Slovenija
25 ogledov

Janša padel, prihaja Bratuškova

Komentarjev 117
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • ProtestnikZombi 14:49 27.februar 2013.

    A se zavedaš, da si ravnokar a) stereotipno predpostavil, da sem levo usmerjen b) za levičarje uporabil žaljiv izraz. Pavšalno žaljenje, zanimiv, tragikomičen in predvsem nekredibilen način očitanja, da je nekdo žaljiv.

  • bojovi 15:40 27.februar 2013.

    Janša je obljubljal rezuktate, pa smo v samo še večji krizi kot prej.Pravilno je povedala da ne obljublja rezultatov, ampak trdo delo, ker samo s trdim delom se pride do rezultatov.

  • mph 22:47 27.februar 2013.

    Če je koga lahko sram je tebe in tebi podobne vključno s tvojim firerjem. Pa nekaj bi ti lahko bilo jasno, na drugi strani se normalno volilci odvisno od ugotovljenega stanja premikamo med strankami, samo pri SDS ste totalni fanatiki, ...prikaži več slepi čisto za vse. Po vašem je JJ mesija, neponovljiva oseba v zgodovini sveta. Že samo, če bi se nad tem malo zamislil ne bi klanfal takšne neumnosti. Ni pomoči, ampak tipkam pa vseeno zase in tiste, ki razumejo.

  • širhakl 23:53 27.februar 2013.

    Kandidatka bi me lahko prepričala le, če bi se izkazala za bolj etično in/ali bolj kompetentno od sedanjega predsednika vlade. Glede na to, da je ne moti Janković na položaju ljubljanskega župana in glede na to, da se je zadnja ...prikaži več leta ukvarjala s proračuni, vemo pa v kakšnem javno-finančnem stanju je danes Slovenija, se mi ne zdi ravno najbolj prepričljiva.

  • Scott 02:10 28.februar 2013.

    A to pišete o bratu bivše notranje ministrice, ki se je na hitro vrnil domov, v Himalaji pa pustil umreti soplezalca?Napišite prosim kaj več o tem, saj je ta zadeva na hitro in povsem potihnila.?

  • luca 02:53 28.februar 2013.

    Ne vem, v čigavem imenu govoriš, ampak od 50 Ljubljančanov, s katerimi se pogovarjam, bi mogoče 2 volila Jankoviča, no morda niti ta dva ne več, zadnje čase ju nisem vprašal, tako da zapri že enkrat gofljo in ne delaj ...prikaži več sramote ostalim Ljubljančanom!

  • vladek 07:12 28.februar 2013.

    Nisem bil za JJ.a za komuniste še manj.Jao si ga našim otrokom.Izpolnila se želja ZJ da bode predsednik vlade.Samo Bog lahko reši Slovenijo

  • Žurnalček 01:07 02.marec 2013.

    Vprašaj glaavnega in odgovornega urednika Janševega gobezdala V.V . , ki ga je zamenjal. On je skoraj bi se temu reklo kinolog , sam bolj od od zad !

  • Igor Golob 12:44 27.februar 2013.

    in začelo se bo sanjsko odobje,kako ste naiveni,zdaj se bodo kraje šele začele in troika bo začela izvajati svoje ukrepe,meni je tak vseeno,ker sem že preživel najslabšo pahorjevo vlado,pa bom še to ki prihaja,jaz sem navajen skromno živet,ne vem kako ...prikaži več pa bo z vstajniki,mimogrede,kje so pa danes oni.Aja oni so pa njihovi

  • ProtestnikZombi 14:11 27.februar 2013.

    Janša je pravi za očitat blatenje, ko je prvovrstni strokovnjak te vrste. Vmes njegovi še šovinistično žalijo bodočo premierko in se vtikajo v zakon od Lukšiča. Pravi gojitelji družinskih vrednot.

  • mrki 14:43 27.februar 2013.

    ja za kaj pa !? za 2 miljardni letni primakljaj v letij 2009, 2010,1011 !!!??

  • gec 17:41 27.februar 2013.

    samo 627 člankov???pa zate je celih 100 kamionov premalo.zakaj nisi danes prinesel denarja,ki si ga pokradel???zato ker bi kamioni promet ustavili...

  • megič 18:25 27.februar 2013.

    lastna hvala malo valja!!! zdaj se hvalijo česa so sposobni in pošten nastrada vedno navaden delavc!! ko bodo na vrh pa bod pobral vse ker so vsi enak.!! najlažje je blatit drugega in sebe zviševat kak je pošten...če so najdli ...prikaži več tolk o janši naj povejo še osebi!!!no so brez napak::::::nastrada nižji sloj ker dela da preživi!!lenuhi pa podpirajo lopove!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • ljimonad 21:14 27.februar 2013.

    ablastniku in natankanemu se je povsem spipalo saj to kar sta govorila danes sodi v umobolnico ne pa va parlament. tale pukšič pa naj enkrat že spoka v svoj destrnik in naj kar tam ostane, najbolje pa je da gre ...prikaži več znova ta zadnjo lizat jj, kot je to že počel.

  • mph 22:44 27.februar 2013.

    Na žalost ne tako kmalu, je Janša poskrbel, da tega še vsaj 10 let ne bo možno. Intenzivno bo delal škodo še naprej, zato se bo to verjetno še raztegnilo. Ampak zdaj, ko je gnojna bula odstranjena, se lahko začne okrevanje.

  • tujka 23:59 27.februar 2013.

    za veliko Slovencev ON ni nikoli padel temvec trdno stoji z obema nogama na svoji zemlji Sloveniji,Torej upate zaman.

  • Scott 02:16 28.februar 2013.

    Po časih brez kave, pralnega praška, po eno leto dolgih čakalnih dobah za nakup vozila, itn, itn...Še kako kolca?Norim ali umobolanim?

  • dragec 15:12 28.februar 2013.

    ja res je, že včeraj

  • dragec 15:16 28.februar 2013.

    janševci, da zaključimo. Niso dobri niti levi, niti desni, sredinci so balanserji, treba je ustvarjati nove stranke, nove ljudi, pa naj se tudi oni malo nakradejo. Ni lepo, da 20 let gledamo to bagro. motil jih je Titoizem, oni so še hujši.

  • mrki 14:41 27.februar 2013.

    oh bogi revčki , a ne levaki ste zaščitena vrsta , po desnih pa se lahko razpucava. malo morgen !!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.