Slovenija
23293 ogledov

Katastrofalna slika: Po številu tedenskih okužb smo prvi na svetu

Komentarjev 43
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Dusan12 10:20 07.november 2021.

    Kdo od teh cepcev, ki dajejo delo vlade v nič sploh cepljen, Luksi, se ti spet dogaja…….

  • Jernej65 10:42 07.november 2021.

    In antivaxerji si to štejejo za svojo zmago. Se radi valjajo po bolnicah.

    • Ender3 13:18 07.november 2021.

      jarnej65, za razliko od trolov, ki se valjajo po kleti vladne stranke.

    • Avatar R_D
      R_D 14:34 07.november 2021.

      Torej ender, vsak, ki zagovarja cepljenje, piše iz vladne kleti?

    • Ender3 18:08 07.november 2021.

      R_D vse velike stvari se pišejo na varnem v kleti ali twitterju. Sicer imaš vso pravico zagovarjati cepljenje le, da ob poveličevanju učinkov, pozabljaš na tiste, ki so zaradi tega utrpeli škodo, posledice ali celo umrli. Varnost je za mene ...prikaži več na prvem mestu. Primum nil nocere, kot pravi stroka.

    • mph2 20:55 07.november 2021.

      @ender3, ti je tebi znano koliko stotin verjetno ljudi še vedno umre vsako leto zaradi penicilinskega šoka, tisoči zaradi drugih antibiotikov? Varnostni pas, moj stric je en tistih, ki je preživel sprehod z avtom pod tovornjak samo zato, ker takrat ...prikaži več ni imel pasa in se je uspel spustit nad sedeže ... Kaj zdaj, prepovemo antibiotike, varnostne pasove, ... ? Cepiva so rešila milijone smrti ali hujših posledic, žal so ga tudi nekomu skrajšala. Med njimi bi lahko bil tudi sam, pa sem se jasno cepil.

    • matermila 07:26 08.november 2021.

      mph2,s takimi,kot je Ender, težko prideš na konec.Prav je, da mu napišeš par stvari, c katere očitno ne verjame, a učinka ne bo.Zagotovo ne.

    • Avatar pantani
      pantani 08:03 08.november 2021.

      Antivaxer ti lahko samo dve po kepi da!!!

    • Jernej65 12:16 08.november 2021.

      pantani, mogoče bi pomagalo, da bi takšni kot si ti tudi dobili dve po kepi in še brco v rit, če se slučajno znajdejo na covid oddelku.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.