Magazin /magazin/film-glasba-tv
125 ogledov

Kmetija: Nov začetek: Faki Barbaro hudo kaznoval

Komentarjev 26
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • 1slovenka 13:35 01.november 2015.

    tale cmeravi faki vse bolj kaže svoj pravi obraz.ostali bukslji(no,večina) sta njega in marušo navadila na to,da sta dobila občutek,da so vsi ostali na kmetiji zato,da ju rivajo h končni zmagi.na barbinem mestu ga tudi sama niti pod razno ...prikaži več ne bi upoštevala in tudi jedla bi pa,če se cmera na glavo postavi.solato,ki je še na njivi,jabolka ipd.poleg tega bi delala minimalno,ko bi pa tako naneslo po potrebi,bi me pa neskončno zvijalo.do včeraj me je en pes brigalo,kdo bo znagal,zdaj navijam za barbaro,pa še nekaj me zanima?zakaj maruša ni bila kaznovana,ko je kot gospoda kuhala gospodi?!in zakaj smo morali gledati njeno cmeranje,še po tem,ko bi morala enako kot ostali,šov zapustiti takoj.

  • 1slovenka 15:30 01.november 2015.

    Letos je dogajanje poživila pristnost dveh parov?!bog pomagaj,pa taka pristnost.ona zanemarjena maja psihično maltretira svojega copatarja,ki ne sme niti barbine psice pogledati,tako jo razganja od ljubosumnosti,ki je posledica neskončne zakompleksanosti.maruša pa nič boljša ni....da bi obdržala "ljubezen svojega ...prikaži več življenja",ki se kuja kot najstnica,če mu ni kaj prav in toči bridke solze, je postala slepa.

  • Marija Fortič 08:34 02.november 2015.

    Ja Faki pameten Bosanac.Vse Slovenske budale delajo za njega da bo pobral denar.Razen Barbare ni nobeden normalen,kaj se ne borijo za denar zase ali so noter za bosanca da bo lahko zmagal. Najboljši pa je prostaški Franc ima verjetno s ...prikaži več bosancem dogovorjeno za pol nagrade. Vidi se kaj smo Slovenci sami sebi volk,vse za tujce treba se jim je prilizniti,domači niso nič vredni. Tako je vedno tudi pri vsaki katastrofi.No sladko se bom smejala ko bo bosanac zadnjim zadeval udarce in jim pomagal iz kmetije. Ali smo Slovenci res takšen poden in kar je najhujše takšni bedaki. Moški pa taki zaničevalci žensk. Res sem do konca ogorčena.

  • Mrcina 19:27 02.november 2015.

    Naj se spelje s kmetije domov k Maruši jokcat. Pa naj tam svoj bosanski ego ven duva ! Bljaaak od človeka ! Fuuuuj ! Barbi, na polno mu najedaj mu živce, pa jej, kljub temu ! Domov pošljite tega idiota ...prikaži veča ! Fuuuj od človeka, če se temu stvoru sploh lahko reče človek. Zate Maruša pa ne vem, kaj razmišljaš in kam gledaš da tega ne vidiš .Fuuuj !!!

  • maresem 11:03 01.november 2015.

    To pederčino od bosanca bi jaz dal stradati 14 dni, da bi mu padel tisti balkanski ego.

  • korli 16:13 01.november 2015.

    nazaj v bosno z njim,muslič prtegnjen

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.