Slovenija
16 ogledov

Kline: Gre za krik iz obupa

Komentarjev 61
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Sia 14:33 22.december 2012.

    Jaz hodim na volitve in vedno volim po principu najmanjšega zla in ne po principu najboljšega, kar pa bi si želela. Tako, da so nove alternativne možnosti dobrodošle, ker ljudje smo siti teh, ki si že dvajset let izmenjujejo stole ...prikaži več v parlamentu in imajo ljudi za marionete!

  • Stolp 17:25 22.december 2012.

    Ja? Maš kako undercover informacijo? Pripravlja murgeljski klan kak udar, zdaj ko že vsak Slovenec vidi kdo stoji za protesti?

  • KOJAK 17:38 22.december 2012.

    Mene ti hohštaplerji iz SDS ne presenetijo z nobeno potezo več. Včeraj je njihov vplivni Franc Pojbič preko svoje facebook profila celo grozil, da bo moral spet poprijeti za orožje!!! Tisti Kmetič, ki je bil včasih strojevodja pa je sedaj ...prikaži več najbolj pameten človek na RTV SLO saj kot svetnik pametuje novinarjem, urednikom, kamermanom...

  • vladek 12:21 22.december 2012.

    mene pa je sram,da so takšni kot si ti.a rdeča zvezda paše na proteste,a si mogoče opankar

  • rknsn2 14:01 22.december 2012.

    Če vam Janša ni všeč. Imeli ste možnost iti na volitve in izbrati koga drugega. Če pravite, da niste šli na volitve, ker ni bilo izbire, bi našli alternativo. Protesti, ki se dogajajo trenutno po državi, sami po sebi ne ...prikaži več bodo prinesli boljših razmer v državi. Politična elita (tako leva in desna) lahko odstopi, ampak če ne boste našli alternative, bomo imeli brezvladje in razmere v državi bodo še slabše kot so.Mislim, da je čas, da protestniki najdejo alternativo, ustanovijo stranko in na volitvah poskušajo zmagati. Če bo taka volja večine Slovenk in Slovencev, vam ne bo nihče oporekal.Jaz vas bom z veseljem volil, če le ne boste v svojo stranko pripeljali koga iz stare politične garniture.

  • varan 14:11 22.december 2012.

    V novi knjigi Slovenske pokrajine boste našli odgovor na delovanje notranjsko primorske falange.. žalosten sem, bi rekel SOC.

  • titty 14:33 22.december 2012.

    Odvisno kdo je predsednik vlade: če je janša (ni vreden niti velike začetnice), potem je na ulici maškarada, v drugačnem primeru bi se "zgodila ulica". Ampak zdaj se je zgodila ulica, samo da slepci tega ne vidijo (janša in ostali ...prikaži veči njegovi pajdaši), so pa mal usrani zarad tega. Strah je huda reč, če si pa "mal" čuden, se tolko bolj bojiš.

  • Ronald Reagan 14:39 22.december 2012.

    in kdaj si bil zadnjič v lj???

  • Ronald Reagan 14:41 22.december 2012.

    ko bomo mi prošli na ulice ne boš več prodajal ljimonad...pa tudi ne čevap...in burek

  • Igor Golob 16:20 22.december 2012.

    V mariboru jih je bilo proti kanglerju na začetku več,kot pa včeraj v komunistični republiki Ljubljani proti vladi,daj daj močvirniki ste navadne mone proti Štajercem,štajerci so vsaj dosegli svoje,vam ljubljančanom pa ne bo nikdar uspelo,ker ste preveč pod vlivom rdečih ...prikaži več oligarhov,ki se jim bodo pod sedanjo vlado ukinili privilegiji,katere so itak predolgo uživali in pripeljali slovenijo tam kjer smo zdaj

  • Stolp 17:25 22.december 2012.

    Sorry nisem kriv da sta skupaj na tipkovnici.

  • zokius 11:54 22.december 2012.

    JJ hoče preusmeriti krivdo na vse, na izmišljene strice iz ozadja, iz ospredja, itd. Komentar da komunistični zombiji že s prepevanjem internacionale ne sodijo na demonstracije je skrajno žaljiv za vse tiste ki so bili tam, za otroke tistih, ki ...prikaži več smo se njemu v bran postavili l.88, borili l.91 za samostojno Slovenijo, za vse Slovence, ki ne mislijo tako, kot on. Sram me je, kot Slovenca, da imamo takšne politike.

  • zokius 11:56 22.december 2012.

    JJ je vizionar. Že leta 2010 je obljubljal, da se pomladi vidimo na ulicah. Zadostili mu bomo in prišli. Ne vem pa, kam se bo skril. Sicer pa JJ ve tudi to.

  • Štefka Češek 12:07 22.december 2012.

    Ti si se boril?

  • enola 12:45 22.december 2012.

    Jaz se spominjam, ko je Janša Pahorju grozil z ulico - no, sedaj pa jo je dobil sam. Po moje se še ne zaveda, kaj vse to prinaša... Oblastnež egocentrični...

  • zokius 12:56 22.december 2012.

    ja Štefka. Nasedel sem JJ tudi 93 ali 94, ko sa ga intepelirali kot ministra za obrambo, skratka manipuliral je mano, s tabo, z vsemi.

  • zokius 12:59 22.december 2012.

    torej, če si apolitičen? nisem ne levi, ne desni. Sicer pa bolje opankar, kot zaplankan, kot ti.

  • siesta 13:02 22.december 2012.

    Gospod Makarovič se spreneveda,ali pa je strankarski soldat..Samo primer.Ministra Gorenaka je volilo 5368 volivcev in je danes minister.Se bomo kaj vprašali o zdravem razumu, gospod Makarovič?

  • siesta 13:04 22.december 2012.

    Ja ubogi, a rdeča zvezda te tako iz tira zmeče? Nobom pa naslednjič še Titovo sliko sabo vzel, da te bo čisto zmetalo...

  • Stolp 13:53 22.december 2012.

    Tako kot za prispevek tistega Majerja(kdor koli že je to) tudi tukaj vprašam: kaj je neresnićnega v teh SDS tvitih. Če pa protestniki ni so neki klanovski zombiji in so z vsem srcem in dušo tam mahali s totalitarnimi simboli, ...prikaži več vzklikali komunostične parole,.. je pa dosti žalostno.Kline, ti si kar misli ja. Janša, odkar so mu odpadli trije referendumi, še nikoli v tem mandatu ni bil močnejši.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.