Slovenija
14 ogledov

Janša Virantu ponuja več

Komentarjev 26
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • tralala 08:56 05.januar 2012.

    HAHAHAH, rubrika humor je drugje.

  • bojovi 23:35 04.januar 2012.

    Ja seveda da ta hinavc ponuja več. Ko pa hoče osmešit Zokija.

  • Žurnalček 23:42 04.januar 2012.

    Vaš komentar smo odstranili, ker ste kršili naš kodeks komentiranja: http://www.zurnal24.si/pravno-obvestilo#kodeks_komentiranja Uredništvo zurnal24.si"

  • privat 07:34 05.januar 2012.

    taka država ne rabi politikov...in evropa sanja o neki skupni valuti,o neki skupni bodočnosti?? evropski cirkus!

  • tralala 07:59 05.januar 2012.

    kaj tej slovenski različici Hasim Thaquija ni jasno? Ej, gologlavc, LJUDSTVO TI JE ŽE DRUGIČ REKLO NE!

  • vrtnica 08:11 05.januar 2012.

    26% volilcev MARAMO SDS in J.J.!

  • vrtnica 08:13 05.januar 2012.

    Kdo je koga osmešil,Janković je res lahko v ponos SLO HA,HA....

  • Dongjang 08:19 05.januar 2012.

    Mogoče celo 42% mara samo SDS in res 26% mara SDS in Janšo

  • 1111 08:39 05.januar 2012.

    ...pravi ponos si, ti...krizantema SDS-a...

  • tralala 09:31 05.januar 2012.

    zabita, ksenofobna, a slovenka!

  • Žurnalček 11:38 05.januar 2012.

    Škoda k ga ni sodila JNA po regelcih, , kot bi trebala ,da ne bi več rabil kartice zdravstvenega zavarovanja ne pa da so mu gledal skozi prste. Le zakaj , le zakaj? Pri meni je dobil 6 mesecev vojak ...prikaži večk , ki je spraznil smodnik iz naboja.

  • Žurnalček 11:45 05.januar 2012.

    To sem tud jaz mislil in ko sem pri 55 letih zvedel , da sem tretinjski Avstrijec, sem bil zelo presenečen . Mal poglej v matične in farške knjige ! Daj nam razloži no to tvojo formulacijo. PONOSNA SLOVENKA. ...prikaži več Kaj to pomeni. Da si ponosna na to, k sta te dva Slovenca narukala al kaj ? Zgleda , da si le ponosna krizantema , pa čeprav se imaš med drugim tudi za vrtnico! Farška roža, ostane farška roža!

  • Žurnalček 11:45 05.januar 2012.

    To sem tud jaz mislil in ko sem pri 55 letih zvedel , da sem tretinjski Avstrijec, sem bil zelo presenečen . Mal poglej v matične in farške knjige ! Daj nam razloži no to tvojo formulacijo. PONOSNA SLOVENKA. ...prikaži več Kaj to pomeni. Da si ponosna na to, k sta te dva Slovenca narukala al kaj ? Zgleda , da si le ponosna krizantema , pa čeprav se imaš med drugim tudi za vrtnico! Farška roža, ostane farška roža!

  • Žurnalček 11:52 05.januar 2012.

    TUPI , gre se za mandatarja in zato mesto potrebujemo ekonomista - menagerja in niti slučajno nobenega politika , še najmanj pa vojakov in rjavosrajčnikov, mitraljezcev in ostale SS sodrge, ki so 92- 93 l pripravljali VOJAŠKI UDAR !!!

  • Žurnalček 11:56 05.januar 2012.

    PONOSNI SLOVENCI SE NE VLAČIMO PO VATIKANSKIH OBJEKTIH!

  • tralala 12:31 05.januar 2012.

    tako je!

  • gec 10:42 06.januar 2012.

    o ti uvenela vrtnica,očitno je čas,da te jureh namoči...

  • boki 18:03 06.januar 2012.

    Tako je, ti bumbarji so pozabili če ne bi bilo Janeza Janše danes ne bi bilo samostojne Slovenije.Ta država si bo oddahnila ko bo pocrkala ta rdeča zalega in tista podgana iz Murgl.

  • Kepler22-b 09:09 07.januar 2012.

    nezaupnico je dobila t.i. leva vlada in zopet formiramo t.i. levo vlado. PS mora za sestavo koalicije, odstopiti od vseh glavnih tock svojega predvolilnega programa. Neresno. LGV so rekordno hitro minirali komandosi g.Kucana.

  • Tupamaros 08:46 05.januar 2012.

    Janša je politik z dolgoletnimi izkušnjami, politični vajenecJanković se šele uči samostojne politike, ljudstvo pa je pod vplivom zrežiranih medijev in ne misli s svojo glavo. Vprašanje za ostale komentatorje. A bi potovali z letalom, ko bi vedeli, da ga ...prikaži veča pilotira vajenec? Pri politiki ste na varnih tleh čeprav reveži.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.