Slovenija
51 ogledov

Kje je denar Danila Türka?

Komentarjev 23
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • mojstermiha99 10:33 05.november 2012.

    Zanimivo, če sem prav prebrala je zaslužil. Večino naših tajkunov Šrot, Bavčar, Tovšakovo, Pavček(Viator&Vektor), Lovšin (Intereuropa), Zidar (SCT) ..... so denar dobili, prisvojili, ukradli in na cesto spravili tisoče delavcev, denar pa odneseli v davčne oaze, kjer lovke naše davčne ...prikaži veče ne seže. Ampak lahko davčna ožema samo nas male. Res Požar - najdi denar vseh zgoraj naštetih in to objavi, denar le -teh je bil od vseh nas davkoplačevalcev.Zver-u ne bo pomagala do zmage, da blatiš druge.

  • feferon 10:40 05.november 2012.

    Ga. žalostna Slovenka naj vas nekaj vprašam. Koliko delavcev je Šrot vrgel na cesto? Kolikor vem, so imeli od plač do regresov. Vprašanje pa je kateremu politiku Šrot ni hotel več plačevati , da je pristal med tajkuni. Politiki so ...prikaži več vedno pri koritu, kada gre za dobro stoječe firme, zato so zelo obogateli, glede na preostali živelj.

  • pravaresnica123 11:30 05.november 2012.

    Čeprav mi niti malo ni všeč, volil ga bom, ker je najmanjše zlo, ki se ponuje, kar se pa tiče njegove naložbe je pa car! Pa kaj mislite, da bi imel jaz (če bi ga imel) denar naložen v Sloveniji. ...prikaži več Pri tej vladi, ki krade upokojencem in jim po drugi strani dopoveduje, da morajo razumet (pojma nimam, kaj), pač ni za verjet. Za sproti imam na računu,, če je pa kaj več, je pa v štumfu in drugi valuti.

  • Lavdan 08:57 05.november 2012.

    Požar ve, da se Turk s takim kot je on nebi pogovarjal, zato nanj meče blato s strani. Po tem s kom ima intervjuje se vidi do kod seže njegovo opletanje.

  • 89943da6c76f273b8ff347bd3224d5d4e3bf388c 08:33 05.november 2012.

    Pričenja se zadnji teden in veliki vodja ima pripravljeno serijo tovrstnih člankov.Danes zaženejo tudi predvolilni brezplačnik - pardon - brezplačno televizijo.

  • prosti.strelec 08:42 05.november 2012.

    Ha, ha, ha, požareport ne me basat, trač, nateg izmišljotine, političen urednik, poden od podna. Tam še vicem ni za verjet. Oooooo dobra, je ta ja požareport ;) ;) ;)

  • nejansizmu 08:44 05.november 2012.

    Požar, pojdi najprej k Janši povprašat po orožarskemu denarju, pa se potem slišimo. Dela za 20 let!NE janšizmu!

  • xy 08:53 05.november 2012.

    no pa se je začelo, kot da jih do sedaj ni izučilo, da jim taka kampanja lahko samo škodi

  • toto 09:17 05.november 2012.

    http://www.mladina.si/117452/ali-predsednik-izgublja/kdo je pa temu kriv?

  • t16 09:22 05.november 2012.

    normalno da ima denar v tujini sej ni nor da bi ga imel doma. tud JJ ga ima v tujini mogoče bo bojan tud to raziskal:)

  • siesta 10:15 05.november 2012.

    In zakaj nas bi moralo brigati,kje ima denar?To je njegova osebna zadeva..razen če imate slovenceljni spet sline okoli ist in iščete,komu bi kaj iz žepa potegnili..Bolan narod....

  • siesta 10:16 05.november 2012.

    *ust

  • feferon 10:17 05.november 2012.

    Resen sum-ne me basat. Kaj pa o drugih politikih, ki so denar v kufrih čez nosil? Vse politike preverit od 1991 dalje, ne pa od tistega dne, ko paše vladajoči stranki.

  • McClain 10:30 05.november 2012.

    Da, njegova stvar je. Ce pa predsednik ne zaupa slovenskem bancnem sistemu in ce za povrhu se flanca da ima 13.000 evrov, potem je pa to NAS problem, ker nam predsednik laze. No, pa saj tega smo pri njem ze vajeni.

  • McClain 10:32 05.november 2012.

    Pozar je samo dejstva nastel, pa ste spet vsi v luftu in spet je vse druga krivo da predsednik laze.

  • Meri Pogacar 10:52 05.november 2012.

    se bolj bolani ritolizniki, ki pisejo kakor sefi narocajo!:( demokracija pa taka.fuj:(

  • timslum 11:17 05.november 2012.

    Udbovci so in še vedno skrivajo premoženje v tujini.Turek ni nobena izjema.

  • linka 11:40 05.november 2012.

    napisali ste ,da je zaslužil...kaj pa tisti ,ki so kradli in še kradejo ...kje je tisti denar ?

  • Aleš Karlek 11:45 05.november 2012.

    pri vsem zasluženem denarju ima samo 13 jurčkov na računu?????????? al laže kot pes teče al pa ni vreden da ga pes poščije če je sam tolk pršparov.........., in to je in naj bi bil moj predsednik

  • titty 11:53 05.november 2012.

    Avstralija!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.