Slovenija /slovenija/crna-kronika
73 ogledov

Kršil predpise in se zaletel v policijsko vozilo

Komentarjev 46
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • graff 12:10 29.januar 2012.

    Tega debila spodaj, ki bluzi pod imenom (jozek.D) si verjetno mislil, da sodi zraven, se strinjam.

  • allstarr111 12:43 29.januar 2012.

    Evo tko kot sem predvideval. In zdej naj kdo umre, zakaj ? Zato ker so prepotentni policaji vidl par mulcev v cliotu in takoj za njimi.

  • Marko Treven 13:18 29.januar 2012.

    ne razumem komentarjev.. zakaj bi bila policija kriva? saj so uporabili vsa sredstva tudi sluzbena vozila.. tip ocitno ni bil najbolj nedolzen.. mar ne? z vodnimi pištolcami ga vrjetno nebi ustavili, ker očitno ni imel namena ustavit.. me zanima kaksni ...prikaži več komentarji bi bili, če bi se zaletel v kaksen slabsi avto, v katerem bi bila mati s 3 otroki.. pa da se zgodi najhujš. Policija je naredila vse potrebno da do tega nebi prislo.. Jozek D. ti pa v kot klečat.

  • mike888 13:45 29.januar 2012.

    Če je vsaj pol res kar je napisano, ga zaradi mene lahko tudi ustrelijo.

  • smoljo 15:20 29.januar 2012.

    jes bi tudi tozil,sam voznika clia,ne pa policaje,pa zraven se tebe s taksnimi neumnimi.ker ce tako govoris si ti tudi eden od taksnih,ki se vozijo naokli brez vozniske,berz registracijem,pa z kaksnim gramom prepovedanih substanc mogoce.

  • raviotar 15:29 29.januar 2012.

    Kar je od vsega najbolj zaskrbljujoče je dejstvo, da kle ni govora o šmrkavcih, ampak o 29-letnem človeku, t.j. nekomu, ki bi naj bil odrasel, zrel, družbi koristen individum. Pri teh letih pač enostavno ne vsedeš v neregistriran avto, ne ...prikaži več voziš brez vozniškega izpita, če je s teboj vse vredu.

  • raviotar 00:19 30.januar 2012.

    @jozek D. vtipaj v YouTube "sneti rešilec" in potem še enkrat ponovi to izjavo. Gre za istega voznika!!! Ki je 2 leti nazaj v ljubljani sredi mesta PREHITEL reševalno vozilo na nujni vožnji! Vmes prevozil 3 rdeče na polno. No, ...prikaži več poglej si in potem naprej pametuj. Še premalo so ga. Mogli bi ga tako zadeti, da mu možnost preživetja ne bi bila dana! Da bi bil končno mir.

  • krofeta 09:46 29.januar 2012.

    Upam, da bo uredništvo izbrisalo komentar zgoraj. Taki izrodki so nas pripeljali v tako "blaginjo" kot jo uživamo danes. Tega zgornjega je pa še mama zanemarjala.

  • nostradamus 09:50 29.januar 2012.

    poisci si ustrezno zdravstveno pomoc tvoj naci fasizem in navaden kriminal nimata nic skupnega kar se pa policije tice verjetno so pohopsali kake nepridiprave za kar si zasuzijo vse pohvale

  • Trsten 10:00 29.januar 2012.

    Le pazi, da te na netu ne odkrijejo, kdo si in te na domu malo prestrašijo tile naciji.

  • kuki11 10:11 29.januar 2012.

    Izrodek, prav smiliš se mi, ker imaš takšne psihične travme. Kamorkoli pogledaš, greš ali celo samo pomisliš, vedno te preganja politika.... A si ne bi poiskal kakšne strokovne pomoči?

  • vanč 10:16 29.januar 2012.

    Teh tajkunov ne bodo imenovali,ali pa bodo lažne napovedi,ker sem videl.asaramota.

  • zic 10:52 29.januar 2012.

    trenirke na pohodu...to je vsakodnevna folklora

  • springbok 11:04 29.januar 2012.

    tooooo, rabimo malo akcije, ne pa da se nič ne dogaja :)))

  • Bizgec 11:50 29.januar 2012.

    Ce pravilno razumem clanek, so policisti iz vozila potegnili voznika, ki ga je pred tem vrglo iz vozila?

  • allstarr111 11:50 29.januar 2012.

    Grem stavt da se je policaj namerno zaletel vanj, zato je nastala situacija na slikah. Policija večinoma pretirava ko jim kdo hoče pobegnit, recimo kam naj bi tale revček s tem Cliotom pobegnil, verjetno bi mu po še dveh vogalih ...prikaži več zmanjkalo bencina in bi se sam ustavil, tko pa so ga spravli v bolnico, jest bi jih tožil pa naj plačujejo.

  • North Korea 12:49 29.januar 2012.

    vse so vklenili razen voznika

  • allstarr111 12:55 29.januar 2012.

    V bistvu bi mogl vse škodoželjneže ki uživajo da se komu kaj slabega zgodi, vsako jutro obiskat policaji in jih mal prebunkat, pač reda radi, da slučajno čez dan ne bi naredli kakega prekrška. To blo fajn ane ?

  • allstarr111 13:25 29.januar 2012.

    Ti si pameten zelo ane. Kako veš da je bilo tko kot piše tukaj ? Namreč kok sem mal prebral še drugje se pojavljajo očevidci ki trdijo drugače, tako za policista kot za rdečo luč ? kako bo ...prikaži več š sedaj ocenil, boš verjel vse kar ti servira policija ?

  • graff 10:51 29.januar 2012.

    Izrodek preveč bere Makarovičevo in posluša ata iz ozadja, ni čudno, da se človeku zmeša.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.