Avto
30248 ogledov

Kako "nabit" je bil v resnici sekretar Breznik

Komentarjev 77
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • SonnyBlack 11:45 17.april 2020.

    kaj kurac,pijan je bil dovolj da je alkotest pokazal prisotnost prevelike doze alkohola za volanom...plus tega se je prehitro vozo...torej?kaj se je tu za debatirat?razen tega pa je na takem polozaju da je tako pocetje nedopustno... tak da Breznik peder ...prikaži več en,jebi se,taxi bi poklical

  • Damjan Renko 11:43 17.april 2020.

    Zveni kot opravičevanje Breznik. Kar je sejal to naj požanje........upati je da čim več. Ker takih butastih poslancev v bistvu ne rabimo bi moral tudi vrniti poslanski mandat...... Sploh glede na njegovo ustašeljubstvo.

  • Snežinko 07:26 17.april 2020.

    Spoštovani g.Leban nekaj me zanima: zakaj so po vašem prepričanju VSI v policiji prasci, svinje in manipulanti? Zakaj ste prepričani, da "lahko manipulirajo" z etilometri tako, da jih namerno narobe umerijo? Kaj pridobijo s tem? Enako napačno lahko umeri zadevo ...prikaži več urad za meroslovje, kajne? Tisti, ki to delajo so enako šolani tu in tam. Zakaj nikoli ne razmišljate raje v smeri, da bi interno kalibriranje prihranilo gore denarja državi, ker je konkretno ceneje? Zakaj gledate vedno črno, nikoli belo?

    • Pepe007 07:35 17.april 2020.

      Težava s pismenostjo? Avtor članka nikjer ne piše, da policija umerja etilometre.

    • Snežinko 08:20 17.april 2020.

      Bolj težava s prsti... mišljeni so bili indikatorji, ne etilometri. Prsti so hitrejši od glave... :-( Pa saj nima veze, poanta je ista: vsesplošno prepričanje, da policija samo laže, zavaja, goljufa... Zanimivo je pa nekaj: ko se zaletiš, ko ti ...prikaži več nekdo vlomi v bajto.... pa pokličeš ... koga? POLICIJO, seveda. A takrat so pa dobri, ane? Zakaj že, če so res taki prasci?

    • Pepe007 08:33 17.april 2020.

      Pokličeš policijo, če ti vlomijo v bajto. Si imel primer? Moji starši so ga imeli. Policija je prišla čez 2 tedna. Ko se je odgovorni za rajon vrnil z dopusta. Tudi to je naša policija. Seveda so se vsak dan ...prikaži več vozili mimo, ker živijo ob meji in po poti še mimogrede je...li koga, ki ni imel porihtanega traktorja. Res, to je naša policija. Žal že dolgo nimam več občutka, da bi delali v dobro državljanov.

    • Pepe007 08:36 17.april 2020.

      Kot dodatno o naši Policiji: oktobra 2019 sem se na naši policijski postaji zmenil, da lahko pripeljem otroke pri mladinski organizaciji, kjer izvajamo program zanje na policijsko postajo. Seveda, ko je zato pooblaščen in usposobljen policist tam. In on je ...prikaži več 6 in 7 let starim otrokom govoril o represivnih ukrepih, kaznih za njihove starše in nizkih plačah. Nič o tem, da je on tam zato, da bi njih zaščitil. To je naša policija.

    • Snežinko 09:54 17.april 2020.

      Pepe, ne nakladaj.

    • Pepe007 10:40 17.april 2020.

      Snežinko, napiši svoje konkretne izkušnje. Če jih nimaš, pa pač ti ne nakladaj. Šteje tisto, kar se dejansko dogaja. V zadnjih letih sem konkretno spremenil svoje mnenje o policiji. Ne delam si več iluzij, da je policist nekaj naredil zato, ...prikaži več da bi obvaroval mene in druge, temveč da bi dokazal moč represije. Tako razmišljanje so jim seveda vsilili z vrha navzdol.

    • Snežinko 11:59 17.april 2020.

      Konkretne izkušnje? Prihod v 10 minutah po klicu, oddaljenost postaje od mene cca.5-6km. Dovolj konkretno? Ni šlo za vlom, ampak za kaznivo dejanje 10 m stran od mene, nima veze kaj. Glede tvojega mišljenja, da bi policist "delal zate": bi ...prikaži več ti nosil glavo naprodaj 8 ur dnevno, podnevi, ponoči in gledal ostanke trupel ob nesrečah, vse to za 700 evrov mesečno? Nekako hudo močno dvomim.

    • SonnyBlack 01:41 18.april 2020.

      policija,dobro da je,ker brez njih bi blo se huje,ce smo posteni... policija nas prijatelj in tudi zsscitnik...vse lepo in prav,ampak najboljse je z njimi nic imet...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.