Slovenija
70 ogledov

Kuštrin se odziva na pismo mladih zdravnikov

Komentarjev 22
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • mph 18:25 23.november 2016.

    Citiram del iz članka:"Pred leti sem bila mentorica za specialno maksilofacialno anesteziologijo na takratni Maksilofacialni kliniki. Nekega dne se je pojavil dr. Konrad Kuštrin, se predstavil in povedal, da bo kot specializant odkrožil maksilofacialno anesteziologijo. No, poznali smo ga ...prikaži več vsi, ker je Fides takrat že obstojal. Naslednji dan in naslednje mesece kroženja se ni več prikazal. Zadnji dan pa se je pojavil in želel, da mu podpišem uspešno opravljeno kroženje v naši operacijski sobi. ODKLONILA SEM PODPIS. Odpeketal je na katedro in dobil podpis od takratne predstojnice katedre."

  • Pepe007 07:46 24.november 2016.

    1. Tudi v gospodarstvu nimamo vsi samo 1300 € plače. 2. Nočem priti na obravnavo k zdravniku, ki ima samo 1300 € plače in je bil tisti v tednu na delovnem mestu prisoten več kot 50 ur. Me ne ...prikaži več briga, če je kaj delal ali ne. K sreči sem pri zdravniku samo na obveznih službenih pregledih. Zaenkrat.3. To ni problem FIDES-a, temveč predvsem problem ministrstva in vlade, ki sprejema zakone, da se specializacije izvajajo tako kot se.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.