Slovenija
138 ogledov

Karitas: Goljufije so zelo redke

Komentarjev 26
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • aleks1201 12:11 06.september 2016.

    Sosed , ki ima s.p. sicer kosovar oz.šiptar že več let hodi z ženo na karitas iskat hrano, ko pride pa tala okrog konzerve z mesom in kar mu ne diši. Karitas za hrano ne preverja statusa in dohodkov -vsaj ...prikaži več v mojem kraju ne.Soseda pa je tudi redna stranka karitasa dopoldan , popoldan pa rdečega križa. Ima pa dve hiši (eno oddaja v najem), stanovanje in velika posestva. Hodi pa na dopust s karitasom na debeli rtič skupaj z hčerko in sinom.Podarjanje stvari tako karitasu in rdečemu križu pa je metanje stvari v smeti , raje darujte direktno potrebnim.UNICEF pa je še hujši-pogoglajte malo.

  • cogocogo 21:08 06.september 2016.

    spet serjes ,,le kaj ti baba da za jest iz karoitasa da si tako bedno pokvarjen ,,ti se kar razburjaj nad resnico in vem da tudi ti ziviz dobro se na racun podarjenega ,,res si beda clovestva ,,ta pomoc je ...prikaži več za ljudi v stiski in ne za take pokvarjence kot si ti ,,bi ti lahko veliko napisal kaj se res dogaja v teh delilnicah pomoci ,,jo imam v blizini in vidim kaki pokvarjenci hodijo po te stvari ,,pravi revezi pa ne ker jih je sram revscine ,,in enako je na RK ti pa se zadavi v svoji pokvarjenosti in se naprej zri to pomoc ki ni za take kot si ti gnoj

  • Majazmaja 10:04 06.september 2016.

    Moja sošolka in njen brat sta dobivala republiški štipendiji - mama je bila vodja bančne poslovalnice, oče pa profesor matematike in fizike v osnovni šoli. Na dopuste so že 20 let nazaj hodili na Karibe, Sejšele, nakupovali v New Yorku.

  • Majazmaja 10:01 06.september 2016.

    Enkrat smo doma spakirali zimska oblačila za na RK in jih oddali direktno gospe, ki je tam delala kot prostovoljka. Čez nekaj dni je sem bila pri fantu (ženska je bila sestrična njegove mame) in sredi kosila se je pohvalila, ...prikaži več da je bila večina oblačil tako super, da sta si jih s hčero kar razdelili. Pa daleč od tega, da bi jih potrebovali! Zabrusila sem ji, da jih nisem prinesla zato, da bi jih pobrali tisti, ki si oblačila lahko kupijo, pač pa tisti, ki si jih ne morejo. Ona pa me je zabila nazaj, da tako dela velika večina prostovoljcev in da ko jima oblačila ne bodo več všeč, jih bosta tako ali tako dali na RK. Takrat se mi je vse skupaj tako zagabilo, da ne dam ničesar več.

  • Papaja Popi 14:51 06.september 2016.

    patrijarhResnica boli.Ja, to mora res boleti.

  • allstarr111 13:05 06.september 2016.

    nek sosed dela v okolici skladišča RK, ker se vsakodnevno srečujejo so se spletle med njim in sodelavci te firme neke prijateljske vezi. Kaj delajo ipd. ne vem, vem le eno dec se zadnjih par let preoblači po 20 dnevno ...prikaži večo (prej enkrat tedensko ČE) dobesedno vsakič k pride iz bajte je v drugih cunjah, sicer se mi jebe ampak ker ga poznam mam občutek da se veliko teh cunj znajde na bovšjaku in spletnem oglasniku kot je bolha ipd.Pač slovenci bi rekl se znajde, čeprav bi mogl rečt da KRADE in ostali njemu podobni so LOPOVI, nč manjši od unih ki kradejo po trgovinah, čeprav te v štacunah oškodujejo VELETRGOVCE ki se jim ne pozna če vsak dan ukradeš za 1000 eur robe

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.