Slovenija
66 ogledov

Koalicija skovana, Janša v gostilni

Komentarjev 52
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Tone 21:28 07.januar 2012.

    Pa si Jankoviča predstavlajate v Bruslju? Kako bo pa komuniciral z rokami ali kako, saj razen slovenščine pa še to bolj slabo ne obvlada nobenega tujega jezika.

  • Tone 21:45 07.januar 2012.

    Ampak še vedno si ne znam predstavljati Jankoviča v Bruslju :))) Ampak kakor je slabo pismen bo verjetno zamenjal vlak za Bruselj za tistega za Beograd tamo bo lahko govoril pa v materinem jeziku

  • gec 21:53 07.januar 2012.

    Dragi Tone,napisal sem tako kot sem prebral...dobro naj bo po tvoje...Kar pa se tiče Angleščine g.Jankoviča pa ti lahko zagotovim osebno,da mu niti Pahor niti janša niti kateri drug politik razen pok.Drnovška in predsednika Turka niso dorasli.Lahko pa je vse ...prikaži veče sram,ker grejo na fronto brez puške(po domače)L.p.

  • gec 21:59 07.januar 2012.

    Samo še nekaj za tiste,ki pišete,da je g.Jankovič napismen opankar:On je bil eden boljših študentov na faksu.Kučan pa je bil najboljši študent vseh časov op.(do pred 5 let?) na pravni fakulteti-L.p.

  • gec 22:04 07.januar 2012.

    ZA VSE LJUDI DOBRE VOLJE:RAD VAS IMAM,NE PUSTIMO POLITIKI,DA NAS SKREGA.LAHKO IN MIRNO NOČ VAM ŽELIM KJERKOLI ŽE STE L.P.

  • gec 22:04 07.januar 2012.

    ZA VSE LJUDI DOBRE VOLJE:RAD VAS IMAM,NE PUSTIMO POLITIKI,DA NAS SKREGA.LAHKO IN MIRNO NOČ VAM ŽELIM KJERKOLI ŽE STE L.P.

  • Žurnalček 22:32 07.januar 2012.

    In ne kot tvoj mitraljezac z partijsko šolo v Kumrovcu in obramboslovjem z partijsko knjižico v žepu . To ni noben faks. No je, za rezervne oficire u TO. A on te pa nič ne skrbi al lajaš samo zato da lajaš!

  • Žurnalček 22:35 07.januar 2012.

    Zakaj ste vsi Gargamelovi tako prozorni. Ko jih dobiš na suho , takoj menjajo temo!

  • Žurnalček 22:37 07.januar 2012.

    Tvoja SDS je naslednica komunjar -fukar in nobena druga, zato pa vsi bežimo od nje k od kuge !

  • Žurnalček 22:52 07.januar 2012.

    Dej si nalij še en štamperle, mogoče boš prišel do 100miljard. Nepremičnine SLO so pa vredne 127 miljard.

  • Žurnalček 23:00 07.januar 2012.

    Tone tist kar jr pisal v Demokraciji in Ognjišču ni res , ker v tej slaščičarni ne strežejo alkohola. Zakaj je bil pa JAVNO z Kučanom in ne na nekem krožku , pa , če bi se v politiko razumel , bi vedel.

  • privat 09:06 08.januar 2012.

    gec trudiš se brez veze...sej veš da je Slovenija skrajno desna v politični sceni in da Jankoviču ne bo uspelo narediti nič presenetljivega...pač pa samo to, kaj mu bojo dovolili..Sej so mu povedali mi smo te nastavili in mi te ...prikaži večte lahko odstavimo...pač je Janković samo" primer ",da je naša država demokratična,človeška..?' Pokradli so vso državo in zdaj da bojo popustili??

  • rogg 13:45 08.januar 2012.

    lahko mu greš za prevajalca, pa tudi tvojemu Janezu bo potreben, ...))) butec

  • Realist 15:07 08.januar 2012.

    Končno! Bolje da je SDS v opoziciji, naj priznajo že poraz pa bo.

  • Kranjica 18:59 08.januar 2012.

    Katerega premiera pa mislite? Trenutno je to še Pahor, sledi Janković.. .Nisem zasledila, da bi kateremu od njiju sodili! A ob tem, kar se nam dogaja sedaj in ob vladi, ki nam jo hoćejo izbrati nekateri ( ne volilci!) se ...prikaži veče nam tako smeji že cela EU.

  • Kranjica 09:47 07.januar 2012.

    Pa ste res globoko padli! Ni vam dovolj, da napadate žive, sedaj žalite še mrtve! Sramota za komentatorske strani!

  • enola 10:03 07.januar 2012.

    Hehe, 50plus ja... Saj, se mi smilite janšisti - takšna pričakovanja, pa takšen poraz. Lahko žalite kogar želite, pa dejstva 30minus ne morete spremeniti.Naslednje, pa naslednje, pa naslednje volitve...

  • Rav Rudolf 18:54 07.januar 2012.

    a ni IJJ Jankoviču odgovoril, da se njihova politika ne ustvarja v kafičih, zdaj ko mu je zagustilo jih pa čaka v gostilni, pripravljen na licitiranje, he..kaj se gre ta človek, a ni dojel, da je zgubil volitve ????

  • enola 19:35 07.januar 2012.

    No no, mrki, naj ti posije sonce... Pa "enola" je samo nick, ki ne izraža spola. Sicer pa, janšisti v temo brcate precej prepogosto :)

  • Tone 21:41 07.januar 2012.

    gec če enkrat preberi mos post, za boljše razumevanje pa pred tem vzemi v roke knjigo slovnice.Slovenščina ima nekaj zakonitosti ki jih ostali slovanski jeziki ne poznajo verjetno je to razlog za tvoje nerazumevanje mojega sestavka.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.