Svet
15477 ogledov

Konec je najdaljše in najbolj krvave bitke v ukrajinski vojni doslej

Komentarjev 210
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Željko 12:18 21.maj 2023.

    A niso nato bedaki ,Bruselj in ZDA še pred časom govorili da ima to mesto strateško pomembnost. In zadaj ko so ga izgubili te vrednosti čudežno nima več. Keri kreteni ste in lažnivci in to počnete z mojim denarjem

  • Avatar lu.ckyss
    lu.ckyss 12:07 21.maj 2023.

    Prav neverjetna zarukanost Zelenskega....V Bahmut na eksekucijo je zvozil 200 000 elitnih vojakov, ki so jih od 2014 urile ZDA po NATO standardih...Sedaj pa po Odesi in ostalih mestih Ukrajine lovi 15 in 16 letnike za poslednjo ofenzivo, ki jo ...prikaži večo nikoli ne bo...Tudi v Berlinu so ruske tanke pričakali napol otroci in starci..Nacistično jabolko pač ne more pasti daleč od drevesa..

    • vzev 19:46 21.maj 2023.

      Kako je to smešno, da nekoga označuješ za nacista. Si pa tako zaslepljen, da ne vidiš, da je Putin kopija Hitlerja. Vse počne popolnoma isto. Isti izgovori za začetek vojne. Edina razlika med njima je, da so Hitlerju pustili da ...prikaži več dela kar hoče. Pri Putinu so pa države rajši takoj stoplile na stran Ukrajine.

    • Avatar lu.ckyss
      lu.ckyss 04:08 22.maj 2023.

      Ukrajina je edina država na svetu, ki je v sklopu redne vojske imela nacistične enote... Dokler zalego niso počistili Rusi po kleteh Mariupola.... Res ste naci-častilci mahnjeni na kleti in rove..Evolucijsko verjetno..

    • Jernej65 08:13 22.maj 2023.

      Ruski blogerji, med njimi razvpiti ruski militarist Girkin, priznavajo, da je zavzetje Bakhmuta pravzaprav hud neuspeh, saj so ruske izgube velike, prek 70.000 vojakov, z velikimi izgubami opreme. pravi tudi, da je Bahmut strateško nepomemben in da je pravi razlog ...prikaži več za 8-mesečne napade nanj le politika in da je ruska zimska ofenziva propadla in da Rusija v tej vojni ne more več zmagati. Opozarja tudi, da bodo Rusi v primeru nadaljevanja ukrajinskih vpadov na bokih Bakhmuta ostali ujeti.

    • Avatar lu.ckyss
      lu.ckyss 10:09 22.maj 2023.

      Seveda je ta številka vprašljiva. In če bi dodal še eno ničlo, za Ruse to ni bil nikoli problem... Še posebej, če umirajo plačanci in ne na silo mobilizirani rekruti kot je to praksa v Ukrajini...

    • Jernej65 10:14 22.maj 2023.

      lu.ckyss, se strinjam s teboj, da za ruse to ni problem. Morilski Putler še z očesom ne bo mignil, če bo umrlo na milijone rusov, za njegove neurisničljive želje. Toliko o njegovi zaščiti lastnega narode. Številke si pa nisem izmislil ...prikaži več jaz ampak sem citiral nekoga, ki razmere v tej vojni sigurno bistveno bolje pozna kot ti in ga nikakor ne moreš šteti med zahodne propagandiste.

  • klemenmo 12:40 21.maj 2023.

    pa ne da so jih Rusi premagal z lopatkami kot je bilo pred časom poročano ???

    • Željko 17:12 21.maj 2023.

      Niso bile samo lopatke so meli tudi grabljice. Strašni Rusi 😂 kako bi bilo če bi imeli pravo orožje

  • Ender3 12:26 21.maj 2023.

    Bahmut so branili z vsemi sredstvi in maksimalnimi žrtvami sedaj pa, analitiki iz fotelja ocenjujejo, da je stratežko nepomembno..Morda bo pomembno sedaj, ko je Rusom odprta pot za hitro napredovanje..

  • janči 14:37 21.maj 2023.

    Sem že zapisal in bom še enkrat. Ni drugega, kot zmaga dobrega nad zlim in to je v tem primeru Rusije nad Ukrajino (beri Ameriko). In za slednje se to ne bo dobro končalo v nobenem primeru. Ukrajina je očitno ...prikaži več ostala med zadnjimi ruskimi napadi brez glavnih komandujočih Zalužnega in Sirskega, ki se izgleda na fronto ne bosta več vrnila, ker sta trajno onesposobljena. Sedaj Zelenski in Biden na vrhu G7 sanjajo pravljice, ampak ne bo vam uspelo fantje, to je Rusija.

    • Ender3 14:51 21.maj 2023.

      janči 👍👏👏👏✍

    • Burja 20:08 21.maj 2023.

      Kere pravljice, le kje vidiš dobro. Ni čudno, da človeštvo ne napreduje v zavedanju samega sebe, ko pa vidi dobroto v kultu oseb ala Putin.

    • Jernej65 00:27 22.maj 2023.

      Ne morš verjet, kako se usrani rusofilčki bodrijo tule gor. Ne vem kje tičite, ker med svobodnimi ljudmi še na nobenega nisem naletel, ki bi si upal javno zagovarjati trenutno največjega svetovnega morilca Putlerja. Ste najbrž ujetniki lastnih kleti in ...prikaži več iz njih cvilite in bevskate, pa kaj ko vas nobeden ne sliši.

    • janči 16:09 22.maj 2023.

      Res si ubogi Jernejček, jaz pa moram povedati, da še nisem naletel na nobenega, ki bi si upal zagovarjati Zelenskega, ki velja za trenutno največjega morilca in največji gnoj, kar jih obstaja med svetovnimi voditelji. Temu so dnevi šteti, noben ...prikaži več ga več ne posluša, še tisti, ki ga do sedaj so, so se ga naveličali. Res si ubogi Jernejček v vsej svoji zmedenosti in narobe prepričanju, sploh ne vidiš, kaj se v resnici dogaja v tej ubogi Ukrajini.

    • Jernej65 17:32 22.maj 2023.

      janči, janči a še nisi naletel na nobenega. Pa cela vlada in komplet opozicija podpirata Zelenskega, vsi glasbeniki, pa športniki, znane osebnosti. A v tvoj bunker res ne prodre kaj drugega kot samo fuknjeni Insajder, da si tako zaslepljen.

    • Ender3 17:34 22.maj 2023.

      jernej postaja največji 👎 luzer med aktivisti in rusofobi..

    • Burja 17:53 22.maj 2023.

      Endi.. Saj si dovolj star, da lahko ločiš med ruskim narodom in zblojenim putinizmom.Pa kdo normalen želi izvajat plan odbitega uma. Že mobilizacija v Rusiji kaže, koliko ljudi je dejansko pripravljeno podpirat bedaka.. Brez čečenov, wengerja.., bi ostal sam v ...prikaži več svojem represivnem svetu.

    • Jernej65 18:51 22.maj 2023.

      Ender3, zmanjkalo ti je idej, samo v prazno bluziš. Če ti kdo navede kup dejstev in dokazov, ti še kar bluziš. Putlerju se že dogaja upor v lastni državi, seveda v Insajderju o tem nič ne piše.

    • janči 18:52 22.maj 2023.

      Jernejček, daj si pusti malo domišljije v to hudo zblojeno glavo. Ko se bo enkrat politika obrnila proti Zelenkotu, ne bo več žive duše, ki bi si upala izreči kakšno simpatijo na njegov račun. To si zapomni. Kateregakoli politika boš ...prikaži več vprašal privat, noben ne podpira zelenkota, brez skrbi bodi.

    • Jernej65 19:01 22.maj 2023.

      Malo za pokušino, rusofilčki. https://www.jutarnji.hr/vijesti/svijet/tenkovi-pregazili-granicu-detonacije-oko-belgoroda-vojnici-bez-oznaka-na-ulicama-ljudi-bjeze-15338384

    • janči 19:10 22.maj 2023.

      HaHAHAHAHA jernejček in še enkrat hahahahahah, uboga duša.

    • Jernej65 22:39 22.maj 2023.

      Kot sem slišal, se morilski Putler prav nič ne smeje, Putlerjevemu dvornemu norčku, kot si ti, je pa itak vse smešno, saj nima pojma za kaj se sploh gre.

  • Avatar bobnar53
    bobnar53 16:06 21.maj 2023.

    Zelenemu kokainarčku zmanjkuje vojakov, dnarja, ozemlja ukrajincem pa potrpljenja, ker jih tale zeleni idiot vozi v klavnico, kot prašiče na kolinah!!!

  • smoljo 15:01 21.maj 2023.

    Od kdaj pa je Ukraina članica G7 ???? Ka ma tt tip tam za delat ...ce je lahko on tam potem so lahko tam vsi predsedniki držav sveta .....se mi zdi da si je šel strune zategnit,ker so mu močno ...prikaži več popustile,da bo lahko še naprej igral marioneto v rokah njegovih gospodarjev ....drži se zelenko za uhe ,ti jih bojo fajn navili

    • Jernej65 00:22 22.maj 2023.

      smoljo, no pa se še naj tvoj morilski Putler tam nacrta, če si upa zapustiti svoj bunker. Zelenski je svoboden človek, morilski Putler pa ujetnik lastnega bunkerja.

    • smoljo 09:56 22.maj 2023.

      Jernej ne jej neznanih gob ,ker ti močno škodijo....zelenski nikol ni svoboden človek,ker je zasvojenec....

    • Jernej65 10:00 22.maj 2023.

      smoljo, tvoje natolcevanje ne spremeni dejstva, ki sem ga napisal. Zelenski se svobodno giblje po svetu, tvoj morilec pa je zaprt v lastnem bunkerju. To je dejstvo, preko katerega noben rusofilček ne more.

    • smoljo 10:05 22.maj 2023.

      Pa ne da se mi s tbi sploh ukvarjat ...ti kr si sprazni dušo ...gane tk ne nobenga..pa hitr si lajk stisni...rožle

    • Jernej65 10:08 22.maj 2023.

      smoljo, se ne rabiš ukvarjati z menoj. Ob zid te pritisnem z dejstvi. S tvojimi populističnimi, rusofilskimi nebulozami, lahko prepričaš samo rusofilske vernike morilskega Putlerja, mene pač ne.

    • smoljo 10:35 22.maj 2023.

      Jernejcek a bi dudo ,ti se svoje ljubce ne morš prtisnit ,kje bi koga drugega...tta tvoja dejstva so sam za tvojo bolano glavo...ce mas pa tolk jajčnikov pa izvoli se it strelat...v glavnem ROŽLE

    • Jernej65 10:39 22.maj 2023.

      smoljo, dejstvo je, da Zelenski svobodno hodi po svetu, tvoj morilski Putler pa čepi v bunkerju. Prepričaj me, da se motim. Tvoje rožletanje, jajčkanje pa ljubčkanje ni pravi odgovor, ampak cviljenje obupanca brez pravih argumentov. Ja, še vedno te pošteno ...prikaži več tiščim ob zid, daj še zacvili.

    • smoljo 10:50 22.maj 2023.

      Haha se vidi da si navadn lulek ,ce mas jajca bejž na fronto ,take rabi zelenko da dobijo zanj šus v bučo ,cesar drugega si itak ne zaslužijo ,klasicni prazni navijači,tk zdaj pa konc Why dont you just F....O..

    • Jernej65 10:55 22.maj 2023.

      No pa zopet cviliš, lulčkaš in jajčkaš, a boli ko te nekdo stisne ob zid in ne moreš več dihati. Še vedno mi nisi navedel resnega argumenta, da bi ovrgel moje navedbe.

    • smoljo 11:16 22.maj 2023.

      Na fronto se spuci ,pa tam dokazuj kar ti je volja ....

    • Jernej65 11:30 22.maj 2023.

      smoljo, ne rabim, bo Zelenski sam spucal nesnago iz Ukrajine.

    • smoljo 11:41 22.maj 2023.

      Pol pa ne lajaj od dalec ,torej brez jajc

    • Jernej65 11:52 22.maj 2023.

      Jajčkar, še vedno mi nisi ustrezno odgovoril na moje navedbe. Še vedno te tiščim ob zid.

    • smoljo 16:19 22.maj 2023.

      Ok bumbar,ce misliš da je zelenski svobodn človek ,ker lah gre na fliger in neko komferenco fehtat oz.zastavljat ozemlje in ljudi Ukraine za orožje ,se prekleto motiš.on je zgubil svojo svobodo isti trenutek ,ko je ne se zmenil z Putinom ...prikaži več za mirno rešitev problema in nasedel drugim ,kateri imao njegovo in ukrainsko usodo v svojih rokah ...no Putin ne rabi fehtat za orožje ,on ga kupi...ker prodajajo ga vsi

    • smoljo 16:20 22.maj 2023.

      ...p.s .tudi ti in jaz nisma svobodna ....tk da zdaj pa v kot in raznišljaj ,to da je "Putin v bunkerju ",je pa prav smešen rumeni tisk ...tk da tvoje bluzenje o nekem prtiskanju v zid ...a si 5 let star froc

    • Jernej65 17:27 22.maj 2023.

      Jaz sem svoboden, če si pa ti zaprt v neki kleti je pa to tvoj problem, tako da ne sodi o moji svobodi. Zelenski je svoboden človek, ne rabi se skrivati v bunkerju kot morilski Putler.

    • Ender3 17:40 22.maj 2023.

      Jernej je, nesvoboden in cenzuriran to je sedaj že, golo dejstvo. Kako, da vstraja s svojimi nebulozami, če ga nihče ne podpira in bere?. Malo brez veze zapravlja čas saj ga Zelenski zagotovo ne bo nagradil za proukrajinsko popagando.

    • Jernej65 18:59 22.maj 2023.

      Če me nihče ne bere, zakaj se potem toliko lepite rusofilski troli name. Meni ni treba delovati iz kleti, kot to delaš ti. V mojem imenu govori vlada, parlament, predsednica vlade... v tvojem pa samo en kup anonimnih rusofilskih trolov.

    • smoljo 19:16 22.maj 2023.

      Sm tk vedo da ti nev kapnalo .jebat ga si pac nizek ...

    • Jernej65 22:37 22.maj 2023.

      smoljo, kapne lahko samo tebi, koliko sem jaz nizek je moja stvar. Sem pa dovolj visok, da mi vsi rusofilski troli do gležnja ne sežete. Morilec je morilec in Putler je trenutno največji in pika.

  • SlavkoKrizman 11:51 21.maj 2023.

    putko 1 - zelenček 0

    • atamama 12:56 21.maj 2023.

      Ne bi tako tekmovalno gledal na izzid te bitke. Spomnite se smrti 2 izvršiteljev, mrtva v trenutku, ko sta človeka potisnila v kot. Kaj se bo zgodilo, če ena bitka pomeni večjo vojno in to delajo hujskači G7. Na žalost ...prikaži večt so določeni komentatorji to opazili. Na nekaterih privatnih portalih so analize kako se bo zrušila VB, koliko atomske moči je potrebno in kam mora pasti. Vedeti pa moramo, da veliko neviht pride preko otoka VB do nas, kaj pa sevanje? Zato perje dol in v kurnik.

    • Avatar NickMason
      NickMason 14:09 21.maj 2023.

      Slavko,če ne bi imeli hlapčevske politike,bi bilo 2 - 0 za nas,kdor razume razume kdor ne pa ne rabi

    • Ender3 14:54 21.maj 2023.

      Nick👍 plačano, kletno trolanje ga pač, ne razume..

    • SlavkoKrizman 16:17 21.maj 2023.

      @ atamama kaj pa naj delam po tvoje? sedim na školjki in čakam konec sveta, kot to počneš ti? ne, hvala...se bom vsaj zabaval zadnje dni na svetu

  • Avatar Hribar65
    Hribar65 16:21 21.maj 2023.

    SLAVA RUSIJI - Z- СЛАВА РОССИИ

    • Jernej65 16:33 21.maj 2023.

      Smrt morilskemu Putlerju.

    • Cccc 18:33 21.maj 2023.

      Hribar, debil, wont happen

    • Ender3 18:45 21.maj 2023.

      Hribar65👍 si videl kot, muhe na drek in stežka si jih otreseš..Tam v kleti mora pošteno smrdeti..

    • Cccc 19:29 21.maj 2023.

      Ja ender zato si pa vedno zraven, na vsakem postu, una ta mesarska muha si

    • Ender3 11:45 22.maj 2023.

      Cccc, vaša mesarska muha je ostala brez kuharice in perice..Treba ji bo pomagat sicer po še bolj bedno izgledal..

    • Cccc 12:32 22.maj 2023.

      What ?

    • Ender3 17:42 22.maj 2023.

      Cccc uklopi razum in ne sprenevedaj se trolček sloboumni..

    • Cccc 20:24 22.maj 2023.

      End🤮🤮🤮🤮🤮er ne nakladaj

  • Željko 12:19 21.maj 2023.

    Bravo Putin čestitam za malo zmago v mozaiku mnogih

  • becar 17:38 21.maj 2023.

    Zdaj pa bi morali vsi mi zahtevati odstop Von der Pfizerjeve in Macole zaradi kraje naših milijard in dolgoročno znižanje evropskega standarda in seveda zaradi NULE uspeha. Odgovornost???????

    • Jernej65 00:28 22.maj 2023.

      In kateri ste vsi vi. A si na kletne rusofilske trole mislil?

    • Avatar pantani
      pantani 07:21 22.maj 2023.

      Jernej,idiot največjih razsežnosti!!! kaj je,sedaj pa v jok in na drevo,pa nikoli več dol!!! Debil zarukan!!!

    • Ender3 17:44 22.maj 2023.

      pantani 👍👏👏 in s tem se še hvali in vstraja. Težko razumeti in ubogi starši s takim invalidom..

  • becar 17:40 21.maj 2023.

    Kako so že rekle bruseljske podlasice? WE MUST, WE WILL, WE SUPPORT, WE WILL WIN......... Naj grejo zdaj osebno osvobodit Bahmut ali druga možnost, naj nam vrnejo ves zagonjeni denar!!!

    • Jernej65 00:34 22.maj 2023.

      becar, mogoče še bodo američani hoteli imeti kdaj vrnjen denar, ki so ga v Evropo vložili med drugo vojno, da lahko sedaj ti svobodno bevskaš in lajaš, namesto, da bi pokazal kanček hvaležnosti.

    • Ender3 17:47 22.maj 2023.

      Še ena od tvojih neboloz maloumni @jernej65..Morda so tvojim starim staršem rit rešavali Američani..Zagotovo pa to ne v Europi..

  • janči 14:41 21.maj 2023.

    Škoda je le, ker Zelenski pošilja toliko nedolžnih fantov v smrt zaradi nekih Američanov in njihovega pohlepa in, da tega ne skapira. Na koncu koncev so Ukrajinci le neke vrste Slovani, čeprav pokvarjeni v dno duše. Ampak vse se da ...prikaži več popravit, to je le dolgoletni vpliv Amerike in njene pokvarjene demokracije. Samo malo discipline rabijo, pa bodo spet kot novi.

  • tangua 17:13 21.maj 2023.

    Ta zeleni komediant laže, da sam sebi verjame. Zjutraj je izjavil, da so izgubili mesto in ga imajo le še v srcih.

  • becar 17:30 21.maj 2023.

    Ukrofili, denar so vam že pobrali za nič učinka, zdaj ni druge, kot da greste osvobodit Bahmut. Pa čimprej, da bo mir hahahaha.

    • Jernej65 00:36 22.maj 2023.

      Bom videl čez par mesecev, kako se boš hihital, ko bodo Rusi zopet bežali kot zajci.

    • Avatar pantani
      pantani 07:23 22.maj 2023.

      Alo,poletje je pred vrati,kje sedaj tista tako opevana spomladanska ofenziva,idiot si in boš ostal!!!

  • Avatar MS
    MS 17:53 21.maj 2023.

    Ruski morilec Putin je razruši Bahmut, kot je srbijanski morilec Milošević razrušil Vukovar. Miloševič je dobil bitko a izgubil vojno in na koncu še življenje! Ista usoda čaka tudi Putina! Nihče ne more premagati ljudstva ki brani svojo domovino! Sploh ...prikaži več pa če celi svet obrambno vojno podpira tako moralno, kot z denarjem in orožjem! Sto tisoče ruskih mladcev Putin pošilja v smrt!i Sankcije ki spravljajo v revščino ruski narod ustvarjajo močan revolt! Le vprašanje časa je... Adijo Putin!

    • Ender3 18:53 21.maj 2023.

      MS👎 ne Putin Zelenko je, na izhodnih vratih. Berači naokoli kot cigan..Sedaj se ga že vsi pomalem otepajo..In tebi članice NATA pomenijo celi svet..

    • Boštjan Bratina 22:39 21.maj 2023.

      Ms, prav imaš nihče ne more premagati ljudstva, ki brani svoje. Samo še oči moraš odpreti pa spregledati, kdo je ljudstvo Dombasa in kaj branijo od leta 2014.

    • Jernej65 00:40 22.maj 2023.

      Boštjan Bratina, v Donbasu je samo trpljenje, uničenje, smrt, beda in opustošenje, ki ga je povzročil morilec Putler. Kdor ljudi ščiti na takšen način, kot to dela morilec Putler, je kvečjemu grobar lastnega naroda.

    • Jernej65 00:42 22.maj 2023.

      Ender3, Zelenski hodi po Evropi kot svoboden človek, morilski Putler je pa ujetnik lastnega bunkerja v katerega se je dal sam zapreti. Naj se nacrta na srečanju G7 če si upa.

    • Avatar MS
      MS 09:59 22.maj 2023.

      1) Trolu Boštjanu v vednost: Po koncu ukrajinske revolucije in gibanja Evromajdan so se marca 2014 v oblasteh Doneck in Lugansk začele separatistične težnje ruske manjšine živeče v SUVERENI DRŽAVI UKRAJINI. Po PODTALNEM DELOVANJEM PUTINA so protesti prerasli v oborožen ...prikaži večen spopad med silami SAMOOKLICANIH republik Doneck in Lugansk in ukrajinsko vlado ki BRANI CELOVITOST SVOJEGA OZEMLJA! Nihče ne more premagati ljudstva, ki brani svoje!

    • Ender3 11:52 22.maj 2023.

      MS tokrat bo drugače, prvič zmagujejo tisti, ki branijo svoj narod in državljane in ne tisti, ki branijo interese ZDA in Zahoda. In ne razlagaj svojih pogledov na obdobje od 2o14 do danes..

    • Jernej65 11:56 22.maj 2023.

      Ender3, američani so Evropi že vsaj dvakrat reševali rit, sedaj pomagajo že tretjič, da lahko ti lajaš iz udobnega naslonjača čez svojo domovino in Evropo, ki ti dajejo kruh, sram te bodi narodni izdajalec.

    • Avatar MS
      MS 12:50 22.maj 2023.

      Ti si res indoktriniran in zaslepljen rusofil in malikovalec trenutno največjega svetovneg zločinca Putina! 1) Zbudi se! Ukrajina brani svoje ozemlje, in svoje ljudstvo pred etno in genocidom ki ga izvaja Rusija in ne nekakšne interese ZDA! 2) Razlaga na ...prikaži veča obdobje od 2014 do danes so zgodovinska dejstva in ne moji osebni pogledi! 3) Še vedno se skrivaš in bežiš pred odgovori o ruskih agresorskih vojnah ki sem ti jih taksativno naštel! To si pač ti ender3 človek brez jajc in karakterja!

    • Avatar MS
      MS 12:52 22.maj 2023.

      In še enkrat! ENDEEEEEER, "Ali so rusi vojevali agresorske vojne na tujih ozemljih ki sem jih navedel? Odgovor je preprost! Imej jajca in odgovori le z DA ali NE! Saj imaš jajca? A jih imaš zares ali se boš skrival?

    • Avatar MS
      MS 14:54 22.maj 2023.

      To je ender, ko ga z argumenti stisneš v kot se skrije v mišjo luknjo! Karakterna beda je!

    • Ender3 17:58 22.maj 2023.

      MS👎 mene nihče ne bo poučeval zgodovine še posebno takšne izbirne kot, si jo z @jernej65 predstavljata. Zakaj le so se ameriški zavezniki vmešali v vojno WWII šele 1944. Razlog je bil, ker so se bali da bodo Rusi sami ...prikaži več pregazili celotno Europo. In strah pred njimi tiči še danes, še vedno z vojsko okupirajo Nemčijo in del Europe. Šele sedaj so spoznali, da z Rusi resnično ni dobro češenj trgat. Niso v stanju sami ukrepat in raje žirtvujejo ubogi slovanski narod s komedijantom na čelu..

    • Avatar pantani
      pantani 09:35 23.maj 2023.

      MS je cepivo popolnoma zameglilo um!!! Res si bogi,skupaj z notoričnim jernejem,tvorita dinamični duo Two idiots!!!

    • Avatar MS
      MS 09:46 23.maj 2023.

      1) Ender3, Spet en od tvojih bednih pozkusov pobega od povsem enostavnega odgovora na vprašanje ! Ali je Odgovor z "DA" ali "NE" na moje vprašanje, za tvoje umske kapacitete res misija nemogoče? Mar res misliš da se z zamenjavo ...prikaži večavo teme lahko izogneš odgovoru! Tema je ruska agresija nad suvereno državo Ukrajino in ne vmešavanje zaveznikov v vojno WWII 1944! Zbudi se! Ukrajina brani svoje ozemlje, in svoje ljudstvo pred etno in genocidom ki ga izvaja Rusija in ne nekakšne interese ZDA!

    • Avatar MS
      MS 09:51 23.maj 2023.

      In še enkrat! ENDEEEEEER, "Ali so rusi vojevali agresorske vojne na tujih ozemljih ki sem jih navedel? Odgovor je preprost! in odgovori le z DA ali NE!

    • Avatar MS
      MS 10:03 23.maj 2023.

      ender, Daj ovrzi moje navedbe s verodostojnimi zgodovinskimi viri s katerimi ti baje razpolagaš! Navedi vsaj eno od ruskih vojn ki ki sem jih navedel v kateri po tvojem zgodovinskem znanju in izobrazbi Rusija ni sodelovala! Bo šlo? Seveda ne, ...prikaži več sedaj se boš zagotovo skril ali po stari navadi laprdal dalje brez verodostojnih dokazov! Čakamo tvoje zgodovinske dokaze o mojih napačnih navedbah!

    • Avatar pantani
      pantani 11:12 23.maj 2023.

      MS,uprašanje,kakšno bi bilo tvoje mnenje, če bi začeli nacionalisti ali fašisti pobijati zamejske Slovence?!!!

    • Avatar MS
      MS 11:48 23.maj 2023.

      pantani, tvoje vprašanje (ne uprašanje) je skrajnje neumno in neprimeljivo s stanjem v Ukrajini iz dveh razlogov! 1) Zamejski Slovenci nebi nikoli teritorij na katerem bivajo separatistički samooklicali za samostojne republike kot so to storile ruske manšine v Ukrajiskih pokrajinah ...prikaži večah Doneck in Lugansk! 2) In če bi hipotetično to naše manjšine tudi storile, Slovenija zagotovo nebi zravnala z zemljo Italijo in Avstrijo kot to počne Rusija v Ukrajini! ==> Res si kreten pantani!!!

    • Avatar pantani
      pantani 12:32 23.maj 2023.

      Kreten si ti,ker bi dopustil,da se pobija Slovence, sram te je lahko,si navadna prodana duša,ki se je prodala narkomafiji za ugodnosti!!! Imbecil te je naredu!!!

    • Avatar MS
      MS 12:47 23.maj 2023.

      Pantani le kdo in zakaj bi pobijal Slovence iz čistega miru! To so tvoje bolane fantazme indoktrinirane s Putinovimi izgovori za genocid nad nedolžnim civilnim prebivalstvom Ukrajine! Slovenske manjšine strogo spoštujejo celovitost ozemlja držav v katerih bivajo! Spoštujejo mjihov pravni ...prikaži veči red in korektno sodelujejo z vladami teh držav! Vzrok za represijo nad rusko manjšino pa je Putinov poizkus odtujitve ozemlja suverene države Ukrajine!

  • PaPajapopi 15:08 21.maj 2023.

    Podpirati Putkota je isto, kot podpirati Dolfija in Muslota. Obadva sta delala isto kot Putko, le da Putko bolj kopira Dolfita, skoraj v vsem.

    • Ender3 15:34 21.maj 2023.

      Kakšno spoznanje in razsvetljenje..Folk to moramo všečkat ni druge. !

    • Cccc 18:34 21.maj 2023.

      Pootin je novodobni hitler

    • Ender3 18:57 21.maj 2023.

      Cccc nekaj jih je bilo že pred njim, a si jih nemerno izpistil. Američani kot, da ne bi bili nikoli nič krivi..

  • Jernej65 13:48 21.maj 2023.

    Pirova zmaga morilskega Putlerja. Moraš biti res popoln idiot, da si pripravljen žrtvovati na desetisoče svojih ljudi, za osvojitev mesta duhov. Takšnih mest je po Ukrajini še na stotine. S takšnim tempom bo rabil kakšnih 1000 let, da bo pokoril ...prikaži več Ukrajino. Novodobni Hitler se ne bo veselil dolgo. Jutri je nov dan in Putlerja čaka britka streznitev, ko bo začel Zelenski tolči po njem z zahodnim orožjem. Putler nikoli ne bo iz te vojne izšel kot zmagovalec, bo pa pobil mogoče na milijone ljudi.

    • leonardo 16:44 21.maj 2023.

      Jernej, zahodno orožje je za Putina mala malica. Ne želi si, da bi uporabil kaj močnejšega!Kar pa se tiče Amerike je Biden tako senilen, da kar naprej obljublja milijone Zelenskemu, čeprav je Amerika tik pred bankrotom. Samo še čudeš jih ...prikaži več lahko reši, za nekaj časa.

    • Jernej65 16:50 21.maj 2023.

      Putlerjeva vojska je razbita, orožje v glavnem uničeno. Poglej si ruski odpadni arzenal dokumentiran s slikami.: https://www.oryxspioenkop.com/2022/02/attack-on-europe-documenting-equipment.html

    • Jernej65 16:51 21.maj 2023.

      Putler nima nič močnejšega, razen če hoče delati svetovni samomor z jederskim orožjem.

    • Željko 17:23 21.maj 2023.

      Jernej če bi te primerjal z oslom bi mu resnično delal krivico

    • Jernej65 17:25 21.maj 2023.

      Željko, ti me lahko primerjaš s komer hočeš. Če je 90% slovencev oslov, 10% pa izdajalcev, med katere sodiš ti, sem raje osel.

    • Željko 17:42 21.maj 2023.

      Ti maš res čudežne številke. Ti se lažnivec ne moreš biti ker še za laganje potrebuješ kanček pameti

    • Jernej65 17:44 21.maj 2023.

      Dokaži mi da se motim. Naštej mi poslance, ki poveličujejo Putlerja.

    • Željko 18:07 21.maj 2023.

      Poserjem se jaz na vse naše posrance ker si kaj drugega kar reče Bruselj po diktatu ZDA ne upajo povedati. Ti ljudje so enako glupi kot si ti

    • Jernej65 00:19 22.maj 2023.

      Željko, no pa se spelji v to tvojo usrano Rusijo Putlerju lizat njegove krvave škornje, da ne boš več trpel v tej Sloveniji. V Sloveniji se boš moral vse življenje vlačiti po kleteh in pisati nebuloze na forumih, kjer se ...prikaži več zbira rusofilska kletna drhal in bodri eden drugega. Vlačite se samo po kleteh, ker v resničnem življenju še nisem naletel na nobenega, ki bi delil tvoje prepričanje in slavil morilca Putlerja.

    • Avatar pantani
      pantani 07:25 22.maj 2023.

      jernej,ti iz komentarja v komentar kažeš,kako se ti IQ niža,še malo,pa bo že -!!!

    • Željko 19:28 22.maj 2023.

      Jernej sem ti že povedal da se upam ob vsakem času na vsakem kraju Javno povedat da podpiram Rusijo. O mojem prepričanju vedo v službi vedo v mojem kraju vedo povsod

    • Avatar pantani
      pantani 19:58 22.maj 2023.

      Željko,isto je pri nas. Noben ne podpira vojne,predvsem pa noben ne podpira ukraine!!! In to so sami intelektulni ljudje predvsem dipl.ing, Dr. itd!!!

  • Burja 13:21 21.maj 2023.

    Putko mora ploskat, saj je njegov fizični obstoj odvisen od uspeha osvajalske vojne. Revše pa ne razume, da bo zamenjan tako ali drugače. Zagotovo pa grozen občutek, ko moraš ploskat lastnemu umu, ki te prepričuje v nekaj, kar ne sodi ...prikaži veči v stanje zdravega razuma.

    • Ender3 13:57 21.maj 2023.

      Burja in kdo bi ga zamenjal po tvojem mnenju ?. Logično je, da ima zmagovalec samo večjo podporo..Tega očitno ni v tvojem razumevanju in dojamanju..

    • Burja 14:43 21.maj 2023.

      Lahko ga zamenja bivša žena, ki ga je opisala z eno samo besedo, vampir.

    • Ender3 15:39 21.maj 2023.

      Burja, potem Putko sodi v romunsko transilvanijo ne pa v Rusijo..Tam so svetovno znani vampirji tipa Drakula..Takšni z nizko rastjo pa, ne sodijo ravno v to vrsto..

    • Burja 16:47 21.maj 2023.

      Kam sodi in v katero kategorijo spada, je lepo opisala bivša žena.Mali možiček z velikim egom, ki lažno misli, da je odrešenik sveta.Žalostno, še vsak bluzator, dobi svojo zvesto publiko, kar potrjuje dejstvo, da ni težava v vladarju, temveč v ...prikaži večv omejenem in slepem narodu.

    • Ender3 19:01 21.maj 2023.

      Burja po tem, kar pišeš čakamo na Janezovo Urško, da spregovori kako je bilo živeti z domačim egomanijakom in psihosocialnim bolnikom..

    • Burja 20:04 21.maj 2023.

      Bi znala kaj povedat ja, k sreči pri nas Janez zacveti občasno in časovno omejeno. V Rusiji pa se piše drugi scenarij, če je potrebno si ego spremeni zakon po svoji podobi, samo da dokaže svoje bedasto hlastanje po preživetju.

  • Jernej65 13:55 21.maj 2023.

    Da je Bahmut padel še ni dokončno potrjeno. Bil bi naj celo delno obkoljen s strani Ukrajine. Da se ne bodo rusofilčki zopet prehitro veselili. Veselili so se že ene petkrat in vselej se je izkazalo, da prehitro. Zna se ...prikaži več zgoditi, da so ukrajinci rusom nastavili past in bo še vroče.

    • leonardo 16:37 21.maj 2023.

      Jernej in zakaj se veseliš ti, kadar slišiš udarno, da Rusija zgublja. Vsakokrat ko so novice spodbudne, da bodo Rusi končno osvobodili svoj narod izpod pete nacistov udariš po njih. Vsako nadaljevanje vojne toliko in toliko tisoč vojakov ( mladih ...prikaži več neizkušenih vojakov umre.) Lahko pa si prepričan, da Rusi svojega naroda ne bodo pustili pod peto zaslužkarja, ki se mu reče zelenec ( tako ali drugače).

    • Željko 17:17 21.maj 2023.

      Jernej včasih so rekli da čas prinese pamet tebi očitno to ni namenjeno bogi

    • Jernej65 17:20 21.maj 2023.

      leonardo, seveda se veselim če jo agresor dobi po pizdi. Ko je Hitler izgubil vojno so se ljudje tudi veselili, razen domobranci in kolaboranti, ki so navijali za Hitlerja. Isti izdajalci ste rusofili, ki navijate za agresorja, morilskega Putlerja. Sramota, ...prikaži več da takšana golazen kot ste vi živijo v naši lepi Sloveniji.

    • Jernej65 17:21 21.maj 2023.

      Željko, ne skrbi ti za mojo pamet, skrbi naj te tvoja, ki podpira morilce in agresorje.

    • Željko 17:32 21.maj 2023.

      Ti sploh ne veš kaj govoriš in pišeš ker si neumen ko noč. Ne znaš realno stvari pogledat si le vladno trobilo

    • Jernej65 17:41 21.maj 2023.

      Željko, večina slovencev podpira Nato, EU in obsoja morilskega Putlerja, med te sodim jaz. Ti spadaš med 2% slovencev, ki imajo tako radikalno, levičarska stališča kot Kordiš. Vedno boste na robu, po kleteh, v ilegali in vpijajoči na tem forumu ...prikaži več iskali 5 minut slave. Kdo je tu nor lahko sam oceniš, če imaš vsaj kanček samorefleksije.

    • Željko 17:44 21.maj 2023.

      Jernej samo poglej si koliko ljudi te podpira in če bi bil normalen kar pa nisi bi se od tukaj pobral in za večno zbrisal profil

    • Jernej65 17:45 21.maj 2023.

      Sem ti napisal da ste se vsi slovenski rusofili naguzili na tem forumu in še kup trolov. Naštej mi koliko podpornikov imaš v parlamentu.

    • Jernej65 17:52 21.maj 2023.

      Naštej mi slovenske medije, ki podpirajo Putlerja, no za Insajder vem, to je le eden.

    • Jernej65 17:53 21.maj 2023.

      Naštej mi koliko strank podpira morilca Putlerja.

    • Jernej65 17:53 21.maj 2023.

      Naštej mi nevladne organizacije ki podpirajo putlerja.

    • Jernej65 17:54 21.maj 2023.

      Naštej mi znane slovence, ki podpirajo tvojega morilca.

    • Jernej65 17:54 21.maj 2023.

      Naštej mi glasbenike ki podpirajo tvojega agresorja.

    • Jernej65 17:55 21.maj 2023.

      No da vidim rusofilček Željko.

    • Željko 18:14 21.maj 2023.

      Za politike ti ne rabim naštevati ker so bruseljske vlacuge brez hrbtenice. Drugače si pa poglej na you tube koliko znanih Slovencev se ne strinja z zahodno politiko

    • Željko 18:17 21.maj 2023.

      Itak tvoj bolan um tega ne bo razumel. Ne podpiram vojne je ne želim sem pa proti zahodni politiki in Natu ker ropa in uničuje vse v svojo korist. Po tvoje bi bilo najbrž še vedno vse ok če bi ...prikaži več imeli ZDA še črnske sužnje

    • Ender3 19:08 21.maj 2023.

      jernej razen 👎👎👎 nisi vreden komentarja. Imej svoj aktivizem in propagando če pa, naši mediji nimajo svojih stališč razen to, kar jim servira STA pa, te očitno ne čudi in moti..

    • vzev 19:52 21.maj 2023.

      @Željko, marsikdo se ne strinja z zahodno politiko. Pa kljub temu podpira Ukrajino. Ker v današnjem času, pa res težko podpiraš morijo, ki jo počne Rusija. Kdo si je mislil, da hoče neka normalna država osvojiti ozemlje druge svobodne države. ...prikaži več Zato, pa se bi morali do Rusijo obnašati kot, da jo ni. Dokler ne vrne zadnji cm Ukrajinske zemlje. In to na vseh področjih, šport, kultura, gospodarstvo, turizem...

    • Željko 21:47 21.maj 2023.

      Vzev ko si tako silovito brihten kaj bi se zgodilo z mehiško državo če bi imela v njej Rusija namen postaviti svoja oporišča no kaj? Ne morem verjet da so lahko tukaj eni ljudje tako zaostali v razmišljanju in ne ...prikaži več vidijo niti svojega nosu kaj se kaj drugega

    • Jernej65 23:57 21.maj 2023.

      Željko, Ender, kolikokrat bom vama majmunoma še moral napisati, da se ne strinjam s politiko američanov, s politiko morilskega, agresorskega, posiljevalskega, samovšečnega, diktatorskega Putina se še pa manj. Putin bo v zgodovino zapisan, kot zločinec, ki lahko hodi v štric ...prikaži več z Hitlerjem. Kako se bosta vidva bebca počutila, ko bosta v nasprotju z večino sveta, tega zločinca slavila.

    • Ender3 12:06 22.maj 2023.

      jernej hvala za kompliment, tudi sam ne vem ali sodiš mad 🐑🐏 ali 🙉🙉🙊. Toliko veš o agresiji nič pa, o tem kdo je največji agresor in terorist v novejši zgodovini. Ne priznavaš paktiranje z ZDA kot tudi dejstvo, da ...prikaži več si plačan Jajo aktivist. Negiranje in laž je način delovanje sektaške propagande..

    • Jernej65 14:29 22.maj 2023.

      Ender3, rusi in američani si lahko podajo roke glede zločinov po svetu. V zadnjem času je morilski Putler prevzel štafeto od američanov in krepko vodi. Ti si pa podpornik največejega svetovnega morilca in izdajalec slovenskega naroda. Zakaj si izdajalec. V ...prikaži več primeru, da konflikt eskalira in bi se Slovenija morala vojaško opredeliti, ni dvoma da smo na ukrajinski strani in ti si avtomatsko izdajalec, ker bi deloval proti Sloveniji. Sramota od tebe rusofilskega trola.

    • Ender3 18:13 22.maj 2023.

      Jernej,👎 premlad si še, da bi med morilce lahko prištev še oba Busha, Clintona, Obamo... Verjetno je Trump edini, ki se ni z krvjo vojn mazal rok. Ti pa, si priča Putina in njegove operacije čiščenja nacizma v Ukrajini..Kot, da ...prikaži več ne bi vedel, da je bil tam Bandera velik zagovornik nacizma in Hitlerja.

    • Ender3 18:21 22.maj 2023.

      jernej ne samo jaz večina europejcev in američanov se ne bo v 21 stoletju ni pripravljena bojevat in to z Rusi..Takšni kot ti lahko, saj za denar se vse počne . Žal, pri tebi bo ostalo le na jeziku in ...prikaži več propagandi. Zelenko rekrutira tudi mladoletne za to poizkusi, morda preživiš tudi kot fizični in ne samo mentalni invalid..

    • Jernej65 18:39 22.maj 2023.

      Putler je največji morilec trenutno na svetu in pika. To trdi ves svet, razen par diktatorskih držav, ki jih lahko na prste ene roke prešteješ. Spelji se rusofilček in kje drugje seri svoje budaleščine.

    • Željko 19:38 22.maj 2023.

      Jernej ne želi si da bi bila vojna na slovenskih tleh ker za Američane ali Ruse sploh ne bomo imeli časa ker bomo imeli za rešit tako veliko notranjih problemov. No takrat bi tvoje gobezdalo utihnilo in se skrilo v ...prikaži več globoko drek luknjo

    • Jernej65 22:27 22.maj 2023.

      Še vedno je Putler največji morilec, temu pritrjuje skoraj ves svet in tudi moja malenkost, ti se pa požri.

    • Avatar pantani
      pantani 09:32 23.maj 2023.

      Ti imaš malenkost samo v hlačah,idiot zategnjen!!!

    • Željko 09:35 23.maj 2023.

      Ti si bedak poglej si glasovanje v OZN za Ukrajino je slaba polovica svetovnega prebivalstva. Vsi drugi smo z Rusijo žal si kreten ki nima pojma o tem kar govoriš. Evropa in ZDA ni cel svet pejdi v trgovino in ...prikaži več si kupi globus boš spoznal zanimive stvari

    • Avatar pantani
      pantani 09:42 23.maj 2023.

      Bo šel s prstom po globusu,potem se bo pa hvalil,da je prepotoval cel svet,tako nekako si on vse predstavlja!!!

    • Jernej65 10:59 23.maj 2023.

      Željko in rilčkar, dokazi.: Generalna skupščina ZN je s 141 glasovi proti sedmim in z 32 vzdržanimi potrdila resolucijo ob prvi obletnici ruskega napada na Ukrajino, ki od Rusije ponovno zahteva naj umakne svojo vojsko iz Ukrajine in poziva k ...prikaži več pravičnemu in trajnemu miru. Rusiji so se pri glasovanju proti poleg Belorusije pridružile še Severna Koreja, Sirija, Eritreja, Nikaragva in Mali. Med vzdržanimi državami so bile Kitajska, Indija in Pakistan.

    • Avatar pantani
      pantani 11:14 23.maj 2023.

      "poziva k pravičnemu in trajnemu miru", no tale je pa lovska,dokler se bo pošiljalo orožje v ukraino,do takrat pač ne bo miru,pa se lahko ti na glavo postaviš!!!

    • Jernej65 11:18 23.maj 2023.

      Dokler se ne bo onemogočilo morilskega Putlerja ne bo miru, pa se lahko ti na rilec postaviš.

    • Avatar pantani
      pantani 11:19 23.maj 2023.

      Vidim da te moj avatar z zelenskim v podobi prasca zelo frustrira!!!

    • Jernej65 11:42 23.maj 2023.

      pantani, ne me ni. S sliko avatarja se običajno predstaviš. Seveda si ti preveč zarukan, da bi se tega zavedal. Definitivno s tem avatarjam smešiš bolj sebe, kot pa Zelenskega.

    • Željko 12:13 23.maj 2023.

      Jernej eno je pozivanje k miru drugo pa je koliko držav se je pridružilo sankcijam in to je manj kot pol držav zdaj veš ti vladno trobilo

    • Jernej65 13:05 23.maj 2023.

      Ves svet ve kdo je agresor, to je morilski Putler in pika.

    • Željko 13:21 23.maj 2023.

      Jernej zaprti oddelek Ljubljana poje te vabi ....

    • Jernej65 13:23 23.maj 2023.

      Željko, ko te razorožim, se pač začneš jokati kot 5 let star otrok, ko mu vzameš igračo.

    • Željko 13:26 23.maj 2023.

      Žurnalu bi predlagal da se za vstop za komentiranje tukaj gor opravi nek minimalni psihološki test. Zal si ti na stopnji deževnika in tega testa ne bi opravil

    • Jernej65 13:29 23.maj 2023.

      No otročiček, sedaj je pa užaljen, ker mu je mama vzela dudo. Dokazi bukselj, dokazi za tvoje trditve, kje jih imaš. Ko te stisnem v kot začneš cviliti, kot mačka, ko ji stopiš na rep.

    • Željko 14:15 23.maj 2023.

      Bolnik ...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.