Slovenija
17 ogledov

Kline: Gre za krik iz obupa

Komentarjev 61
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Stolp 17:23 22.december 2012.

    Ti greš vsaj na volitve. Večina teh prostestnikov od blizu ni vidla skrinjice.

  • Izudin 16:59 22.december 2012.

    Pa nism jaz bosanz, jaz se doma v Udinah ;)

  • titty 17:00 22.december 2012.

    Takrat se bo vse prodajalo, pa nič kupovalo, ker nas boste prej pokradli do konca!! Še zadovoljen boš, če bo kdo kupil ljimonad ali pa čevap in burek!

  • Izudin 17:00 22.december 2012.

    Nisem jaz bosanc, jaz sem doma v Udinah ;)

  • ttrubadur 17:00 22.december 2012.

    Enkrat v zgodovini se je že šlo po tej poti.http://url.xgroup.si/JshY

  • titty 17:04 22.december 2012.

    gec:mehki ć???? To ne paše prav nikamor! Sicer pa razgledani Slovenci poznamo mehki č, pa tudi q, w, x, y, in še kakšno drugo črko, le da vas moti samo ć in đ. Toliko o tvoji razgledanosti!

  • Stolp 17:22 22.december 2012.

    Ne nas vse ljubljančane v isti koš metati. Jaz sem bil na protestu proti Zokiju. Je pa res bilo klavrno. 200 ljudi. Priznam, ljubljani gre predobro...

  • Stolp 17:26 22.december 2012.

    Sicer pa če misliš da sem ić sem ja potem vaš!

  • Kranjica 19:48 22.december 2012.

    Število glasovnic: 1,121.475, od tega je PS dobila 314.273 ali 28,51% glasov, drugouvrščeni SDS 288.719 ali 26,19 glasod, SD 1115.952 ali 10,52%...Nikoli nisem bila dober matematik, toda dobrih 28% je daleč od večine slovenskih prebivalcev. Kdo zavaja?

  • albert 21:27 22.december 2012.

    G. Makarovič kot neki izobraženec bi lahko vedeli,da najprej tli potem se pa vžge!

  • Trsten 15:02 23.december 2012.

    Katarina kresal mu je dobavljala kokain. merklova se je na skrivaj dobivala z JJ. Svojo Urško JJ pretepa.Stojči ti si udbomafijsko rdeče trobilo. Nič od tega ni dokazano, ti pa tukaj blebetaš kar nekaj.

  • feferon 19:15 23.december 2012.

    Vstaja zombijev se mu bo na naslednjih volitvah maščevala! če misli, da ima policijo pod seboj, ljudi si ni pridobil!

  • Fertel 11:48 22.december 2012.

    Ne vem zakaj tak cirkus. Janša ja ima prav. Včeraj nas je na vstaji kljub mrazu, pršenju... res bilo samo nekaj malega nad 10.000 v Ljubljani. Se bomo pa z veseljem pokorili njegovi odločitvi in prišli na pomlad ...prikaži več in takrat res v mnogo deset tisočih, saj je on določil pomlad za čas ulice.

  • gec 13:57 22.december 2012.

    g.stolp,ne nasprotuj klinetu,ker je realist.kar se pa podpore tvojemu poglavarju tiče,pa mislim da po novem letu pakira kovčke za vedno...

  • Klemen Zec 14:13 22.december 2012.

    Naj govorijo v SDS kar hočejo, dejstva so drugačna.Toliko policajev že dolgo nisem videl v Ljubljani na kupu, čemu toliko mladih policajev, ki so poslušali tisto kar bi morali Gorenak in Janša, a se ne upata pred narod, se ...prikaži več raje posmehujeta na Tweetu.Očitno jih je strah in izvajata tisto, kar sta tako na glas vpila v parlamentu, kot opozicijska poslanca, da smo policijska država, ko se problematiziralo ob nakupu vodnega topa, ha ?!Rea so to pogumni in pošteni ljudje, ha, ha !!

  • 209e2c6214dc81fb3f0c12ca0e235ef9e399b13a 15:56 22.december 2012.

    trenutno je največji zombi v sloveniji janša, po njegovih bivših sodelavcih preprodajalec orožja, nemški agent, pretepač žensk in kokainski odvisnik, skratka zombi v pravem pomenu besede, sramota slovenije in nas državljanov katere predstavlja.

  • mph 13:58 22.december 2012.

    Nekaj ignorira ta modri Matej Makarovič, in sicer, da je do volišča možno it brez problema, kratek sprehod,listek, obkrožiš, ... Tukaj pa jih je en kup zmoglo dovolj energije, da so vsaj nekateri naredili precej daljšo pot, pa nekateri (poznam ...prikaži več par primerov) so se bali izgredov, pa zadeva traja ure in ure, ... Sicer smo (oz. so, ker me je ob takih primerih pošteno sram, da sem Slovenec in to več generacij iz vseh smeri, da ne kdo privlekel spet na plano opankarje ali podobno) po kratki pameti še najbliže ameriškim, vendar je le upanje, da je sedaj srečala pamet tudi tiste, ki so ostali doma ali ki so volili to črno zalego in izdajalce, ki so omogočili ta pohod horde.

  • Izudin 14:00 22.december 2012.

    Ko ste nekateri tako pametni. To vlado podpira še samo okrog 10% volivcev oz. bi bila zanimiva kakšna bolj sveža anketa. Sicer je pa Ivan G. vse povedal, ko je dejal, da so skrajni levičarji onečastili Roško. Še mal, pa ...prikaži veča bo dejal, da je on s svojo stranko sam osvojil Slovenijo, nadutnež!

  • ljimonad 14:11 22.december 2012.

    ti kekci iz sds-a, tako tisti ki pišejo pamflete preko twiterja, facebooka ali pa tisti ki sedaj komentirajo v njihovo korist, so navadni usraneti. ne upajo si namreč priti med ljudi in jim povedati vsaj del teh bedarij katere potem ...prikaži več pišejo. me pa zanima makarovič, zakaj pa bi ljudje protestirali proti kučanu, hanžku in ostalim. a so oni na oblasti katera nas vodi v propad? a so oni ustvarili tajkune, tako kot veliki vodja jj? so oni skregali narod po samo mesecu dni vladanja z merili okrog proslav?

  • rknsn2 14:18 22.december 2012.

    Če vam Janša ni všeč. Imeli ste možnost iti na volitve in izbrati koga drugega. Če pravite, da niste šli na volitve, ker ni bilo izbire, bi našli alternativo. Protesti, ki se dogajajo trenutno po državi, sami po sebi ne ...prikaži več bodo prinesli boljših razmer v državi. Politična elita (tako leva in desna) lahko odstopi, ampak če ne boste našli alternative, bomo imeli brezvladje in razmere v državi bodo še slabše kot so.Mislim, da je čas, da protestniki najdejo alternativo, ustanovijo stranko in na volitvah poskušajo zmagati. Če bo taka volja večine Slovenk in Slovencev, vam ne bo nihče oporekal.Jaz vas bom z veseljem volil, če le ne boste v svojo stranko pripeljali koga iz stare politične garniture.TOREJ PROTESTNIKI, POVEŽITE SE, POIŠČITE ALTERNATIVO, KI NE BO OBREMENJENA Z PRETEKLOSTJO, USTANOVITE STRANKO, POJDITE NA VOLITVE (PREDČASNE ALI REDNE). IMATE MOJ GLAS!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.