Slovenija
25 ogledov

Jankovićeva Pozitivna Slovenija zmagovalec volitev 2011

Komentarjev 58
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Maya Velkavrh 11:16 05.december 2011.

    Ljubljančani so že vedeli. So pač sklepali, da je za Ljubljano že lepo poskrbel, pa naj tako naredi še za celotno Slovenijo. Lahko ste veseli za takega ministrskega predsednika!

  • širhakl 11:08 05.december 2011.

    Љубљана је одлучио бирача.Присталице ЈАНКОВИЋ почињу да уче.

  • Maya Velkavrh 11:11 05.december 2011.

    ti pa na vsak članek o volitvah tole prilepiš. Nisi torej nevzgojen samo zaradi uporabe velikih črk, tudi zaradi smetenja po komentarjih bi ti lahko admin navil ušesa.

  • Maya Velkavrh 11:13 05.december 2011.

    Vemo, je naš župan že 5 let in je najboljši po Hribarju. Čeprav neradi smo ga sedaj dali Sloveniji, da še njo potegne v lepšo prihodnost. Škoda le, ker ne bo več naš župan.

  • Maya Velkavrh 11:14 05.december 2011.

    A so mu že kaj mogoče dokazali?

  • Maya Velkavrh 11:17 05.december 2011.

    nestrpnež

  • Žurnalček 23:47 05.december 2011.

    Kako kaj tvoj PTS. Zgleda da spet napreduje !

  • Žurnalček 23:50 05.december 2011.

    Ni važno če ne bo na Magistratu on osebno, duh živi v teh , ki jih je naučil delati v sekundo točno.

  • Žurnalček 23:53 05.december 2011.

    ZJ prvo ni v istem finančnem razredu kot si ti. Ima hišo , ki jo je podaril nestanovitnemu sinu , razlog da hiša ni prepisana na Juretovo ime je pa ravno ta nestanovitnost. RAZUMEŠ AL TI MORAM NARISAT !

  • Žurnalček 00:23 06.december 2011.

    Zato jim pa na JUGU gre tako dobro !Bedak.

  • JohnSmith30699 21:31 04.december 2011.

    kot je Janša rekel: rabimo izkušene ljudi ki nas bodo vlekli naprej in ven iz vseh kriz in ne neke nove neizkušene, ki samo sanjajo in govorijo ala Pahor in totalno razdrobljenost in predvsem ukvarjanje sami s seboj in ne ...prikaži več s problemi in totalna neposlušnost kaj si želi SLOVENSKO ljudstvo!

  • jst 22:25 04.december 2011.

    Sedaj vemo kako je mislil odplačati LJ. stožice oziroma njegov zokiland.

  • Barbatus 22:57 04.december 2011.

    Danes najboljša in rersnična izjava od ...Slovenci bodo čutili kaj so storili in EU ne razmišlja tako kot mi! Menim, da se nam piše zelo, zelo slabo. Od danes naprej so slovenci postali resnično Dunajski kočijaži!

  • Žurnalček 00:00 05.december 2011.

    To sem jaz , tisti ki je napovedal na samem začetku ZJ 30% glasov. Z popravljenimi in dodanimi procenti zgubarjev , je dosegel 31% . Isto sem opozoril tudi vse anketarje , da niso resni če tega dejstva ne vnesejo ...prikaži več kot stalni faktor v svoje rezultate anket. No pa me tudi oni niso poslušali. Eni tu na tem portalu so se iz moje matematike tudi norca delali. Od takih gnojev , tudi opravičila ne pričakujem. Za sestavo koalicije zadostujejo ob popravljenih % samo LZJ, SD in LGV . Skupaj imajo 51 %. Za razdeliti, je na voljo 8.12%glasov zgubarjev. No drugač sem se pa na slavju najedel klobask in napil kuhančka. Tko lepo je blo in ljudje so bili tako veselo in prešerno razpoloženi. Kaj ne bodo , kajti danes je dan, ko je svetloba premagala sile teme!. No potem sem šel pa še malo črnuharje pogledat na GR. Vse zunaj v temi , in pa pokleopani SDSovci. J sem slišal Kukovičko gobezdati , da je treba nekaj zapečatiti. Kot da 2 h prej oni niso sami bili zapečateni, vsaj upam da za vedno. Trebalo bi

  • Žurnalček 00:18 05.december 2011.

    Nadaljevanje: Potrebno bi bilo njej goflo zapečatiti , da ne bi zopet srala z obljubami ala 30.000 novih del. mestih. V kotu teme se je skrušen skrival njen princ, ki sem se ga pa kar malo vstrašil, kajti face treningi ...prikaži več z diamantnim prahom ne pomagajo kaj dosti. Kako poklepan bo šele , ko bo fasal obsodbo za svojega idola, ki ga je nislil rešiti s tem , da osvojijo z jurišem sodno vejo oblasti.Pa iz te mokce žal kruhca bilo ne bo. Madona sej si še štrik lohka kup. Potem sem hotel pa še vstopiti v dvorano, da se dobro najem, kajti hrana pripravljena za slavje je ostala na mizi, ker nobden ni mogel požirati zaradi 2h prej dobljenega KNEDLA V GRLO. Mi moja ni dala , da jih grem zajebavat, pa tko rad bi jih še malo dotolkel.Ja pa tisti MB z BMW , delajte proslave in ostala sranja v Mariboru in ne v vam osovraženi LJ. No sem se zadovoljil samo z poplesavanjem po pločniku Titove ceste , ki to spet bo z državnim zakonom, tista proti Stožicam , bo pa ostala tudi Titova, ampak od Germana-astrona

  • Method 00:39 05.december 2011.

    Zalostno da 90% ljudi ki gre na volitve ni prebrala programa stranke za mandat ktiro bo volila ali pa sploh neve kaj to je, zalostno da smo prisli do te meje da ljudje volijo kandidate po tem, ktire narodnosti je, ...prikaži več, kako se piše, kako je oblečen, kakšen avto ima, kar pa nima nobene veze kako bo vodil drzavo naslednja leta.

  • privat 04:42 05.december 2011.

    voljo naroda je treba spoštovati in vsekakor sproti ocenjevati delo nove vlade....res do zdaj niso novi nič naredili Janša!!

  • Glas-ovir 08:04 05.december 2011.

    Ne morem komentirati volilnih izidov, ker nimam orožnega lista.Na svidenje v naslednji vojni.

  • Robi Plut 10:09 05.december 2011.

    takole bom napisal: prav je da se malo spremeni v parlamentu in Jankoviču želim čim bolje vodenje države...ne pa ene Janše in ostale bande, ki so že pokazali kako vse prodati v sloveniji in delavce postavit na cesto...samo eno lajanje ...prikaži več stranke itd...tako ne gre g. Janša...še to bi napisal o vaših čefurjih...po vaše je vsak ki se piše na ič da ni vreden nič...sem prisen slovenec in me je sram ko berem take komentarje, da živim v okolju z takimi ljudmi, ki sami eni nacionalisti...zame je vsak človek, ni važno katere narodnosti ali vere..bistvo je da hoče pomagat...kot je tovariš TITO rekel bratstvo i jedinstvo svih naroda i narodnosti...zakaj v njegovem času ni bilo mržnje med ljudmi...zato ker so bili ljudje tovariši in prijatelji in vsakemu pripravljeni pomagat...tega danes ni in samo tako je lahko država uspešna in zato želim Jankoviču vse najbolje in upam da mu Janša in ostali, da mu ne bodo zmetali polena pod noge... ;)

  • some_one_ 10:42 05.december 2011.

    se podpišem! ne razumem, kako nekateri sovražite hitlerja, hkrati ste pa popolnoma enaki, ko ste tako nastrojeni zaradi tega -iča. s tem samo kažete svojo primitivnost in neinteligenco! vzemite si za zgled piran, kjer so izvolili petra bossmana. a njega ...prikaži več bi pa v afriko nagnali?se pa bojim, da je janša že včeraj začel z metanjem polen. enostavno ne razume, da ni zmagal in sploh ne ve, kaj pomeni demokracija. ljudstvo bi dobesedno rad prisilil, da glasuje zanj. to me spominja na diktaturo.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.