Slovenija
21 ogledov

Janša sprejel ponudbo Pahorja

Komentarjev 68
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • siesta 09:23 23.december 2012.

    ZEH...preden ponavljaš hohštaplarske pamflete, malo pobrskaj po spletu.Alternativ imaš kolikor hočeš, sedaj se že formirajo skupne točke in ko bo vse usklajeno bo glavni z vso falango lahko odšel na zaslužen dopust...15 let all incluive, bomo zombiji častili.

  • franke 10:42 23.december 2012.

    PAHORČEK POVEZATI LJUDI LAČNE IN BOSE. UKINITI JE TREBA ZUJF IN PIKA.

  • Sia 13:00 23.december 2012.

    Ni mi jasno kako lahko primerjaš rdečo zvezdo s svastiko. Pod svastiko so napadli naš narod (ga po lestvici narodov uvrstili med manjvredne rase), branili pa so ga tisti, ki so na čepici imeli rdečo zvezdo!!! Žaljenje in primerjanje ljudi, ...prikaži več ki so bili prirpavljeni žrtvovati življenje za lasten narod staviš ob bok tistim, ki so ga hoteli uničit?!?!? Stram te bodi tebe in tvoje somišljenike!

  • Stolp 17:28 22.december 2012.

    Ne nega ne drugega ne bomo pogrešali! Spokita da vas sploh nikjer več ne vidimo.Pa kaj sta pričakovala? Slovenci pa v jok pa na drevo?

  • allstarr111 22:26 22.december 2012.

    Mene moti samo vedno eno te isto gonjenje o resnicah, ker vsi vemo kam meri. Je pa neizpodbitno dejstvo da so Partizani in Komunisti bili na strani zmagovalcev WW2, dočim so bili te ki jih rad omeni premijer na strani ...prikaži več okupatorja. Seveda ni prav da so jih pomorili, ampak takrat so bili drugačni časi in večine ki danes nima za preživetje to ne zanima več, ker njim je bolj pomembno kaj bo danes oz. še bolj kaj bo jutri in pojutrišnjem, drug mesec, leto itd. bodo dobili službo, plačo ipd. To je pomembno, s tem kdo je leta 45 delal narobe pa naj se ukvarjajo zgodovinajri. Janez tudi ti moraš biti spravljiv, pa bo tudi lažje ostalim. LP

  • sakla 22:42 22.december 2012.

    puys večino nas delavnih in poštenih je prej živela bolje,samo lopovi ala Janša in drugi tajkuni pa živijo bolje.Hočemo tisto Slovenijo,ki bo podobna Jugoslaviji ,kjer smo bili delavci kaj vredni

  • xy 00:00 23.december 2012.

    Komunistični zombi govori nam Slovencem o poštenju? Kaj me briga kaj je bilo leta 45, danes in jutri moram preživeti svojo družino, plačo mi tale bivši komunist vsak mesec manjša oz. vsak mesec nevem če jo bom sploh dobil, komunistični ...prikaži veči zombi JJ pa bi manjšal davke na dobiček in RKC podarjal še več zemlje. Prav vidlo se je kako ga je strah na odru ko je govoril, kljub temu da je za proslavo okupiral Ljubljano in jo ogradil kot fašisti- Kdaj bodo politiki z JJ na čelu spoznali da jih nočemo več in da so že preveč pokradli

  • Scott 00:48 23.december 2012.

    Bravo Spoštovani Gospod predsednik vlade RS JANEZ JANŠA odličen,fantastičen,fenomenalen govor,govor kot ga v zgodovini samostojne Slovenije še ni bilo,danes sem dokončno spoznal zakaj vas imajo visoki politiki v EU z najvplivnejšo žensko na planetu Gospo Angelo Merkel na čelu tako ...prikaži več zelo radi in vas spoštujejo!

  • Scott 00:48 23.december 2012.

    Bravo Spoštovani Gospod predsednik vlade RS JANEZ JANŠA odličen,fantastičen,fenomenalen govor,govor kot ga v zgodovini samostojne Slovenije še ni bilo,danes sem dokončno spoznal zakaj vas imajo visoki politiki v EU z najvplivnejšo žensko na planetu Gospo Angelo Merkel na čelu tako ...prikaži več zelo radi in vas spoštujejo!

  • chilli24 07:41 23.december 2012.

    Če je komu dolgčas po jugi aj kar spoka na prvi vlak za jug in naj tam bo, Pa da ne bi slučajno se vračal.

  • zic 08:50 23.december 2012.

    zgleda, da nekateri folk še vedno ne more čez ramo vršt Jugoslavije in patijo do amena!!!

  • Darko 08:51 23.december 2012.

    vi nimate vizije, imate samo en cilj in to je da ugodite kučanunu s tem da pade vlada .potem pa komunajzersko naprej, ropat banke lastninit tako kot ste pod vladavino LDS in se režat folku, ki vas podpira

  • dragec 10:08 23.december 2012.

    Naveza bo delovala tako, veliki boss JJ bo ukazoval in nadziral, lepi cane se bo prenemagal in opravičeval!!!!

  • Stolp 12:17 23.december 2012.

    Janša nima časa na pretek, da bi ga zapravljal s prisostvovanjem na montiranih procesih.Odlikovanja? Klinc pa taka odlikovsanja, ki jih dobivajo bivši komunajzarji in sodelavci udbe.

  • izvedenec 22:19 22.december 2012.

    me zanima če so kučanisti ploskali in živčkali

  • nostradamus 17:35 22.december 2012.

    ma jankovic gre lahko samo se v smeri proti dob-u tam imajo tudi tv sprejemnike pa bo lahko vse naslednje proslave gledal v dobri druzbi

  • Darko 20:00 22.december 2012.

    Prepričan sem, da jankovič ne zna teksta Zdravljice, no pa samo himne.On bo govoru o idelogiji, kakšen je to primitivec, ljudje spreglejte.

  • tesno 20:58 22.december 2012.

    Ivan Janez Janša in Borut Pahor Barbi na vekom veke Amen?Zaveden Slovenec, vernik, samo ne v zemeljske bogove.

  • mph 21:28 22.december 2012.

    Ima vso mojo podporo Jankovič pri temu. Itak gre za privat zabavo SDS-a.

  • ocean 05:47 23.december 2012.

    Proslava mi je bila všeč. No seveda tista, ki jo je izvedlo ljudstvo na ulici. Proslava elite v zastraženem Cankarjevem domu, v imenu in proti ljudstvu, je jasen znak velike domišljavosti in arogance tistih, ki so nas v to bedo ...prikaži večo pripeljali. Verjetno so toliko prepričani v svoje položaje in sklenjenem paktu vseh, ki trenutno odločajo v imenu ljudstva, da se le to ne bo moglo pogajati za svoje pravice. Etiketirati protestnike kot zombije, lahko sproži podoben odziv ljudstva kot postavljanje semaforjev po Mariboru. In vsak, ki bi se odločil, da bi raje praznoval na ulici in ne v Cankarjevem domu, bi sebi in ljudstvu dokazal, da ima glavo in srce na svojem mestu.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.