Slovenija
19860 ogledov

Janša: Prihajajo težki časi

Komentarjev 82
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • viljem 10:32 14.november 2023.

    Zgleda, da ga Orban ne financira več, Snežić pa ima zaprto pipico.

  • Avatar Zoran
    StarMačk 10:42 13.november 2023.

    To je zgodovinska usoda slovenske politike, ki se vleče že od 19. stoletja, ko je narodnostna politika začela oblikovati. Takoj so nastali politični klani, ki so vlekli voz vsak na svoj konec! Od tod teza, da Slovenci zunanjega sovražnika ne ...prikaži več potrebujemo, ker smo sami sebi največji sovražnik. Takšna skupnost je navajena enotno funkcionirati le, če ji vlada absolutist! Nekoč so to bili monarhi, te je zamenjal diktator, danes pa svobodni narod ne ve kaj bi s sabo, zato sam sebe hebe v glavo!

    • www 10:51 13.november 2023.

      pusti narod, krivda je na politikih! narod lahko voli samo, kar mu je ponujeno na mizo. ob takih politikih je pač na voljo le sranje. lahko bi se sicer narod uprl, pometel s politiko, ampak le s silo. po pravni ...prikaži več poti so preveč zaščiteni in zasidrani tile naši pariziti.

    • Avatar Zoran
      StarMačk 11:05 13.november 2023.

      Na žalost je politika že povsem indoktrinirala narod! Če samo pogledaš komentiranje po raznih forumih in omrežjih je povsem jasno, da je slovenski narod še kako vpleten v to brezplodno politično preigravanje. Videti je nekako tako kot, da bi vsak ...prikaži več dan bili na nogometnem derbiju med Olimpijo in Mariborom!

    • lojs 14:32 13.november 2023.

      kaj ti bluziš maček, to je neverjetno ... "politika vleče vsaka na svoj stran" ... popolnoma se strinjam da si carsko živel v bivši jugi, kjer ni nihče nikamor vlekel amapk vsi v eno smer ... in ti seveda z ...prikaži več njimi ... in zato so te še nagradili ... kaj bi človek še lepšega kot tako brezkrbno živlenje in bajno penzijo ... res carsko

    • Avatar Zoran
      StarMačk 15:28 13.november 2023.

      Daj lojs, daj še enkrat počasi v kontekstu preberi kaj sem napisal, mogoče boš razumel, ker pri hitrem branju ti klikerji očitno ne sledijo...

    • lojs 16:07 13.november 2023.

      ne da se mi prebiart tvojih romanov, verjetno se pa oba strinjava, da bi lahko lepše živeli, tako eni kot drugi in ne samo eni ... kar se politike tiče, imamo lahko diktaturo ali pa demokracijo, ampak v tej vukojebini ...prikaži več je na žalost boljša diktatura, da država vsaj preživi ... folk pa itak ne razume kaj je demokracija

    • Avatar Zoran
      StarMačk 16:50 13.november 2023.

      No vidiš, da razumeš če hočeš, samo prej se moraš, predvsem zaradi jeze, ker se zavedaš kakšna je realnost, malce razpištoliti in olajšati... Tako mimogrede na tvojo prvo repliciranje, ki nima kaj dosti skupnega s tem kar sem napisal. Jaz ...prikaži več sem svojo dokaj dobro pokojnino prislužil z dobro službo in plačo v državi Sloveniji, kjer sem pridelal cca. 31 let delovne dobe. Ob izdihljajih Juge sem ravno ob delu doštudiral in mi teh 10 let službe ni prišlo v poštev pri izračunu pokojninske osnove.

    • lojs 17:08 13.november 2023.

      to je bilo nekoč ... vsi bi šli v penziji tud jest, vsi zasluženo ali tudi ne, pa še to, pa še ono ... danes pa ni nič od nič nimamo, samo neke stare pravice, sistem pa vsak dan manj ustvarja

  • Ender3 11:42 13.november 2023.

    Misli, da mu vlada v senci že deluje..Model je popolnoma obseden sam s sabo..Medije pa plačuje, da njegove nebuloze objavljajo. https://necenzurirano.si/clanek/mnenja/kraljestvo-janezove-sence-kolumna-1092552

    • Toma 12:04 13.november 2023.

      E3: za tvoje dobro ti priporočam, da se najaviš pri psihiatru. Z eno nogo si že v LJ Polje!

    • timja 12:59 13.november 2023.

      pa janoša naj s seboj vzame

    • munja 15:46 13.november 2023.

      Ender JJ ni obseden sam sabo, ampak si ti obseden z njim, bebec visokošolski. Pojdita nekam, da bo mir pred enim in pred drugim. Da vama ne bo dolgčas, vzemita še holobčka pa zalo uršiko, da vam bo kakšno zapela ...prikaži veča in zaplesala, pa bo Slovenija že malo bolj normalna država.

  • Soljatar 17:38 13.november 2023.

    Janez vrni se, ljudje so lačni...

  • hubertfast 10:10 14.november 2023.

    Je tipu zmanjkalo tablet?

  • Soljatar 16:57 13.november 2023.

    kva je komunjare, a je panika?...še mal pa boste spet zaplinjeni in zaprti v občine...kr pravte se haha...

  • h4ck3r 09:21 13.november 2023.

    "Kjer je dim, je tudi ogenj"...vsakokrat do sedaj, ko se je začelo resneje v medijih govoriti o razkoli v koaliciji, je prišlo do diskusije o predčasnih volitvah in nato tudi dejansko do teh. Glede na zadnje poteze PV, pri katerih ...prikaži več igra ključno vlogo njegov ego, se je rok trajanja močno skrajšal. Ne glede na nastop, da so se uspeli pogovoriti, le ta ni bil prepričujoč. Sam sem razočaran, da glede na %, ki so ga dobili niso uspeli narediti vsaj nekaj dobrega ali kakšne temeljite spremembe.

    • h4ck3r 09:24 13.november 2023.

      Vse skupaj so samo nekakšne platonske spremembe, pa še te v večini na našo škodo. Žalostno je tudi to, da vidimo kakšno alternativo imamo in da druge boljše še niso pripravljene (Logar&Co) vstopiti na samostojno pot.

    • Grof 12:03 13.november 2023.

      Njegov nastop, sama polomija, kar so kazali prestrašeni obrazi v ozadju, najbolj prizadet je bil gorenski bizgec Borut Sajovic, kmalu bo lahko samo še kmetova, ….

  • Vrtnica 08:54 13.november 2023.

    Ali niso dovolj teški časi? Dna ni več.

    • Ender3 11:31 13.november 2023.

      Folk je še prepričan, da smo tam že bili v zadnjem Ivekovem mandatu..

  • Avatar Pantani2
    Pantani2 09:35 13.november 2023.

    Ma eni in drugi naj se že 1x poberejo iz politike,samo kaj,ko imamo tako retardirane volilce ene in druge opcije!!!

    • Avatar Leon
      Leon 13:35 13.november 2023.

      Problem so volivci ! Kdor se proda za golaž in pivo ni vreden volilne pravice .

    • mampolnquerc 13:46 13.november 2023.

      volilna politika za telebane! gaus pravi, da tudi %butastih živi med nami!

  • Yanez 07:52 13.november 2023.

    Očitno res že perje frči. Le kaj bo ostalo od perjadi?

    • Ender3 11:29 13.november 2023.

      Od Janeza nima več kaj frčati, ker je brez političnega perja zgolj Kalimero..

  • franc64 09:16 13.november 2023.

    Banda odhaja KIH stara mafija se vrača

  • rd2dmk2 10:19 13.november 2023.

    računi so prazni, treba spet prist do korita.

  • Hasan 11:06 13.november 2023.

    Golob uvoznik ilegalnih migrantov spokaj.

    • Ender3 11:25 13.november 2023.

      Budala, če pa bi bil Janez na oblasti migrantov ne bi bilo..Al kaj ?

    • Hasan 13:27 13.november 2023.

      Ko je bil janez migranti niso posiljevali in ropali po Ljubljani...budala

  • RAJKO 08:08 13.november 2023.

    Holob je varnostno uničil Slovenijo.

    • Ender3 11:28 13.november 2023.

      A bejš no, kar ni pozival k orožju kot, umobolni Janez !

    • www 12:23 13.november 2023.

      sej ste vi oboroženi, kaj cviliš, rajko

  • lojs 13:23 13.november 2023.

    ne razumem tega dejstva da je holob , ki nam je mimogrede ukradel črko G, tako netemeljit! ... kako je sploh možno, da so še vedno podtaknjenci ... vemo, da je bila kadrovska čistka izredna, enormna, ostanek je delal neke ...prikaži več posebne teste pripadnosti (wtf, pozabil kaj) ... jah, nič dejmo se še trudit, gledamo njega in prostitutku ... in kaj ... se še naprej mučimo, ja dejmo se zahvalit butastim mazohističnim slovenčokm ... moje spolne navade so precej občijane, ne rabim vezanja in bičev

  • Soljatar 11:09 13.november 2023.

    najbrž bo šlo že po poznanem postopku... Golob odstop, Janša sestavi vlado, kolesarji na ulice, Levica v jok, Zlatko nov CD, folk dret se, da je vse neustavno...itd

    • Ender3 11:27 13.november 2023.

      Golob ni Šarko ? Janez pa ne Golob !

    • Grof 11:59 13.november 2023.

      Ender, le kaj imaš od tega, da igraš dvornega norčka, te Vesna plačuje v naturalijah, ti pa bos tekaš naokoli

    • timja 12:59 13.november 2023.

      soljatar pa dodaj še hojsek pa malo narod pošprica...

    • lojs 14:23 13.november 2023.

      zlatko nima več za burek

  • alen04 07:41 13.november 2023.

    Kakorkoli obrnem, ko je bil đoni tako visokega kriminala ni bilo.

    • kapibara1 08:06 13.november 2023.

      In javnih kraj, zavitih v celofan, tudi ne

    • Avatar Leon
      Leon 09:13 13.november 2023.

      Absolvent Doba se počuti ogrožen ?

    • alen04 09:30 13.november 2023.

      Kapibara in Leon, za ostalo mi dol visi. Meni je pomembna varnost za ostalo se mi jebe ok?

    • Avatar Garancija
      Garancija 09:32 13.november 2023.

      Žalostno ,da lahko je lahko bivši arestant v parlamentu,in odloča o naši prihodnosti

    • Avatar Garancija
      Garancija 09:33 13.november 2023.

      Grd padec Goloba na lestvici priljubljenosti, a to še ni vse! Slovenci imajo rajši Janšo,pišejo v novicah,in vprašali so sto dementnih penzionistov,da jim je ma

    • Jako 12:10 13.november 2023.

      Garancija, tudi ti boš nekoč, če ti bo dano dolgo življenje *dementen penzionist*

    • alen04 12:53 13.november 2023.

      Pišite kolikor vas je volja. Vem in vem, da bo tudi marsikdo drug volil osebo, ki bo kriminal, ki ga imamp danes na ulicah zaradi golazni črnuharske omilil oz. zmanjšal. jebe se mi za vaše iluzije, pa, če bo opica ...prikaži več ali zmaj kandidiral, bo dobil moj glas. samo, da ni kakor danes. Samo, da ni GOLOB, samo to ne.

    • Avatar Garancija
      Garancija 08:27 14.november 2023.

      Jako si dosadan

    • alen04 10:36 14.november 2023.

      Garant, s slovenskim jezikom imaš res velike težave, kar je žalostno glede na to, da si na tem forumu. Aja, Garantek, resnica je tudi boleča. Katerikoli bo zagotovil večjo varnost bo dobil moj glas, vem pa, da to sranje, ki ...prikaži več je danes to zagotovo ne bo.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.