Slovenija
61084 ogledov

Janša močno okrcal anticepilce in postavil nove pogoje

Komentarjev 61
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • rd2dmk2 09:21 29.avgust 2021.

    PV žuga ne cepilcem, minister za zdravje žuga ne cepilcem. ampak še pomnite tovariši kdo je uvozil c-19 v SLO. Veseli smučarji iz zdravniškega ceha. in kaj so najprej storili ko so smučke pospravili v klet.. nadure , dežurstva so ...prikaži več zavpili in odbrzeli v DSO-je k najbolj ubogim in jih okužili. in danes nam ti zdravniki dajejo lekcijo o morali. in ko so si nabrali polne žepe so šli še malo na dodatno delo v Afriko in namesto da bi prinesli lepe fotke so delto. PV pejd žugat dohtarje, ne necepljenim.

    • Janez_53 10:49 29.avgust 2021.

      Točno tako! Neverjetna sprevrženost človeka, ki misli, da je Slovenija njegova last. Zadolžil nas je še za prihodnje rodove, pokazati pa nima kaj - razen vsesplošne zmede, neustavne zakonodaje, korupcije in zdraharstva!

    • Mehtilda 10:54 29.avgust 2021.

      Ah, bogve kdo je uvozil, tudi če ne bi oni, bi pa kdo drug. Menda ja ne bli mi edina oaza v Evropi brez korone. Drgač pa ja, spoštovanje ustave in slovenskega človeka in delo za skupno dobro zagovarja? Da ...prikaži več me ne bi kap od smeha.

    • kapibara 17:58 29.avgust 2021.

      RD2 - DOBRA- DOBRA _ DOBRA

    • rd2dmk2 10:33 30.avgust 2021.

      mehtilda, nekdo bi uvozil. to je jasno.. samo bi pričakoval nekoga drugega recimo mlade mamine sinčke prepolne očijevih evrčkov, ki žurajo do nezavesti in morajo pokazat kaj vse imajo prvi, pa če ni druzga pa nov virus. pa niso.. so ...prikaži več pa naši vrli dohtarji, ki bi po naravi morali pazit, da ne nosijo nobenga virusa okol, ne c-19, ne gripe, ne sifilisa, ne pokvarjenga stremuštva.

    • Mehtilda 13:01 30.avgust 2021.

      Ah kaj pa vem. Nekaj zdravnikov poznam osebno in so super in se trudijo, tako da se trudim ohraniti poziitivno mnenje kljub nekaterim, ki mislijo da so bogovi in edino, kar velja, je štetje denarja. Zanimivo, da jih je dosti ...prikaži več takih med ortopedi.

    • rd2dmk2 17:40 30.avgust 2021.

      mehtida, ti imaš na piki ortopede, jest pa zobarje... to so kasta, ki ti namreno uničijo zob, zato da ti potem umetnega za drage denarje prodajo ( mala primerjava z cepivi mi tu žal ne uide ). je pa še ...prikaži več neki glede zdravnikov, jest imam še v spominu njihovo prvo veliko stavko tam daleč nazaj v sredino devedestih let, malo po samostojnosti.. kolk so si eni takrat med stavko "opomogli". žal so imeli celo jajca, da so se bahali okol, kolk se je dalo zaslužit v tistem tednu stavke.

  • vzev 08:53 29.avgust 2021.

    Dela za skupno dobro? Kaj s tem misli na stranke, ker ta vlada, državljanom ni naredila nič dobrega.

    • ico8 15:18 29.avgust 2021.

      Ce bi sel kot zaveden Slovenec k Sv. Masi, nebi pisal taksnih oslarij po forumu. Pa spoved naredi in pojdi v Murgle do rdecega zupnika, pa se cajeka s snopcekom bos dobil od Stefucla!

    • vzev 09:01 31.avgust 2021.

      Mi je čisto vseeno za Murgle, "rdečka župnika", maše,... Vidim pa kaj dela ta vlada, in je edini njen uspeh je maltretiranje državljanov, žaljenje ter grožnje. Pa, lahko greš prebrati moje komentarje ob nastajanju te vlade, pa boš videl da ...prikaži več sem upal, da jo uspe sestaviti.

  • molka 09:21 29.avgust 2021.

    laznivi lopov spokaj na dob

  • Avatar Jaka Steiner
    jaka4 10:03 29.avgust 2021.

    Zmešalo se mu je. Že dolgo nazaj, a vedno več ljudi spoznava, da je temu res tako.

    • Avatar Leon
      Leon 10:17 29.avgust 2021.

      https://www.mladina.si/205644/evropski-mediji-kriticni-do-janse-slovenski-pacient/

  • krucefiks 09:32 29.avgust 2021.

    govori o epidemiji ki jo ni

  • sam1 10:04 29.avgust 2021.

    Za prenašanje virusa so najbolj zaslužni ravno takšni pacienti kot je on,ker so med "počitnicami",ki trajajo za politike približno toliko kot za šolobvezne otroke,pridno letali po različnih svetovnih destinacijah in se družili in grupirali ,sedaj pa tolči po tistih,ki so ...prikaži več bili doma in izolirani-ampak tvito je tvito in dokler je on na ablasti nam ni pomoči....

    • ico8 15:37 29.avgust 2021.

      Ah, ti sam1 si bil pa cisto sam, nje de-de!?

    • timja 21:40 29.avgust 2021.

      ti ico veš samo žaliti... sploh pa ne upaš nekaj napisat razen živel sds in živel furer

  • Avatar Sreten Lukić
    lluckyss 10:41 29.avgust 2021.

    Janez pravi, da ljudje umirajo zaradi anticepilcev, pa je največ ljudi umrlo v DSOjih, ki jim stroka na njegov ukaz ni hotela pomagati... Kar se pa učinkovitosti cepiv tiče, pa naj vpraša dvakrat cepljeno ministrico pod seboj... In s "pod ...prikaži več seboj" mislim drugače kot vas večina nepoučenih misli..

    • Avatar Lion007
      Lion007 16:01 13.junij 2022.

      Ti, moj, moj prjatu, kako sem zadovoljen, da smo Janšata odpeljali na odpad zgodovine. Kaj pa ti praviš 👍👍👍👍

  • hubertfast 10:09 29.avgust 2021.

    Janševo mnenje je nepomembno, narod bo naredil lepo po svoje, svobodno.

  • popokatopetl 10:42 29.avgust 2021.

    Sanja svinja o koruzi... Janšatu res ni treba tuhtat o hipotetičnih problemih, se je zelo potrudil da naslednje vlade ne bo videl. Tisto o spoštovanju ustave je pa sploh cvetka!

  • Avatar Leon
    Leon 10:08 29.avgust 2021.

    Janez Janša je povedal, da SDS ne izključuje nikogar, da pa za sodelovanje v prihodnjih vladnih koalicijah postavlja nekatere vsebinske pogoje, kot so delo za dobro ZASLUŽNIH POSAMEZNIKOV in ne za interese LJUDI ter postavljanje interes STRANKE v ospredje. Tako ...prikaži večo je Janša pokazal z dejanji v politiki .

  • alexander6 10:20 29.avgust 2021.

    Janša bo leta 2022 zopet spoznal dogajanje na Dobu.

    • ico8 15:39 29.avgust 2021.

      Leta 2022 bos izvedel po volitvah, da si lahko gres kupiti strik in iskati vrbo...

  • PaPajapopi 10:23 29.avgust 2021.

    duševno zdravje Kalimerota https://beta.publishwall.si/bozan.zabjek/photos/photo/65353 Žurnal pa spet veselo brišite, ne morete utišati ljudi.

  • Avatar Maja Kajza
    marelica 12:31 29.avgust 2021.

    G.Premier Vi se pa prenehajte norcevat iz Ustave in zdravih drzavljanov !

  • sam1 11:34 29.avgust 2021.

    On pod "skupno dobro" pojmuje sebe ,sebe in še enkrat samega sebe......

  • PaPajapopi 10:24 29.avgust 2021.

    KOMUNISTIČNI MORILEC VEČ KOT 4000 SLOVENCEV KALIMERO - GO HOME ! ! ! Žurnal pa boste spet izbrisali, vendar ljudstva ne boste utišali. Smrt fašizmu in Janšizmu !

    • munja 12:34 29.avgust 2021.

      Ti se pa s temi komentarji že preveč ponavljaš. Si ratal že rahlo vsiljiv in dolgočasen. Če ne znaš ali ne zmoreš napisat še kaj drugega, tudi tega ti ni treba.

    • PaPajapopi 13:07 29.avgust 2021.

      munja, ti pa si munjen, kot sem napisal že enkrat prej. Dokler bo Kalimero smradil v Sloveniji, se bom ponavljal do konca in naprej.Ko pa enkrat izgine iz našega življenja pa...

  • dasa9 12:00 29.avgust 2021.

    Temu človeku je pa totalno zaverglalo. Urša, če si d od doktorja ga pelji čimprej v Vojnik. Pod zelo nijno

    • vojnik 15:22 29.avgust 2021.

      nikar v Vojnik, tam se grejo stroskovno optimizacijo na racun zdravja in terorizirajo okolico, eno bolj, drugo manj z nizkofrekvencnim hrupom emisij generatorjev, kogeneracije. (razlaga na youtubu: INFRASOUND AND LOW FREQUENCY NOISE Ljubljana 2018)

  • leonardo 11:53 29.avgust 2021.

    Vedno sem bil jezen, ko sem bral Janševe traparije in odločitve v imenu vlade. Narod, danes sem se do solz nasmejal in še sedaj se smejem. Kaj tako abotnega od JJ še nisem slišal.

  • Jernej65 09:33 29.avgust 2021.

    Ne vem kam gre ta slovenska politika. Na levici ni nič pametnega. Desnica sicer ima liderja, ki pa je na žalost preveč ekscentričen in Slovenijo bolj razdvaja kot združuje. Pogrešam res pravega uravnoteženega liderja, ki bi znal povezati leve in ...prikaži več desne vsaj pri teh najbolj pomembnih zadevah. Vseeno mi je iz katere opcije bi prišel. Trenutna situacija je zelo, zelo žalostna in nič kaj prida ne obeta. Janša, ti nikoli ne boš povezal slovencev.

    • Avatar Leon
      Leon 10:14 29.avgust 2021.

      Jernej65 ...se strinjam ,da je slovenska politična kultura brezupna ,saj vse stranke samo živijo od volitev do volitev in najslabše kar jih lahko doleti po volitvah je služba v kakšnem nadzornem svetu ali občinski upravi .

    • smoljo 10:24 29.avgust 2021.

      enostavno ,brezstrankarski režim .strokovno vodenje države .na polozajih samo strokovno usposobljene osebe za tisto mesto,govorim o vladi,torej ministrih in ostalih polek tega ....uvest dezelne voditelje ,ki potem razjasnujejo probleme dezel in se tako resuje .brez levih desni,crnih,rdecih ,rumenih brezbarvnih itd ...prikaži večd ...samo strokovnost ,ki ne temelji koliko denarja bos nagrebu v zep zase in za svojo žlahto in frende .

    • vera23 10:56 29.avgust 2021.

      Saj nihče nima namena povezovati, vsi obvladajo samo "deli in vladaj" in iz tega potegni največ. Ravno to je najhuje, da ni nobene opcije...

    • Mehtilda 10:56 29.avgust 2021.

      Smoljo, tole pa lahko samo sanjamo žal.

  • dani5 09:34 29.avgust 2021.

    krucefiks kako da ne, v butalah je

  • joza 11:38 29.avgust 2021.

    Kdo krši ustavo,zakone in sprejete odloke-vlada vprašajte se!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.