Magazin /magazin/vip
523 ogledov

Janša: Še sicilijanska mafija otroke pusti pri miru

Komentarjev 74
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • vladek 16:26 24.marec 2014.

    vsi vi kateri klevetate Janšo in njegovo družino,ste bivši a i mogoče sedanji komunisti,Jezi vas ker vam je uničil komunistično Slovenijo.Janša nedaj se ti golazni.Kmalu bodo volitve.Bog čuvaj Slovenijo in Slovence

  • Francissco 18:03 24.marec 2014.

    Če ste pozorno spremljali razpravo o izbrisu, ste videli Jerovška, ki je zagovarjal tezo, da je šlo samo za prenos v drugo bazo podatkov. Katera pa je ta druga baza? Podatki o teroristih vendar. Zato pa tisti, ki je hotel ...prikaži več kaj spremeniti ni mogel ničesar, če s tem ni soglašala sama vlada. Se pravi po njihovi logiki sem jaz, če izpolnem neke njihove politične pogoje avtomatsko terorist. Zato, ker hočem svobodo govora. Ne glede na to, da sem od notranjega ministrstva dobil potrdilo o nekaznovanosti in da nisem ali sem bil v nobenem sodnem postopku. Zdaj pa kar naenkrat sodba evro sodišča. Ta odreja, da je vse to nelegalno pred vsem svetom.

  • Arsha 21:24 24.marec 2014.

    Spoštovani Žurnal!S takšnimi članki brezno med ljudmi samo še raste, namesto da bi vsi stopili skupaj in zamenjali komplet naše vodstvo, ne pa da se vrtimo v začaranem krogu pljuvanja, agonije in sovraštva en do drugega.Komu zvoni ...prikaži več torej zvoni? Nam ali njim?

  • Žurnalček 08:38 25.marec 2014.

    KURBIRJI VSEH STRANK , ZDRUŽITE SE IN MARŠ VEN ZA VEDNO IZ POLITIKE ! Kako imajo sploh obraz , da nekaj govorijo ljudem , ko so pa še svoji ženi in otrokom LAGALI ! Pa do kdaj , bodo ti ...prikaži več in takšni kurbirji sploh še imeli možnosti narediti en korak v politiko ! ŽURNAL , tale vaš članek je DNO DNA !

  • Romanca Rožman 14:01 24.marec 2014.

    Zelo lepa družinica! Sinčka sta pravi cukerček.

  • Francissco 15:58 24.marec 2014.

    Resnica je ta, da sem rojen Slovenec. Nikdar ni bilo v mojem rodu cca. 400 let nazaj nobenega, ki bi se opredelil drugače. Rojen sem v Sloveniji in sem do odhoda v Evropo, tudi vedno živel tukaj. Deželo sem zapustil ...prikaži več samo nekajkrat na leto, kot turist na Hrvaški obali in kakšni ekskurziji. Načinov izbrisa je bilo več. Lahko so ti naprimer, tako kot meni napisali vero po politični opredelitvi takrat. To sem spoznal šele, ko sem delal v drugi evropski državi. To so mi tam za tisto državo tudi takoj spremenili že na prijavnem uradu. Tukaj pravijo, da mi ne morejo. Kdo torej klasificira državljane na nedržavljane, ko imate celo pri svojih dvojna merila.

  • mrki 16:06 24.marec 2014.

    miško , sam na upravno enoti si moral it pa si lohk vse spedenu , če si8 pa bil LEN je pa tvoj problem. A si se kdaj vprašal kako je uspelo ostalim 180.000 ???

  • Francissco 16:11 24.marec 2014.

    So podatki v raznih bazah, ki jih imajo, ki jih ne moreš ravno urejati na upravni enoti in ki so jih Janševi modeli pošiljali poi Evropi. Ena od njih je tudi veroizpoved, ki je za pridobitev dela v Sloveniji bistven ...prikaži večn podatek. Če ti je nekdo to napisal diskriminatorno, potem se lahko za delo slikaš.

  • EnBralec 18:36 24.marec 2014.

    100% inflacija, 100% davkov na uvožene avtomobile, služenje vojaškega roka nekje na jugu Srbije, poveljevanje slovenskim vojakom v srbskem jeziku, 6% od slovenskega BDP je šlo za JLA (ki nas je potem še napadla), politična policija, politični zapori, enopartijska diktatura, ...prikaži več primorani smo bili švercati banane in kavo čez mejo...Aja, pa ene 100.000 so jih komunisti takoj po drugi svetovni vojni pobili, kar tako ,za vsak slučaj, da ne se ne bi kdo šel kakšne politične opozicije

  • dragec 19:27 24.marec 2014.

    Res, Žurnal 24, ,koliko ste dobili denarja za reklamo o družini tega IDIOTA??????

  • dragec 19:42 24.marec 2014.

    DESNI KOMUNISTI, VERJETNO SENE STRINJATE S TEORIJO ZAROTE, VAŠ LJUBLJENI VODJA JE POD IZGOVOROM VLADAVINE, VLADAL IN SE JEBAVAL Z URŠKICO (SAJ VIDEL JE TO OD ZVERA). IN ONI BODO GOVORILI O VZGOJI. POLITIKA JE KURBA....POLITIKI SO KURBEŽI!!!!!!

  • KOJAK 20:25 24.marec 2014.

    Kakšni komentarji... in potem imajo taki ljudje VOLILNO PRAVICO. Ni čudno da je država v riti!

  • Žurnalček 13:20 26.marec 2014.

    In ta jeclavec , se še upa oglašati !

  • Žurnalček 13:22 26.marec 2014.

    Vladek , mi nismo tvoja Hrvaška inpri nas bomo slej ko prej zbrisali take nestrpneže kot si ti in to ne do drugače mislečih , ampak drugačnega priimka. Zgin k svoji KRADE-ZE , pa tam USTAŠUJ !

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.