Slovenija
65 ogledov

Koalicija skovana, Janša v gostilni

Komentarjev 52
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Ronald Reagan 09:12 07.januar 2012.

    pa si res izrodek...

  • Trsten 10:00 07.januar 2012.

    Verjetno se boste na FBju pogovarjali in modrovali v istem stilu.Edina sreča je, da vas je teh opranoglavcev manj, kot normalno mislečih.

  • sofijabevk 11:45 07.januar 2012.

    Piše se : s SDS. SSSSSSSS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • 1111 12:24 07.januar 2012.

    tako malo glasov bote dobili, da šele takrat bote vidli, kake zgube ste...

  • tralala 12:42 07.januar 2012.

    Trsten, na naslednjih volitvah ga ne bo, bo v Dobu - kamor zaradi prekupčevanja, ponarejanja, falsifikacij in podtalnega paravojaškega delovanja tudi sodi, pa če se TI, ovca, postaviš prva v vrsto za striženje al pa ne, razumeš? Ne razdvajaj slovenskega ...prikaži veča naroda, pa ti je vse oproščeno. Srečno!

  • tralala 12:44 07.januar 2012.

    ej, umski podhranjenec, a volitve si zamudil al ti je tvoj gologlavi fašo rekel, da rezultat ne drži?

  • mrki 18:42 07.januar 2012.

    tralala - to so samo tvoje in rdeče kamarile mokre sanje.

  • mrki 18:42 07.januar 2012.

    izgubila bo največ tvoja denarnica!

  • mrki 18:43 07.januar 2012.

    smiliš se mi ti ker ti še ni jasno kaj si volila - a streznitev pride kmalu.

  • puelasedulaest 18:48 07.januar 2012.

    Zelo se strinjam!

  • puelasedulaest 18:49 07.januar 2012.

    Ne, on mi je samo rekel, da si ti nor! Verjamem mu!

  • albert 19:15 07.januar 2012.

    Janša je največji skot slovenske politike!

  • Žurnalček 20:29 07.januar 2012.

    Kranjica moja , razlika med tabo in mano je sam ta , da si jaz ne dovolim , da mi bodo obsodili in zaprli premiera moje države. Če je pa tebi vseeno, da se nam smeje cel svet , je ...prikaži več to tvoj težak moralni problem in zaradi tega v svojem komentiranju postajaš ne v mojih , ampak v očeh EU demokracije smešna !

  • gec 22:04 07.januar 2012.

    ZA VSE LJUDI DOBRE VOLJE:RAD VAS IMAM,NE PUSTIMO POLITIKI,DA NAS SKREGA.LAHKO IN MIRNO NOČ VAM ŽELIM KJERKOLI ŽE STE L.P.

  • Žurnalček 20:51 07.januar 2012.

    Tvoj Orangutan se sedaj opija v eni oštariji od žalosti, ti si pa zgleda čist ven padel. Kaj ko bi še ti nagnil kakšno flaško , da bi imel pred tvojimi računalniško številčnimi prijemi mir. Daj ga no cuken , ...prikaži več saj vemo, da ga po zgotaj opisanem nadvse rad !

  • Žurnalček 20:56 07.januar 2012.

    Rad bi zavpil ZMAGAL SMO , vendar ne bom , ker sem samo vesel, da smo se zbnebili kriminalca , lažnjivega kljukca , vojnega prevratnika in mešetarja z orožjem ter največjega dvoličneža SLO , za nekaj časa. Mogoče za ravno ...prikaži večo dovolj, da vsaj še 5% Janšistov v nadaljevanju ugotovi kakšna belosvetska b..........., je mitraljezac, saj tisti, ki so pri Virantu so to že skužili, sicer mal pozno vendar so.

  • Tone 21:01 07.januar 2012.

    Veš kaj Žurnalček, vaš zorangutan je včeraj pokazal kako ga skrbi za Slovenijo! Namesto, da bi bil na kriznem sestanku odbora za finance je v slaščičarni s Kučanom popival in flirtal z mladenkami. To je njegov stil in nivo,me zanima ...prikaži več tvoj komentar po nekaj mesecih zorangutanove vlade. Ga pa verjetno ne bom bral ker boš zgubil službo in ne boš mogel plačati ne elektrike niti interneta. Ampak to si hotel, to si volil in izvoli.

  • Žurnalček 21:01 07.januar 2012.

    Madona saj so se povlekel skoraj v ilegalo ! Slovenski črnuharski gnoj !

  • bojovi 21:20 07.januar 2012.

    Zokiju je uspelo, Gargamel (JJ) je popustil ko je vidu da Zoki ne "šiša" niti malo njegove grožnje in metanja polen pod nogami.

  • izRODEk 09:07 07.januar 2012.

    Vaš komentar smo odstranili, ker ste kršili naš kodeks komentiranja: http://www.zurnal24.si/pravno-obvestilo#kodeks_komentiranja Uredništvo zurnal24.si"

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.