Slovenija
118 ogledov

Kopiral diplomo iz strokovnih člankov

Komentarjev 43
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • dragec 08:54 15.december 2012.

    SAJ, 70% DIPLOMSKIH NALOG V SLOVENIJI SO SAME KOPIJE

  • zokius 16:57 15.december 2012.

    moram te demantirati. Verjetno diplome nimaš, ali pa si jo sam prepisal. Kar nekaj takih je nas, ki smo delali, tako, kot je to potrebno.

  • rokson 10:55 14.december 2012.

    kera fakulteta..DOBA..nikoli slišal..??? privatna fakulteta za polnjenje žepov

  • YaKo 11:11 14.december 2012.

    Gotofi so tvoji z Milanom Hišanom na čelu

  • Oseba_ 11:24 14.december 2012.

    haahhha..KAKŠNA FAKULTETA !?! Hahaahhaha

  • erikkk 13:22 14.december 2012.

    Se strinjam ... vsi pa že niso lopovi ..Ampak Kanglerju je tud to možno, če so mu že našli XXX drugih stvari ...

  • se_eden 15:27 14.december 2012.

    verjetno še ni bilo copy paste. včasih si moral vse vsaj prepisati in si se že s tega kaj naučil...

  • zokius 17:49 14.december 2012.

    lavdan in tisti, ki tak mislite najbrž niste diplomirali ali sami delali diplome. Sramota za Franceja. Ne vem, kam se še lahko skrije.

  • saramara 12:07 14.december 2012.

    Ahahahahahahahahahahahahahaha ... ouh ... sem sla preverit, ce sem morda prespala novo leto in smo danes 1.aprila!

  • Žurnalček 13:54 14.december 2012.

    On-line z osebnim pristopom ? Ti si mal zafrtajčkana !

  • pravazmeda 14:33 14.december 2012.

    Ali lahko prosim za seznam PRAVIH faksov? Da bomo vedeli!

  • zokius 17:49 14.december 2012.

    avdan in tisti, ki tak mislite najbrž niste diplomirali ali sami delali diplome. Sramota za Franceja. Ne vem, kam se še lahko skrije.

  • Žurnalček 23:36 14.december 2012.

    Tvoj idol je obramboslovec. To je nekaj kar je potrebovala JNA in po šolanju v partijski šoli v Kumrovcu , postavljala v enote za politkomesarje. Njemu je bilo namenjeno to mesto v brigadi TO. Njegovo delo je bilo špijuniranje ljudi ...prikaži veči , kakor tudi dvigovanje morale za komunistične ideale , kar pa sploh ni slabo , če pogledaš kakšne ideale črne bande danes zagovarja! Jaz sem takoj za lustracijo , da se enkrat za vedno znebimo takih komunjar fukar !

  • pravazmeda 09:18 15.december 2012.

    V kolikor je g. Kangler goljufal in prepisoval - naj se ga kaznuje. Če je to res - potem naj odgovarja! Želela sem le pojasniti, da so nas na Dobi redno kontrolirali glede plagiatorstva. Če pa so pri g. Kanglerju ...prikaži več ubrali drugačne pristope - naj pa odgovarjajo!

  • Žurnalček 22:32 15.december 2012.

    Je mogoče kaj takega tudi pri nas ? Je zakaj pa ne , denar vrta u diamant če je treba !prečitajte:http://www.avaz.ba/vijesti/teme/peric-svaki-politicar-u-svom-selu-otvorio-fakultet

  • crvit 10:06 14.december 2012.

    Ma ja kangler če vsi portali pišejo o tem da si prepisal diplomo potem je že nekaj res dej samo spizd...... da te ne gledamo več lopov pokvarjen sedaj bi se pa rad še nekaj nedolžnega delal joj GOTOF SI !!!!!!!!!!

  • Kika 10:07 14.december 2012.

    Muahahaha... kako si zagazil, Franca... Če bi bila na tvojem mestu, bi se preselila v Tunguzijo, kjer me ne bi nihče poznal :) In ostala banda ti bo sledila...

  • sweetdogs 10:37 14.december 2012.

    Če mu bodo pa zaradi tega vzeli diplomo, ker ni označil, da citira ampak da povzema, navedel pa je prave vire, potem lahko vzamejo diplomo tričetrt diplomantom v Sloveniji.Da se razumemo... Franca je gotof! Ampak to je pa ...prikaži več iskanje dlake v jajcu...

  • tralala 10:44 14.december 2012.

    ma gotof si ti in tvoj gologlavi razdvojevalec slovenskega naroda.

  • anonimni12 13:18 14.december 2012.

    in kok virov ter literature je imela tvoja diploma? Diploma in magisterij se razlikujeta ravno v tem, da diploma vecinoma povzema ze napisano, medtem ko pri magisteriju se dodas znastveni prispevek

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.