Magazin /magazin/vip
523 ogledov

Janša: Še sicilijanska mafija otroke pusti pri miru

Komentarjev 74
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • fordA 12:56 26.marec 2014.

    Vladek ti si pacijent !!!

  • Mirna Peč 10:04 31.marec 2014.

    o, big boss je spet tu...le kje je bil, ko so ga iskali vročevalci...

  • EnBralec 17:28 24.marec 2014.

    Si pozabil vzeti tablete?

  • Mkovac22 18:44 24.marec 2014.

    EnBralec - odlično povzema dosežke komunizma, vredno ponovnega branja:100% inflacija, 100% davkov na uvožene avtomobile, služenje vojaškega roka nekje na jugu Srbije, poveljevanje slovenskim vojakom v srbskem jeziku, 6% od slovenskega BDP je šlo za JLA (ki nas je ...prikaži več potem še napadla), politična policija, politični zapori, enopartijska diktatura, primorani smo bili švercati banane in kavo čez mejo...Aja, pa ene 100.000 so jih komunisti takoj po drugi svetovni vojni pobili, kar tako ,za vsak slučaj, da ne se ne bi kdo šel kakšne politične opozicije

  • dragec 08:28 25.marec 2014.

    ŽURNAL, JAVNO POVEJTE,KOLIKO VAM JE PLEŠASTI PLAČAL ZA REKLAMIRANJE SEBE IN SVOJE "DRUGE" DRUŽINE???????

  • Francissco 14:23 24.marec 2014.

    Ja Janez, upam da boš to prebral. To, da se bojiš za svoje otroke, je točno to, kar si ti naredil nam. Vendar se moji starši niso samo bali za nas. Morali so samo nemo gledati, kako se nam je ...prikaži več marsikaj hudega tudi zgodilo. kje je bil takrat tvoj glas proti. Tudi ti boš to dal skozi, ker si take razmere pač ustvaril. Gledal boš, kako ti bo nek anonimen fizično močnejši nebodigatreba izza hrbta tvojega otroka, ko ta ne bo pozoren, vrgel vanj kamen, ga porinil čez zid, ga pretepel ali mu celo povzročil trajne posledice. Kar pa je še hujše, da bo ta nasilnež sosedov mulc, katerega očetu si ti marsikaj dobrega omogočil. Ostali. ki so tvoji nasprotniki, bodo hujši. Pa nihče ne bo reagiral. Mogoče jih bo ustavil kakšen podoben meni, ki sem proti takemu načinu, zato so ti in tvoji kolegi vsi celi in zdravi.

  • milek 14:30 24.marec 2014.

    Slovenija je že zamenjala kar nekaj vlad in samo ena vlada ne more biti kriva za vse tvoje probleme Francissco.

  • Francissco 14:43 24.marec 2014.

    Nisi razumel. Taki, kot je Janša ustvarjajo slabe razmere, ne glede kje delujejo. Tukaj pa ni govora o politiki, temveč samo o delinkventnem načinu delovanja neke osebnosti in njej podobnih.

  • EnBralec 14:45 24.marec 2014.

    A Janša je kriv, da je bil tvoj otrok tepen od sosedovega mulca? Bolno...

  • Minerva 14:47 24.marec 2014.

    E moj Francissco, nič ne bo. Ko bo zavrelo tele "družinice" ne bo več na tleh SLO. Svoja telesca bodo pravočasno odnesli v tujino, kamor je že odšel naš krvavo zaslužen davkoplačevalski denar in to med drugim tudi na njihove ...prikaži več račune. Tebe in tvojega očeta pa bo ubil kdo za pest plesnivega kruha. Tebe ja, ne tele "družinice " in njim podobnih.

  • EnBralec 14:58 24.marec 2014.

    Skratka, Janša je kriv za slabe razmere v Sloveniji - pa čeprav je bila v času njegove vlade najnižja brezposelnost od leta 1991 naprej in ena najnižjih v Evropi, čeprav so bile plače najvišje in gospodarska rast najvišja v Evropi ...prikaži več (okrog 6%).Če to primerjamo z vladami, ki so jih vodile LDS, SD in PS, potem moraš priznati, da je za slabe razmere v Sloveniji še najmanj kriv Janša.Aja, večina tajkunov je iz Foruma21 oz. levih strank (Šrot, Bavčar, Kordež, Rigelnik, Pavček, Pajenkova, Bohorič, Finkova, ...)

  • Minerva 14:59 24.marec 2014.

    Ne, tu ne gre za denar od neznane osebe, neznanega izvora , izplačanega neznanega dne itd. Gre za znan denar iz žepov nas davkoplačevalcev. Pa ne spet o zgodbi, da tudi oni plačujejo davke. Ja pa ja de, če verjamete ...prikaži veče v palčke. Koliko pa imajo beneficij pa nič.

  • EnBralec 15:00 24.marec 2014.

    Kolikor vem si je JJ kupil novega Volvota. In brat mu ni denarja posodil, pač pa ga je izplačal kot del dogovora ob smrti njunih staršev (dediščina).Ampak, ja, ti kar goni svojo mantro "Janša je kriv, Janša je ...prikaži več kriv, Janša je kriv, ..." Se boš boljše počutil.

  • McClain 15:09 24.marec 2014.

    ce kdo na tale stavek stisne minus, potem mi je se bolj jasno vse skupaj

  • EnBralec 15:19 24.marec 2014.

    A tako kot so leta 1945 komunisti izbrisali politično opozicijo? Kar žive zmetali v jame?A to bi ti napravil z Janšo? Kaj pa njegove volivce? A tudi njih bi zbrisal?Sorry, kreten, smo leta 2014, imamo večstrankarsko demokracijo!

  • Francissco 15:27 24.marec 2014.

    Imaš prav, smo leta 2014, zato naj velja vaš iz leta 1992 način izbrisa. Izbris, kot da se niso nikdar rodili na teh tleh. Ko bodo prišli po svoje pravice, se jim enostavno pove, da tukaj nimajo nobenih pravic, da ...prikaži več ne obstajajo in naj gredo v državo, za katero delajo in naj jim ona da te pravice.

  • joze.kramar 15:34 24.marec 2014.

    Rad bi videl kaj je storil Janez Janša tebi tako slabega da ti niso sveti niti otroci .Jaz osebno ti pa lahko veliko dokumentiram kaj so mi storili komunisti partija vse ostale vlade v novi Sloveniji razen Janševe, ki je ...prikaži več hotela samo dobro malemu človeku. Izbrisani kot predvidema da si je moje menje sledeče : vsi prebivalci Slovenije ki so bili na dan ko se je razglasila samostojna Slovenija je bilo obveščenih, da si morajo urediti status in da lahko zaprosijo za takojšnje Državljnstvo Slovenije, veliko mojih kolegov je dobilo to bvestilo in vsi prav vsi so si uredili status in pridobili državljanstvo, kdor pa je špekuliral in mislil da bo v Sloveniji zavladala velika SRBIJA i so se( ste) opekli in sedaj krivite vse po vrstnem redu najbolj pa Janeza Janšo .Tvoj žaljivi komentar samo nakazuje tvoje početje in nisi se spremenil od takrat ko si povabilo za Slovensko državljanstvo vrgel v koš .Kriv si popolnoma sam in morada tisti ki so ti takrat svetovali da povabilo za državljanstvo

  • mrki 16:04 24.marec 2014.

    ti maš pa res psihične motnje

  • siberia 16:12 24.marec 2014.

    Mi je zanimivo, kako Janši že več let očitajo množične kraje davkoplačevalskega denarja, pa še nikoli do sedaj ni nihče ničesar dokazal! Pri patrii so neki levi veleumi sestavili 18 000 strani dolgo obtožnico in NITI ENEGA KONKRETNEGA STAVKA, ki ...prikaži veči bi J. Janšo pravzaprav česa bremenila oz. dokazovala njegovo krivdo! Tako pravniško mnenje si deli večina nepristranskih pravnikov v Sloveniji.Sicer pa če se dobro počutite, ko stalno blatite nekoga s takimi žalitvami kot jih lahko beremo zadnje čase (pa naj bo to do kogarkoli) je mogoče čas da se zamislite predvsem sami nad sabo. Niste edini ki preživljate težke čase, pa vendar vsi ne blatimo, pljuvamo nad ljudmi-ničesar niste naredlili kvečjemu poslabšali morda nekomu dan, morda komu moment,... Sama nisem ravno navdušena nad levico, pa vendar ko v Lj. srečam g. Jankovića, ki ljudi vztrajno ljudi pozdravlja mu tudi sama iz spoštovanja do sočloveka odzdravim. Morda nas bo ta politika pokopala ampak vsesplošni negativizem in blatenje

  • siberia 16:14 24.marec 2014.

    ..nas ne bosta rešila! Imejte lep konec dneva, upam da vas objame sonce.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.