Slovenija
46 ogledov

Janša napovedal nove volitve in zaplesal

Komentarjev 41
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • xy 10:39 05.december 2011.

    Dej zgin že v najtemnejšo lukno in nehaj srat po spletu. Posot te je dost. Njavro enkrat si boš moral priznati, da je za poraz kriv tvoj komunist Janša sam.

  • Oseba_ 19:51 05.december 2011.

    KAJ JE Z VAMI ?!? ZAKAJ ŽALITE JANKOVIĆA ?!? TO JE PA PREVEČ !!!! NJEGOVA MATI JE SLOVENKA , A TEGA NE POVESTE !!! JANKOVIĆ, PRIPOROČAM, DA ZAČNETE TOŽIT VSE KOMENTARJE, KI VAS NACIONALISTIČNO ŽALIJO !!!

  • hubertfast 11:56 06.december 2011.

    A bo Janša zdaj odstopil, ker je stranka že drugič zapored izgubila volitve po njegovi krivdi?

  • Žurnalček 00:27 05.december 2011.

    Škoda k se tisti Krambergerjev metek ni odbil!

  • Stolp 08:15 05.december 2011.

    Jelinčič mi niti najmanj ni všeč kot politik ampak žal se moram z njim zopet strinjati. Res vam bo še žal. Bilo vam je žal da ste ta leve volil pred tremi leti in sedaj ste jih spet in spet ...prikaži več vam bo žal. Pod Janšo nam je šlo dobro ampak ne, slovenčki so pač mazohisti!

  • Stolp 10:31 05.december 2011.

    Ja kaj pa je tvoj idol drugo kot lopov, kriminalec, goljuf in še kaj?Nimam čisto nič proti temu da je neslovenec, zaradi mene bi lahko bil tudi spodnji tunguzijec, če bi bil sposoben. Ampak voditi firmo z goljufijami ...prikaži več in neplačevanjem podizvajalcev, isto nadaljevati na občinski ravni in urediti mesto z bajnimi krediti za katere bomo plačevali še desetletja(moja prababica bi rekla da je lahko s tuđim k... po koprivah opletat) - to pa res niso sposobnosti.Na državni ravni take metode ne palijo več. Žal!

  • xy 10:35 05.december 2011.

    Darko Njavro, daj umiri se, če si izgubil službo, si pač stavil na napačnega konja oz. Jajota. Kdo je primitivec se vidi iz tvojega pisanja.Se pa vidi da si iz istega gnezad kot Jajo, najprej se opravičuješ pol pa ...prikaži več že sikaššš.Slovenci smo pač spoznali da z komunistom Jajotom ni dobro češnje zobat. Drugač se pa potolaži, na Dobu so prenovili zapore, tako da Jajotu nebo preveč težko, mogoče mu bodo dovolil še določene vsebine na svoji tehnološki igrački.Vzam 2 persena, pa v vrsto na Zavodu za zaposlovanje če si nisi dovolj prišparal v letih službovanja pir IJJ. ;)

  • xy 15:46 05.december 2011.

    Ful paše tole skupaj ;) slovenska muzika in kolo. Zgleda da bo Jajčko prestopil v Pozitivno Slovenijo in se uči kolo he he. Sam da nebo še Jankoviča zamenjal tako kot je Pučnika ;)

  • tralala 07:51 05.december 2011.

    Kdo pa venomer odkopava kosti in komu odpiranje povojnih tem koristi? Odpri oči, ovca postrižena.

  • Kika 09:20 05.december 2011.

    Pod Janšo je šlo samo Janši in njegovi kompaniji dobro! Če bi nam šlo dobro, bi zmagal tudi na naslednjih volitvah, ne pa da je pogorel na celi črti že po štirih letih svojega "dobrega vodenja". Sprijazniti se bo treba, ...prikaži več Slovenec vseeno ni tako neumen - raje neslovenca kot pa lopova, kriminalca, goljufa in še kaj!

  • krofeta 20:54 04.december 2011.

    živela komunistična partija Jugoslavije!

  • Franc Bukovec 21:00 04.december 2011.

    iskreno, Janše ne maram, sem pa zaskrbljen nad zmago Jankovića. Upam na veliko koalicijo SD-SDS +(ostalo)

  • Avatar atojeto
    atojeto 22:49 04.december 2011.

    Me zanima kako dolgo bo Jelinčič vlekel poslansko nadomestilo, glede na to, da brez problema zbere pol miljona € in, da ima firmo s travicami (le kakšne travice).

  • Žurnalček 00:32 05.december 2011.

    Pozabi ni niti najmanjše šanse niti variante niti možnosti , slučajnosti , da bo ZJ kakorkoli sodeloval z JANŠO. Ker ne veš zakaj te možnosti absolutno ni , pač vem da se v dogajanja tajkunizacije SLO ne spoznaš kaj dosti.Čitaj ...prikaži več ZJ med vrsticami za nazaj , pa boš videl za kaj !

  • wester62 08:06 05.december 2011.

    JJ je pokvarjen kot hudir. ga lahko uvrščamo v bok jelinčiču in sanaderju. za njega smo mi volilno telo in ne ljudje. kako si upa nas imeti za predmete doseganja svojih ciljev. ko je rabil pokazati dokumente o premoženju je ...prikaži več na soočanje(petek) raje poslal svojega oproda černača kot pošteno pokazal dokumente in s tem pokazal kaj mislio nas volilcih.sramota .prav da je to plačal in še upa jokati in groziti . očitno za dosegu njegovih lastnih ciljev ni pomembno koliko zapravimo in v kaki revščini živi naš narod.

  • Oseba_ 19:53 05.december 2011.

    OD PAMTIVEKA SO SE SRBI IN SLOVENCI DOBRO UJELI !!! DOKAZ SO SELITVE SLOVENCEV MED 2 SVETOVNO VOJNO V SRBIJO, KJER SO SLOVENCEM DALI JESTI, DALI SO JIM DOM !! NAJVEČ JIH JE BILO IZ MARIBORA, SAJ SO BEŽALI PRED ...prikaži več DOMOBRANCI IN NEMCI !!! NATALIJA VERBOTEN JE ČISTA SLOVENKA, A POROČENA SREČNO S SRBOM, JAN PLESTENJAK JE POL SRB PO OČETU , NINA OSENAR JE SRBKINJA PO MATERI !!! NE MORETE PREPREČITI " PARJENJA " MED SRBI IN SLOVENCI, OČITNO SE MED SABO DOBRO UJAMEJO !! PA LEP POZDRAV

  • Kika 15:24 06.december 2011.

    Nisem volila za Jankoviča, tako da mi ne razlagaj, da je moj idol goljuf... Drugo je pa to, da, dragi Stolp, Jankovič ŽE IMA DENAR in mu ga ni treba krasti - za razliko od JJ, ki čaka na oblast ...prikaži več samo zato, da pod preprogo pospravi, kar mu v prejšnjem mandatu ni uspelo! Jankovič je vzel kredite in nam spedenal Ljubljano, da imamo turiste kam pripeljat in jim pobrati denar, Janša je vzel državni denar, podkupnine iz tu in tam in jih natlačil sebi v žep - pa mi govori o svojem idolu!

  • TRX 20:57 04.december 2011.

    kaj je belčki, ne znate niti poraza prenesti dostojanstveno ?..

  • tralala 07:48 05.december 2011.

    Ne, zdej spet ne bodo izbirali sredstev. Dam roko v ogenj, da se bo že čez par dni začel polena pod noge metat. JanševiškiFašisti ne počivajo.

  • Oseba_ 19:54 05.december 2011.

    OD PAMTIVEKA SO SE SRBI IN SLOVENCI DOBRO UJELI !!! DOKAZ SO SELITVE SLOVENCEV MED 2 SVETOVNO VOJNO V SRBIJO, KJER SO SLOVENCEM DALI JESTI, DALI SO JIM DOM !! NAJVEČ JIH JE BILO IZ MARIBORA, SAJ SO BEŽALI PRED ...prikaži več DOMOBRANCI IN NEMCI !!! NATALIJA VERBOTEN JE ČISTA SLOVENKA, A POROČENA SREČNO S SRBOM, JAN PLESTENJAK JE POL SRB PO OČETU , NINA OSENAR JE SRBKINJA PO MATERI !!! NE MORETE PREPREČITI " PARJENJA " MED SRBI IN SLOVENCI, OČITNO SE MED SABO DOBRO UJAMEJO !! PA LEP POZDRAV

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.