Slovenija
19 ogledov

Jankovićeva lista izenačena z SDS

Komentarjev 65
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • privat 08:03 16.oktober 2011.

    ja ja gec leta 91 sem razumen problem trofaznih... nič drugega!! Samo vidim da problem še vedno obstaja!

  • privat 08:04 16.oktober 2011.

    ha ha ha...boste hitro ja Slovenci...to me ne moti!

  • privat 08:07 16.oktober 2011.

    geliptar je dobr napisal gec se je civiliziral in postal Slovenc..nato svizec zavije čokolado....ha ha geni so geni...al pa posiljevalec je vedno posiljevalec,vsaj predstavlja nevarnost da bo ponovno posiljeval,morilec je morilec...gec pa je trofazni oz obstaja nevarnost da bo delal ...prikaži več kot trofazni...saj res že delaš...ha ha gec je dobr??

  • privat 08:12 16.oktober 2011.

    glej hrvatje so dobri ljudje ,nočim jih zaliti...samo trofazni so v večini zelo slabi..ah kaj si že ti??'trofazni gec,iz beogradskega pašaluka,verni turški sluga! ..in na koncu se babica še spomni tistih lepih noči v haremu??' potem pa nastanejo mali črni ...prikaži veči geci...ha ha ha gec pa kje sem zgrešil da me neobožuješ??

  • privat 04:31 18.oktober 2011.

    ti si verjetno skoten...ne rojen mali črni pigmejc,pasme beogradski visokoletać

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.