Svet
4 ogledov

Jezikavega mulca vrgel z vlaka

Komentarjev 29
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Stolp 23:09 12.december 2011.

    OK potem lahko vsak vzane pravico v svoje roke. Potem lahko kar jaz začnem pregledovati karte po vlaku in mečem ljudi dol?

  • maneken 23:04 12.december 2011.

    morda pa se tebi ne bi dobro godilo, če bi še kaj jezikal. Vse odvisno od potnika. Če bi bil on Mike Tyson, bi se ti podelal v hlače in bi bil kar naenkrat zelo spravljiv, kajne in ne bi ...prikaži več lapal naokrog in se junačil na račun svojega pamža?

  • Maja Hladnik 23:04 12.december 2011.

    Se strinjam, ne vem, zakaj bi mogli vsi potniki nastradati zaradi enega predrznega mulca, ki ni hotel plačati vozovnice.

  • toiler 23:32 12.december 2011.

    No, pred tedni sem na mestnem avtobusu opazil naslednjo situacijo:Vstopijo trije dijaki:1. plača z Urbano2. poskuša z GSM, pa mu ne gre in sprašuje prvega kako naj to naredi3. ne plača in gleda 2., potem pa ...prikaži več mu reče: "Pa boš res dal 0,80 EUR za vožnjo z busom? Pa kaj ti bo kontrolor naredil? Dol te bo vrgel in to je to!2. potem seveda tudi ni plačal. Nauk zgodbe:Kakršni starši, taki otroci!

  • Jernej Oset 23:33 12.december 2011.

    Vsak mulc more kdaj kakšno zaušnico dobit (to je vzgoja, ne pa nasilje nad otroki). Tut jst sem jo kdaj, pa vsaj nisem odrastu v popolnega razvajenca. In če mu tega starši ne morejo priskrbeti, mu pa more pač kdo drug.

  • e213b2535978aaf6e413f72233bf2dc07a5a81a8 09:41 13.december 2011.

    Ti si bil sigurno zaprt v mladosti v STRAŽNEM STOLPU??

  • d 13:49 13.december 2011.

    Ma a si ti z Marsa prletu ? Ja, ni čudno, da smo tam kjer smo, po tvoje bi bilo najbolje, da nihče nič ne plača.

  • d 13:49 13.december 2011.

    bogi

  • Stolp 14:30 13.december 2011.

    Ko zmanjka argumentov se gre pa v provokacije...

  • Stolp 14:31 13.december 2011.

    A to je vse kar lahko izdaviš? Kolk si pa stl? 4 al 5 let?

  • Stolp 14:32 13.december 2011.

    Ne, bi bilo pa dobro malo tebe dati na hladno.

  • d 17:07 13.december 2011.

    Tisto zgoraj samo potrjuješ s svojim primitivizmom ...

  • d 17:10 13.december 2011.

    wwiiii, a si si plusek dal

  • Niko_K_ 23:43 13.december 2011.

    @Stolp..torej ti navajaš svoje otroke, da se vozijo, ne da bi plačali?

  • Stolp 18:56 13.december 2011.

    Ti stoposto doma mlatiš otroke ko nora. Bogi! Take bi bilo treba sterilizarat in kastrirat!

  • Stolp 11:23 14.december 2011.

    t.j žepnine ne bi dobival dokler ne bi povrnil vseh stroškov.

  • Avatar Zala
    Zala 23:51 12.december 2011.

    Brez zamere, spelji se nekam s svojimi elementi kaznjivega dejanja. Nevzgojene otroke naj si starši vozijo sami v šolo. Javni promet je za kulturene in poštene potnike. Štalo imate lahko doma.

  • Stolp 09:04 13.december 2011.

    Ne, kakršen sistem - takšni otroci. Izkoriščajo sistem oz. dejstvo da pri nas ni tako kot v tujini kjer če te kontrolor dobi, ne samo da plačaš kazen(pri mladoletnih starši) ampak te lahko celo ovadijo(npr. v Nemčiji) za kaznivo dejanje.

  • Stolp 09:11 13.december 2011.

    Vsem mojim oponentom samo tole: ali bi si ta potnik tudi kakega odraslega upal vreči iz vlaka? Recimo, takega ki(kot se je nekdo spodaj izrazil) zgleda kot Tyson? To pa ne, ane! Ned nemočnim otrokom se je lažje izživljati.<br ...prikaži več />Zato pa so otroci taki. Nesamozavestni, zakajeni, zapiti, zadrogirani, krimanlni,... Ker nimajo prave vzgoje. Bodisi premilo, bodisi nasilno.A je tako težko imeti neka pravila in sankcije če se jih ne držiš. Kaj bi bilo sprevodniku poklicati policijo? Gotovo to lahko, če še pri nas lahko. In potem kršitelja skupnih pravil pač doleti sankcija. Kazen ali pa ovadba. Če je mladoleten pa starše. Potem pa naj ga še tolerirajo.V konfuzni družbi, brez nekih jasnih pravil in posledic oz, sankcij za nespoštovanje pa pač vlada kaos in kultura nasilja.

  • Stolp 23:07 12.december 2011.

    Tudi jaz ne zgovarjam mulca! Po sovje razumem potnika.Vlak pa vseeno ne more stati zaradi njega. Pri nas(pa tudi v tujini sem že to doživel) sprevodnik pokliče policijo na naslednjo postajo kjer se bo vlak ustavil. Ponavadi je ...prikaži več policija že tam sicer se pa počaka nekaj minut. Na velikih postajah je v tujini 24 ur dežurna tudi železniška policija.Take stvari pač lahko naredi le policija. Ne moreš ti kar nekoga vreči dol! Gre najmanj za kaznivo dejanje nasilništva ali pa še česa. In kaj če bi se poškodoval? Pa bi ga starši tožili?

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.