, da ste ljudje take OVCE pa ga še vedno podpirate!! Je pa res, da vsaka OVCA, rabi pastirja!

  • Žurnalček 08:33 09.maj 2013.

    Še en kmetavzar . Voham vas na 30 km !

  • Žurnalček 08:36 09.maj 2013.

    SpecialecNajprej povej od kje si , pol se pa vtikaj v Ljubljano. On je izvoljen od LJUBLJANČANOV in ne od vas ostalih in z vašo občino, krajem in vasjo in vami , NIMA ABSOLUTNO NIČ ! Ovca si pa ...prikaži večpa ti in tvoj župan.

  • Žurnalček 08:42 09.maj 2013.

    Predstavil si se kot ekonomski strokovnajak v gradbeništvu . Ko te kot takega izvedenca nekdo popvpraša po realni vrednosti zgrajenega objekta , v tvoji glavi kar naenkrat zmanjka matematike in začneš namesto strokovnega odgovorja, žaliti vse vprek. V srbščini se ...prikaži več se pa lepše sliši , opis tvojega intelektualnega stanja . Važen je da si razumel.

  • jožateboža 09:13 09.maj 2013.

    Menda si mislil ruralnih delov države. Pa ti še slovensk ne znaš, bimbo

  • jožateboža 09:16 09.maj 2013.

    Morda si mislil "ruralnih" delov države! Pa ti še slovensk ne zaš :)Pejd ke skot s pršel!

  • slajan 19:08 08.maj 2013.

    Gospod Pišljar bi lahko tudi že ugotovil, da je v smešni državi Sloveniji reševanje dolgov nad 100 EUR možno izključno v lastni režiji, ker imajo sodišča preveč dela z tatovi čipsa, žarnic in frutabele.

  • Lavdan 07:46 08.maj 2013.

    On že ve zakaj. Obnaša se kot da je Ljubljana njegova.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.