Slovenija
84 ogledov

K sumljivim le še s policijo

Komentarjev 26
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • ac-dc 17:31 13.marec 2014.

    Pes ki laja ne grize...

  • dragec 20:48 13.marec 2014.

    Spoštovani pošteni in neksenofobični državljani, oprosite mi na tako močen izliv gneva. Res je, kako močno sovražijo rome, da predlagajo izgon, Manjka jim samo še Hitler

  • depresija 11:37 13.marec 2014.

    Se pravi, izgnal bi jih v drugo občino in problem naj bi bil rešen?! Zanimivo razmišljanje.. Sej drgač pa ne mislit, da po Lj ne delajo piz darij. Sicer najbrž ne romzli iz Brezij in D. vasi, iz okolice Grosuplja ...prikaži več in Iv. Gorice pa ziher. Vem iz prve roke. So pa vsi romi v Sloveniji priviligirani in zaščiteni v nulo, poleg tega si pa še država in njeni organi ob romski problematiki intenzivno zatiskajo oči. Pa ne glede, katera golazen je na ablasti. Delajo pa tile dolenjski romi (po mojem mnenju najbolj problematični) največjo krivico tistim ciganom, ki živijo, kot mi vsi, se pravi delajo in plačujejo davke in pa ne kradejo sodržavljanom in državi. Še posebej se krivica godi večini romov na območju prekmurja. Saj nažalost vsi radi posplošujemo in so tako vsi romi isti.. Ta najhuj in najbolj zaščiten cigani so pa tako ali tako v DZ...

  • zdrej 12:02 13.marec 2014.

    Rešitev je razmeroma preprosta. Če za njih veljajo socialne pomoči, potem še veljajo vsi drugi zakoni. Treba jih je le izvesti, pa magari s specialci za varstvo. Slej ko prej bi se socializirali. Lep primer je Pušča.

  • KLOBO 11:13 13.marec 2014.

    izgleda, da sta vidva v sorodu z temi đipsiji ! Vsaj po nakladanju sodeč tako izgleda !!

  • Avatar hal69
    hal69 13:45 13.marec 2014.

    Dajmo za začetek tem nesocializiranim izmečkom reči cigani. To ime oz. naziv tudi najbolj in najlepše opiše njihovo lopovsko in izprijeno, hinavsko naravo. Mene pa recimo kot davkoplačevalca, ki ima poravnane vse račune in dolgove zmoti, da plačujem te intervencije, ...prikaži več njihove bolezni, njihovo takozvano vključevanje v družbo in ne vem kaj še vse. Imam sicer rešitev za moje težave z njimi in posledično njihove z mojimi ampak jih tukaj kljub svobodi govora ne upam napisati.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.