Avto
8888 ogledov

Koliko boste po novem plačevali za neregistriran parkiran avto?

Komentarjev 36
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • kapibara 10:24 30.maj 2017.

    Pri nas smo poklicali inšpektooja, ki je na tak avto napisal obvestilo, da če ga ne umakne lastnik, ga oni in na podlagi poizvedbe pošljejo račun zadnjemu lastniku..- je koj zginu

  • YaKo 09:28 30.maj 2017.

    Ni res. Če ima nekdo svoj prostor lahko tam hrani magari 5 neregistriranih avtov. Davek na svoj proistor pa tudi že plačuje. Tiste, ki pa avte zapustijo na tujih parkiriščih ali v naravi pa strogo kaznovat.

  • b3180966 08:37 30.maj 2017.

    Bosta vsak plačala po 500€ in ne bosta več zasedala prostora pred blokom:):):)PS- kot registracija dvokoles, katera se premikajo počasneje kot povprečen človek teče je tudi ta umotvor aktualne vlade namenjen zgolj polnjenju proračuna. Za nas državljane ali ...prikaži več okolje pa jim je bolj malo mar.

  • Branko Ples 17:16 30.maj 2017.

    Totalna bedarija, imam avto letnik 1983, ki ga ljubitelsko šraufam. Včasig ga registriram včasih ne. In sedaj me bodo spet po denarnici. Ta država nima finančnega podna. Čas je za ReSET ! WWW.za-reset.si

    • matermila 09:13 07.januar 2018.

      se strinjam,popolnoma.Če avto stoji na javnih parkiriščih,naj jih odstranijo,če pa stoji v moji garaži,na moji zemlji,pa nikogar nič ne briga.

  • Branko Ples 17:18 30.maj 2017.

    Čas je za www.za-reset.si

  • Avatar praufo
    praufo 17:48 30.maj 2017.

    to državo zanima samo inkaso, inkasantska do nezavesti. ... pa sej vsi vemo da je budžet luknja brez dna, pa da so banke prazne, ampak oprosti cmeravi fantek, tukaj je še kakšen miljnon folka (preostali), ki slučajno ni šlo v ...prikaži več tujino in bi mogoče rad še malo živel (brez luplenja, če se da)

  • matermila 09:10 07.januar 2018.

    končajo v nedovoljeni razgradnji in nadaljnji preprodaji zanimivih rabljenih rezervnih delov. Avto je moj,četudi sem ga oddjavil iz prometa.Zakaj potem ne bi smel prodati,še dobrih rabljenih rezervnih delov,ostanek pa na recikliranje?Odgovor:Zato,ker to počnejo zaposleni v teh pooblaščenih centrih za reciklažo ...prikaži večo in si tako na črno popravljajo slabe plače.

  • andrej40 15:54 13.april 2018.

    plačal sem vse dajatve, prispevke in davke, ko sem si postavil hišo z garažo. V tej garaži imam odjavljen avtomobil, ki bo čez dve leti starodobnik. Tudi zanj sem plačal vse davke in dajatve državi in sedaj država misli, da ...prikaži več bom še vedno plačeval nekomu za odjavljen avto, ki stoji v moji garaži in ni nikomur v napoto - jok odpade brate, naj inšpektorji dvignejo svoje lene riti in pridejo preveriti, njihov problem, ne moj, v kolikor si ne bodo dali dopovedati ga takoj prepišem na očeta ki je tujec

  • jakec1575 09:50 30.maj 2017.

    Pravilno. Na stevilnih parkiriscih so neregistrirana vozila, ki propadajo. Ce se avto ne vozi, pospeseno propada. da ne govorimo o iztekanju tekocin itd. Hudic je, ko ne poznas lastnika in ga ne mores opomniti, da pospravi za sabo. nekatera stojijo ...prikaži več leta. V primeru dokazane financne nesposobnosti naj zadevo uredi socialna sluzba. v 99% procentih pa je zadaj nemarnost lastnika

    • kapibara 10:24 30.maj 2017.

      Pri nas smo poklicali inšpektooja, ki je na tak avto napisal obvestilo, da če ga ne umakne lastnik, ga oni in na podlagi poizvedbe pošljejo račun zadnjemu lastniku..- je koj zginu

    • matermila 09:22 07.januar 2018.

      Z javnih parkirišč naj avte pospravijo,če pa imam moj avto v moji garaži,na moji zemlji,pa nikogar nič ne briga.Lastnike avtov,kis tojijo na javnih parkiriščih,pa menda ni težko najti in jih kaznovati.

  • e213b2535978aaf6e413f72233bf2dc07a5a81a8 07:44 30.maj 2017.

    Ti zneski so še prenizki,bolj bi blo treba obdavčit švercarje in preprodajalce delov in odsluženih avtomobilov!!Enako velja tudi za zanikrne lastnike,ki ne oddajo avta v reciklažo ali na odpad.

  • kapibara 08:31 30.maj 2017.

    Pred blokom stojita dva , s cerado pokrita, neregistrirana avta. Njiju naj štrafijo 10x toliko

  • Jože Felicijan Speedy 08:58 30.maj 2017.

    S tem zakonom, država ponovno priviligira bogate, saj si bodo le oni lahko privoščili starodobnike.najprej napišeš zakon za katerega veš da ga ne boš izvajal, čez nekaj časa pa potem na podlagi tega zakona, ki ga ne izvajaš lahko ...prikaži več uvedeš nov davek. To ni naša država, našo so ukradli ti skorumpirani, požrešni politiki, ki se predstavljajo kot naši predstavniki ( ne poznam niti enega, ki predstavljal moje želje).

  • breza1 08:58 30.maj 2017.

    Spet ena neumnost... Razgradis po domače avto potem pa rečes da so ti ga ukradli....Vsi ki se s tem ukvarjajo bodo tak delali

  • ode 09:19 30.maj 2017.

    Pametno. Skrajni čas je že bil.

  • ode 09:23 30.maj 2017.

    Si padel/la z Lune? Od teh dvokoles je pred uvedbo registracije dosegalo predpisano največjo hitrost manj, kot 10%. Vse ostalo so so bili bolj ali manj sfrizirani, oziroma sproščeni motorji, ki so dosegali višje hitrosti.

  • AnzeSmolej 09:37 30.maj 2017.

    iz dneva v dan gremo v NAPAČNO smer :( samo davki, davki, davki. Folk pa še kar spi in se ne zaveda da smo SUŽNJI in nič drugega.

  • kapibara 10:26 30.maj 2017.

    Mislim da moraš za tako količino avtov, imeti že prijavljeno obrt- dejavnost

  • pje 12:10 30.maj 2017.

    Vsi ti neki novi zakoni, nova plačevanja pa ne vem kaj še vse si ne bo nekdo zmislo direkt na kozlaje mi gre že od vsega direkt na kozlaje in sraje. Pa saj ti reveži res ne morejo imeti pameti ...prikaži več in o čem bolj pomembnem razmišljati, ko vsak dan samo sedijo pa še od sedenja so tam v parlamente tako zmantrani eni, da kuj zaspijo ja bogi so res bogi,...

  • gogi3 12:12 30.maj 2017.

    Verjetno se nisi velikokrat sprehodil skozi center...

  • McBobo 14:49 30.maj 2017.

    Dokler oblasti ne bo prevzela desnica.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.