Slovenija
648 ogledov

Jeseni se lahko veselijo upokojenci

Komentarjev 54
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • f5b0a37161572a16434c3a9b735044179b6963f0 11:14 05.april 2017.

    penzioniste pa otroke pusti na miru ,ko si star ti je pomemben dohodek ki ga dobiš in si nimaš kaj pomagati .500 eur je še vedno malo ,ampak napredek pa le je.Poslancem se lahko vzame saj jim je 6x več ...prikaži večč od penzije osnova + sejnine prevozi nadure ki jih prikazujejo.

  • matermila 12:09 05.april 2017.

    ŠE ENO VLADNO DARILO.Pa kakšno je to darilo?Vsak,prav vsak,ki je delal 40 let,ne glede na delovno mesto,si zasluži vsaj 700€,S 500€ preživijo samo "umetniki".Če samo pomislim na Pahorjeve besede,da s 3 jurji komaj preživi,pa se cel mandat samo pase po ...prikaži več naših žuljih mi gre gor.

  • kartako 11:42 05.april 2017.

    Me prav zanima kako bodo to izvedli. Ali bodo ponovno izračunali tistim,ki so jih z nižjo upokojili in dodali invalidske itd? To bo še zanimivo.!

  • Pepe007 11:48 05.april 2017.

    Višina pokojnine iz ZPIZ-a bi morala biti odvisna samo od dolžine zavarovalne dobe, ker gre za zavarovanje. Tako da podpiram tak ukrep za dvig pokojnin tistim, ki tega ne dosegajo. Na drugi strani bi bil sicer potreben še ukrep, ...prikaži več ki bi znižal pokojnine tistim redkim, ki to presegajo.Seveda ga pa ni junaka, ki bi to upal politično speljati.

  • Plavi-mil 13:06 05.april 2017.

    Zato, da bodo red naredili raznim prisesancem, kateri praznijo državno blagajno od migrantov, raznih borcev, katerih je vsako leto več, ne manj, razno raznim kvazi kulturnikom, multikulti organizacijam, katere semnožijo po potrebi, LGTB-jevcem, katerim ni tudi nikoli zadosti, pa še jih je, verjemi.

  • Ferluci 14:30 06.april 2017.

    Bolj prav bi bilo, da bi vsem upokojencem dvignili pokojnine za enak odstotek, brez kakršne koli ekonomske logike. Neumen, toda všečni predlog za petinštiridetisoč upokojencev, za ostale grenak priokus uravnilovke. Nekaj potencialnih volivcev bo pa morda le več.

  • Papaja Popi 11:11 05.april 2017.

    Ja, ja, saj vemo !Volitve se bližajo !

  • Skippy 11:34 05.april 2017.

    Kakšne finte. Sposojamo si denar, da ga dajemo upokojencem. A si ti normalen? A bi ti doma vzel kredit za to, da boš nekomu denar kar dal? Vrniti ga boš moral ti.

  • Avatar Leon
    Leon 12:47 05.april 2017.

    Zakaj pa SDS ?

  • Avatar Leon
    Leon 12:50 05.april 2017.

    V rezedenci je nastopil Maček Muri v spremstvu male Miške ! In otroci so ploskali,... ploskale so ovce in kokoške ...............lepo je bilo videti .

  • k0libri 13:10 05.april 2017.

    Ko so imeli priliko, reda niso delali, zakaj bi ga sedaj?

  • leonardo 13:28 05.april 2017.

    In tisto kar bi njim odvzeli sebi dali v žep?

  • rhombur 13:38 05.april 2017.

    Pokojnine so fundamentalna zabloda 20. stoletja, prej jih ukinemo, manj kruto bo za tiste, ki zdaj delajo in jih pričakujejo - dobili pa ne bodo praktično ničesar. Edino, za kar so pokojnine dobre, je kupovanje volilnih glasov upokojencev na račun ...prikaži več delavcev, ki si morajo trgati od ust, da jih preživijo. Za njih bo pa zmanjkalo.

  • srecnii 13:54 05.april 2017.

    Za 600 evrov neto plače jaz sploh ne grem delat sem raje na socialni + fuš. Upokojencem pa prvoščm da dobijo kar so tud zaslužil.

  • Snežinko 14:34 05.april 2017.

    Upam, da se čimprej tako poškoduješ, da ne boš več sposoben delati in te bodo dali v penzijo. In upam, da te penzije nikoli ne boš dobil. Potem boš nehal govoriti neumnosti.

  • Tupamaros 14:41 05.april 2017.

    Me ne gane.Bolj me skrbi, da štulijo noter spet Zokona. Priskrbeti mu hočejo legitimacijo oligarha.

  • dzony006 14:49 05.april 2017.

    Lep pozdrav od Upokojenca, sem hotel napisati

  • Zdenko Mali 15:21 05.april 2017.

    In veselijo naj se ? To ,da država popravlja sramoto!?

  • PPiikkaa 17:39 05.april 2017.

    S tem ukrepov rušijo razmerja pri pokojninah, zato je ta ukrep popolnoma zgrešen. Treba je drugače urediti, da bo pokojnina za polno delovno dobo npr. pokrila oskrbo v domu upokojencev. Upokojencev se že leta zmanjšujejo pokojnine, zato se ima Novi ...prikaži več razred lepo. Folk pa neveden in še vedno voli komuniste in njihove naslednike, ki pridejo na volitve z na novo ustanovljeno stranko BREZ PROGRAMA!

  • munja 09:29 16.september 2017.

    Če ne bi bilo raznoraznih prisesancev na pokojninsko blagajno, ki tam ne spadajo, če ne bi bilo vedno več borcev NOB, če ne bi bilo še in še... bi bilo denarja dovolj. Pa mladim je potrebno dati pogoje, da ostanejo ...prikaži več v Sloveniji. O tem naj vlada razmišlja oz. ne razmišlja, potrebno je kaj storiti in to takoj.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.