Slovenija
107366 ogledov

Janša ji je na vrat nakopal Matoza: Zaradi zapisa na Twitterju ji grozi s tožbo

Komentarjev 130
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Tomaz Svetlič 23:45 08.december 2020.

    Za vsako bolezen roz'ca raste-ne pozabit !!!!

  • valter4 12:11 09.december 2020.

    https://www.tiktok.com/@stefsumi/video/6903431956269206785

  • Robert Šuntajs 11:10 10.december 2020.

    Ah ... Jaz sem pa misli da si ga je sama nakopala...

  • Albatroz 12:03 09.december 2020.

    Vredu da on lahko piše kaj mu paše in je zaščiteni kot beli medved

  • cobra6 21:47 08.december 2020.

    Karma je kurba.. A ne?

  • Tomaz Svetlič 23:42 08.december 2020.

    500 znakov je res premalo,a za komentirat tu, jih je 5 vec kot dovolj-sim ple-FUCK YAA ALL !!"!!

  • Dušan Hirtl 17:14 10.december 2020.

    njega pa njegova odvetnika nabijem nekam naj se mi javita

  • rexuathe 18:23 09.december 2020.

    www︎.︎ictec︆.︆net - oddličen prrojekt za odrasle, ki želikko najti parrtnerja za seks

  • siblfromwai 11:38 09.december 2020.

    www︎.︎ictec︆.︆net - oddličen projekt za odrrasle, ki želijo najti parrtnerja za seks

  • seicacun 14:42 09.december 2020.

    www︎.︎ictec︆.︆net - odličen prrojekt za odrasle, ki želikko najti partnerja za seks

  • imunim 03:16 09.december 2020.

    www︎.︎ifpls︆.︆net - oddličen projekt za odrasle, ki želikko najti partnerja za sseks

  • pilgxasu 06:48 09.december 2020.

    www︎.︎ictec︆.︆net - odličen prrojekt za odrrasle, ki želikko najti parrtnerja za seks

  • Avatar right
    right 18:31 08.december 2020.

    https://www.facebook.com/gregorkos108/videos/2723226954608293

  • loyledni 19:44 08.december 2020.

    www︎.︎ifpls︆.︆net - oddličen prrojekt za odrasle, ki želijo najti partnerja za seks

  • kapibara1 15:08 08.december 2020.

    Šele zdele pogledal njeno fotko.. - Pa tota je ful razočarana, ker jo tudi Ljubljanske vrane ne poserjejo.. pa išče pozornost z objavljanjem takih bedarij... - Je pa res, da mi deluje na polno, da jo nosek buba...

  • Avatar Pinkopalinko
    Pinkopalinko 15:21 08.december 2020.

    Droga Metelkova Group d.o.o. ,pardon,sem se malo zmotil..., DROGA PORTOROŽ d.o.o.

  • Avatar omega_v6
    omega_v6 14:51 08.december 2020.

    Prtavilno sedaj pa naj "gospa" na sodišču dokaže svoje trditve!! Ne more si bilo kdo privoščiti žalivk na račun bilo koga brez dokazov!! Verjtnmo ta ženska ima dokaze,če jih pa nima pa naj plača škodo in seveda sodne stroške pa ...prikaži več tudi Matoz ni poceni!! Če bi si to napisala za tita bi jo že pokopali pa ne samo njo ampak celotno družino!!

    • istvan 15:11 08.december 2020.

      Na žalost te moram razočarati. Če bo Janez hotel tožbo dobiti bo ON moral dokazati, da ni navaden kri min, sds pa, da ni diktatorska stranka. V obeh primerih je dokazov proti tožnikom za več vagonov, če ne celo vlakov ...prikaži več ih kompozicij. Z to tožbo se je Janez, kot tudi sds ustrelil v koleno, ker bodo rabote okrog mask, orožja, oklepnikov in še marsičesa drugega začele prihajati na dan. Pa še en a stvar ni v prid Janezove tožbe. Vrhovno sodišče v primeru presstitutk je postavili precedens.

    • Ender3 15:16 08.december 2020.

      Kalimero-izem se nadaljuje, on lahko, drugi ne smejo. Sčiti pa ga kvadratasti Matoz. Ali sploh ve, koga in zakaj ga brani ?

    • Avatar omega_v6
      omega_v6 15:28 08.december 2020.

      istvan Res si "smešen" ti mene obtožiš,da sem lopov in jaz te grem tožit in jaz bi moral dokazati,da nisem lopov?? Moram ti napisati,da si totalno zabit!! Ti si kot tožena stranka dolžna dokazati svoje trditve in dokazovati,da so obrekovanja resnična!!

    • popokatopetl 16:26 08.december 2020.

      Omega, ni tako enostavno. Ivan Janez je bil npr enkrat obtožen da je klevetal, sploh ni dokazal da ni klevetal, pa je bil vseeno oproščen ;( Pa ne samo enkrat, nazadnje je padlo ker je bila klevetana kot novinarka javna ...prikaži več osebnost ;( Sodna praksa žal kaže, da politiki lahko klevetajo in da se javne osebnosti lahko kleveta nekaznovano.

    • istvan 17:34 08.december 2020.

      Omega retard6. Zabita je tvoja degenerirana familija. Dokazov proti šiptarju je za dve kompoziciji z 100timu vagoni. Sploh pa, kot je razsodilo vrhovno sodišče v primeru presstitutk, ni žalila, ampak je izkoristila pravico do političnega izražanja mnenja. Pa če v ...prikaži več v tvojo prazno glavo to gre ali pa ne. Smrt JANŠIZMU. Janez je navaden kriminalec, sds pa je diktatorska in zločinska banda imbecilov.🖕

    • Avatar omega_v6
      omega_v6 23:23 08.december 2020.

      istvan Res si pravi idiot!! Kako te ni sram obtoževati nekoga za kar nimaš dokazov!! Tudi ti si kradljivec imbacil in izkoriščevalec pa še vseeno živiš!!

    • Žurnalček 23:53 09.december 2020.

      Dokazi so v arhivi sodišča !

    • Avatar omega_v6
      omega_v6 08:29 10.december 2020.

      Žurnalček Jqaz pa mislim,da so dokazi samo v tvoji glavi!!

    • istvan 17:07 10.december 2020.

      Omega, v tvoji pa vakuum. Smrt JANŠIZMU

  • anonime 13:43 08.december 2020.

    Sramota kaj delata SD in LMŠ v evropskem parlamentu!!! Njihov namen je razgrajevanje Slovenije kot se sedaj razgrajuje Makedonijo. Sramota!!! Oglejte si YT intervju Aleša Ernecla z makedonskim novinarjem Bobanom Nonkovikom. Marsikatera stvar vam bo kristalno jasna glede sedanjega dogajanja ...prikaži več in prihodnosti! https://www.youtube.com/watch?v=cFlPrVuUjbQ

    • Ender3 15:31 08.december 2020.

      Imaš morda informacijsko blokado ?, ali gledaš samo tisto, kar ti povedo na Nori24tv. Pišeš zelo pristransko, rabiš malce pluralnega razmišljanja. Ni čas za enoumje 😕😖.

    • anonime 16:00 08.december 2020.

      zadeve se dogajajo v realnosti. zato ni potrebno pluralno razmišljanje, čeprav je dobrodošlo zmeraj. Ko zadeve vidiš v praksi potem verjameš!

  • joze127 15:13 08.december 2020.

    In kaj je s postopkom zasebne tožbe tu narobe. Ali je narobe če vsak levičar pljuje na sodržavljana ker je levičar, ali je v načelu pri levičarjih problem "vladavine prava" ko gredo oni na sodišče zaradi obrekovanja, klevet, širjenja lažnih ...prikaži več novic. Škoda da je bila v službi pri Vajglu in se ni naučila razen brezdelja minimalne evropske omike. Je kaj češ, če se težko učiš ne gre, pa ne gre.........

  • kapibara1 14:47 08.december 2020.

    Pa kdo je ta pokveka tjaša, ki je mene vsilila v neko taborniško , ob tabornem ognju , debato.. združenja Vse-Slovenska vstaja naroda..?? Kolko pa ona na vse zgodaj- tešče, že posnifa..??

    • Ender3 15:21 08.december 2020.

      Obramba nekega osebka, s tem, da se druge žali in diskreditira. To ni obramba, to je znak nemoči in kapitulacije.

    • kapibara1 08:35 09.december 2020.

      @ ender- če si član njene taborniška združbe bodi.. ne pa men posiljevat s tem..

    • Avatar Pinkopalinko
      Pinkopalinko 09:52 09.december 2020.

      Atlantic DROGA Metelkova Group d.d. .

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.