Slovenija
15 ogledov

Janšo skrbi varnost vojaških objektov

Komentarjev 49
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • zcmr 20:53 28.november 2012.

    Jansco bi moralo skrbeti predvsem kaj drugega ...

  • zcmr 20:55 28.november 2012.

    Jansca naj poskrbi da bo Falcon stalno pripravljen z ogretimi motorji.

  • privat 20:58 28.november 2012.

    vsekakor pozdravljamo take akcije ,ki bojo privedle do boljšega in sprejemljivega jutri!! Kočevje kakor vidim se tudi pripravlja da vskoči pomagat našim poštenim ljudem!! Pozdrav z Kočevske....

  • majdas 07:41 29.november 2012.

    Oxxo, kdo in kaj si pa ti ? Nekdo, ki je varno skrit za anonimnostjo ... Pogumno, ni kaj !

  • matajur 07:48 29.november 2012.

    Ne nasedat na provokacije politikov. Eni in drugi si želijo te proteste obrnit sebi v prid...manipulacija je njihovo priljubljeno orodje. Na proteste, vendar po pameti...brez divjaštva. Bo pa Hojs jutri bolj zadovoljen z nami...bo kakšen več kot 300 in nas ...prikaži večs bo dovolj tako za magistrat ,kot za parlament.

  • dragec 09:13 29.november 2012.

    Hojs je v kazenskem postopku. Ali slovenska zakonodaja pozna zadržke moralne odgovornosti iz preteklosti?

  • jožateboža 09:44 29.november 2012.

    V Mariboru se je videlo, da policija ni želela izolirati in pridržati posameznih izgrednikov, ki so kršili javni red in mir! Z utečeno akcijo ustrahovanja so želeli razgnati množico, zato smo pretežno tekli le mirni protestniki ( za info. nismo ...prikaži več se hoteli nažreti solzivca, ki so ga s helikopterjem razpihovali po mestnih ulicah)!

  • hrenroman 15:10 29.november 2012.

    Zdaj je jasno, kdo je sprožil proteste in proti komu so bili naperjeni! (LJ) Sreča, da so ljudje odprli oči in se "ulica" obrača tudi proti njim, ki bi tako ulico lahko preprečili. Z zakonom o neskladju javne funkcije in ...prikaži večn vpletenosti v kazniva dejanja. Seveda pa bi po takem zakonu morali oditi vsi, ki se jim očita kazniva dejanja. S protesti pa so hoteli odstraniti le tiste "barabe", ki niso "naše"!

  • Zvonka Facija 20:32 29.november 2012.

    Kaj je, a Janšo skrbi da bi prišli do orožja tako kot je on pred 20 leti? Narodu je KONČNO DOVOLJ!!!!!

  • pikijakob 22:20 02.december 2012.

    A je on že vrnil ključe od skladišč?

  • zavesten 17:08 28.november 2012.

    pa saj ta vojska pijancev ne more nas branit.pred kom.saj vsakemu dovolimo da nas zasede,saj slabše ne more bit.hojs je retardirani človek in ga je potrebno iz etike pustit na miru.janša.l.91 smo zate pustili v skladišča orožja na ložnici hrvaške ...prikaži več kombije in tovornjake ki so si sami nakladali orožje za olujo oz.nevihto.,plačanoj je bilo.umorili ste letos pot predvezo da je padel v prepad ko je gobe nabiral takratnega poveljnika to..torej.mislite da ste v premoči.sodba vas čaka....pa ne z temi pokvarjenimi sodniki in tožilči iz zlovenije.vse pride,pa niti na smetišče zgodovine ne boste mogli.zjeb.al si se ko si hotel biti zopet premier.

  • feferon 17:26 28.november 2012.

    Kakšno pozivanje k nasilju-poln kufer imamo nesposobnih politikov, ki skrbijo za lastne interese! Tega se pa le bojte, saj ste vi zafural našo državo. Bojazen za skladišča je pa odveč-kar je bilo pametnega je tako ali tako noge dobilo.

  • majdas 07:39 29.november 2012.

    Oxxo, koga bi pa ti postavil na vse položaje ... ? Kdo je toliko sposoben ?Najlažje je etiketirati in degradirati človeka (kaj je res in kaj ne itak ni več važno - resnica je pri nas izgubila domovinsko pravico).

  • Žurnalček 20:56 30.november 2012.

    Jaz sem že dal bajonet pod povšter . Kar je ziher je ziher. Sej bi dal pištolo, sam mojmu prjatelju, se je sprožila direkt u možgane .

  • DUSANJ2000 16:35 28.november 2012.

    Mislim, da je vsem tem vladnim pametnjakovičem brez veze karkoli komentirati. Še posebej Hojsu, ki govori o izražanju nezadovoljstva kot "v normalni, pravni državi ". Saj ravno v tem je problem, ker naša država ni normalna, niti pravna. Kajti, če ...prikaži večče bi bila tudi po besedah Hojsa, da se strinja, da "imamo lokalne šerife" in, da čudi, da se je v Ljubljani na protestih zbralo samo 300 ljudi, glede na to, "da Ljubljana deluje precej podobno, kot delujejo nekateri drugi šerifi". Prav tako Gorenak, Janša in drugi pomembneži pozabljajo, da so bile tudi demonstracije proti YU režimu neprijavljene in še bolj nasilne, kar nam je omogočilo osamosvojitev in "na žalost oblast Vam", ki se sedaj zaradi svoje krivde vsega tega sprenevedate. Dovolj je mojega videnja, saj SAMI VELIKO BOLJ VEDO, V KATEREM GRMU TIČI ZAJEC in zato se ne sprenevedajte, da za Slovenijo res ne bo prepozno. Juga gre počasi že v EU, mi pa nazaj na Balkan. ŽALOSTNO. To Vam pišem ne kot "revolucionar Janša", ampak kot veteran vojn

  • KOJAK 16:39 28.november 2012.

    Bumbar ZaHOJSan... tudi na prvem protestu v Mariboru je bilo nekaj 100 ljudi. Ti idioti v obliki ministrov prav izzivajo množice. In ne vem kaj ima s protesti varnost skladišč orožja. Pa saj ne gre za državljansko vojno, razen če ...prikaži več si jo naš general Glanzkopf želi. Menda se je enkrat že pripravljal na državni udar.

  • zavesten 16:39 28.november 2012.

    janša naj te ne bo strah.vse kar je v teh vojaških objektih smo mi l.91 ukradli jla.to kar ste vi sedaj kupili je 2 procenta tega.torej,mi smo bili takrat tatovi in logično je sedaj to naše.saj nam ne moreš ukradene ...prikaži več stari ukrast..but.elj grosupeljski pokvarjeni,samo spletke so tebe in tvojih miniistrov.npr.hojsa.to je butelj od človeka,je škoda tipkovnice zanj...

  • Fertel 19:02 28.november 2012.

    Hojs in Janša se norčujeta. Prav Planet Siol.net in Demokracija sta medija, ki širita nestrpnost in sovraštvo, tudi Politikis in Reporter. Treba je omeniti tudi g. Erlaha, ki je preko radija Ognjišče govoril, da ima policija premalo pooblastil za strelno ...prikaži več orožje.Pa dobro - kje živimo? Zdaj sta še mene razpizdila - zdaj bom še jaz na protestih. Dobesedno v glavo zafrkavajo ljudi. Gotovi ste, da se boste pa še norčevali - ej, ej, to pa ne. Gotovo, upam da mi na protestih ne popustijo živci.

  • zavesten 19:31 28.november 2012.

    katoliška cerkev naj samo drži gobec,z zgrešenimi investicijami in krajo denarja so pokradli štajersko,pa rode si dela rezidenco kot papež na goričanih.pa nebo mogel nikoli biti tam ker ga bodo ljudje zadrotal,saj je gnoj pedofilski pokvarjeni,sinu je plačal velike denarje ...prikaži več prek dubaja da je njegov tajnik dal kri zanj da nista v sorodo.sedaj je problem ker je svojemu tajniku oče...

  • Žurnalček 10:42 29.november 2012.

    Demonstranti ! Vse demonstracije se morajo začeti ob isti uri v vseh mestih, samo v dveh ni dovolj, ker dve lahko še s skrajnimi napori , če so samo na " prijavljeni " lokaciji. Za več policija nima ninđa ...prikaži veča želv in ko bodo videli , da jih je premalo, bodo manji od makovvoga zrna in jim ne bo padalo na pamet izivati ljudi . V samem mestu pa je treba vsaj trikrat spremeniti lokacijo demonstracij, s tem in na način , da vodilna špica sama usmeri kolono proti niti slučajno prej povedani točki. Se pravi začnete na " PRIJAVLJENI LOKACIJI" Dvignete malo prahu, da Toplovodar utrdi bunkerje, nato pa takoj v vsiljen marš , na drugo točko . So prevelki seratorji, da bi uspel premestiti enote pravočasno na novo lokacijo. KO pa PRICAPLJAJO za vami , pa zopet na marš , do končne in prave lokacije ! ZAKAJ BI POLICIJA MANEVRIRALA VAS, KO LAHKO VI MANEVRIRATE POLICIJO !! In pozabite na Kongresni trg. Med novinarji so tudi policijski špicelji, ki snemajo brez dovoljenja . Tak prasec ima na 10 met

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.