Slovenija
19 ogledov

Jankovićeva lista izenačena z SDS

Komentarjev 65
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • jaki 22:47 15.oktober 2011.

    Ovaj je gec rođen Slovenac! Mi se čini, ajme mi se čini...

  • privat 19:29 17.oktober 2011.

    ja nevarno je res da zopet oblečemo uniformo TO..in naredimo novo Slovenijo...tebi je vseeno ti maš beograd mesto ciganov...dej mi povej gec ali imaš ciganske odtenke na koži...sory da te ne žalim romske?? To moram vedeti!! ha ha se te ...prikaži več že predstavljam!!Mali črni rom..pardon trofazni borec srbije

  • gec 10:13 16.oktober 2011.

    ja obstaja,sam ta problem si ti in tebi podobni,ki ste 91 prišli v slovenijo.

  • gec 10:14 16.oktober 2011.

    mi smo stoletja,samo ti in tvoji ne boste NIKOLI!!!!

  • gec 10:15 16.oktober 2011.

    DOBRO DA GREŠ JUTRI NAZAJ NA STUDENEC ,DA SE LJUDJE NE BOBO VEČ ZGRAŽALI NAD TVOJIMI SVINJARIJAMI.

  • gec 10:18 16.oktober 2011.

    NISI KRIV TI,KRIVA JE MATI KI TE JE RODILA IN POTEM PREPUSTILA ULICI IN KRIMINALU.NA KONCU PA TU GOR IZPOVEDUJEŠ SVOJE ZNANJE,KI SI SE GA CELO ŽIVLJENJE UČIL.SMILIŠ SE MI,KER SI BOLAN...

  • gec 10:38 16.oktober 2011.

    JESTE ROJEN,NE ROĐEN...

  • gec 10:54 16.oktober 2011.

    TI LAHKO SANADERA PODPIRAŠ HRVOJE...

  • gec 19:47 15.oktober 2011.

    NISEM ,NOČEM BITI TVOJ SOSED...

  • Avatar roksa
    roksa 08:17 15.oktober 2011.

    Zoki je lahko župan v Lj in tam dela pizdarije, po Sloveniji ga pa nebo sral!!!!!!

  • albert 08:38 15.oktober 2011.

    Delo je partijsko glasilo zato ni panike.Anketo so najverjetneje izvajali v mestni hiši!

  • mirko 09:18 15.oktober 2011.

    ČE BO JANKOVIČ NA VOLITVAH ZMAGAL, BOMO V VZHODNEM DELU SLOVENIJE NAREDILI PLEBISCIT IN SE ODCEPILI OD DRŽAVE. V NAJBOLJŠEM PRIMERU PA ZAHTEVALI GOSPODARSKO SAMOSTOJNOST IN NEODVISNOST ODLOČANJA OD LJUBLJANE.

  • jaki 09:43 15.oktober 2011.

    žurnalovci, bolj ste rumeni kot Kitajci!

  • vrtnica 10:04 15.oktober 2011.

    Delo- vsekakor prirejena anketa.Predstavljajte si,če bi bilo možno v Srbiji,da je izvoljen Slovenec za predsednika vlade?

  • Darko 10:10 15.oktober 2011.

    Kakšni kreteni so na Delu. Že tako nimajo za burek, revije jim propadajo potem pa še ankete prirejajo.571 novinarjev bo izgubilo službo in prav nobene škode se bo vsaj politika umaknila iz medija.Novinarji so pri nas ...prikaži več brezhrbteničarji, da ne bo pomote vsa čast izjemam.

  • Gelipter 10:21 15.oktober 2011.

    In svizec zavije čokolado. HEHEHEHEHE

  • KOJAK 10:25 15.oktober 2011.

    mirko kot LJUBLJANČANA te lepo prosim, da se odcepite v vsakem primeru. S seboj vzemite vse pevce in misice z vašega konca. Nikar ne pozabite na vse poslance in direktorje z vaših koncev. PRDEVSEM pa pričakujem da boste tudi odplačali ...prikaži več dolgove Vegrada in Pivovarne Laško, ter sami prevzeli jamstva za TEŠ6.lp iz Ljubljane

  • Anchee 10:34 15.oktober 2011.

    hahaha vsaj ne bo na vsakem koraku po Ljubljani slisati stojerskega naglasa, na cestah nam ne bojo delali guzve in kaosa avtomobili z MB in CE registracijami, mogoce se bo celo dobil kaksen parkirni prostor, pa se do stanovanja v ...prikaži več Ljubljani bodo Ljubljancani prisli... Dvomim, da je toliko Ljubljancanev v Vzhodnem delu Slovenije, kot je teh v Ljubljani... pa srecno!

  • Avatar roksa
    roksa 12:16 15.oktober 2011.

    Žabarji leni, bolj vi nas rabite, kot pa mi vas!!!!!!

  • zic 12:28 15.oktober 2011.

    kaj pa bašete...vejetn ste delal anketo v stolpnici na fužinah al pa na rakovi jelši?? mogoče da je izenačeno v lj izven nje pa malo morgen...jankovič jim popolnoma nič ne pomeni, zato prosim NE BAŠITE z lažnimi podatki!!!!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.