Slovenija
195 ogledov

Libanon: Slovenski vojaki padli v zasedo

Komentarjev 25
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar praufo
    praufo 18:34 03.februar 2017.

    za vse probleme vprašajte vse navijače in protagoniste za vstop v NATO, najbolj glasni je bil rupel, imel je pa operativca pogačnika, ki je okli hodil in ljudi basal kako to mi rabimo ... no po tolikih letih vemo kje ...prikaži več smo, ali pa oz. mogoče niti ne vemo, da smo v riti, zadolženi, sami z neusposobljeno vojsko ... drugače pa v libanon, pa kje je ta libanon

  • sprehajalec 22:33 03.februar 2017.

    Si kdaj pomislil (vem, da gre za zapleten miselni proces), da pojem vojaški turizem, obstaja 60 let, kjer nabiraš izkušnje, pa še plačano imaš iz projektne blagajne. Eni v Bruslju, drugi v Libanonu, pa še kje. Ali pa bo tukaj ...prikaži več crkaval v sivem vsakodnevnem dolgčasu za 700 bruto. Torej pozabi vsajene miselne koncepte neuvrščenosti, samoodločbe narodov, osvobodilni boj in podobne navlake, pa pusti, da fantje kaj zaslužijo pa malo adrenalina jim privošči. So čisti prostovoljci, če bo eden jutri bleknil "hočem domov" bo šel. pa ne bo. Če bo pa moral domov zaradi izRODKA, ga bo pa poiskal pa bo izrodek videl, kaj pomeni stegovati ga tja, kjer ne srbi.

  • Avatar praufo
    praufo 14:40 03.februar 2017.

    hvala!

  • Avatar praufo
    praufo 15:56 03.februar 2017.

    ja in kaj ta naša oblast misli ... meče dnar skozi okno, ko za našo najbolj osnovno varnost nimamo, NATO, pa ne prdnil za nas, kot še nikoli ni in tudi ne bo ... zbudi se politka

  • Avatar praufo
    praufo 13:54 03.februar 2017.

    tisti, ki ste dali minus povejte zakaj, nisem zbiralec, ampak povejte kaj sem narobe napisal

  • blayo 01:50 04.februar 2017.

    Pripravljanje zasede in padanje v zasedo na vojnem območju je tako rekoč v "opisu del" katerega koli vojaka. V čem je torej problem? Novica bi bila, če bi recimo 20 vojakov zidalo hišo Cerarju.Analogna tej novici bi bila ...prikaži več potem takem tudi "Mlademu novinarju se je med pisanjem novice nepričakovano zlomil svinčnik! Moral je vzeti novega!"

  • sprehajalec 12:21 03.februar 2017.

    Še en dokaz, da imamo opravka s taborniki in ne vojaki. Dobro plačanimi taborniki.

  • Božidar Dinič 13:02 03.februar 2017.

    dobesedno

  • mačkon 13:11 03.februar 2017.

    saj so del okupatorske vojske, kaj pa so druga pričakovali, daj jim bodo čokoladice delili,.... za mene je "slovenska" NATO vojska izdajalska vojska, žal ....

  • Avatar praufo
    praufo 13:19 03.februar 2017.

    kaj ima slovenija z libanonom, ... tole zapravljanje dnarja je treba ustavit, nato do sedaj sloveniji še nič ni pomagal in nič ni naredil v korist slovenije, razen tistih prestižnih službic gor v bruslu ... kar tako naprej

  • Avatar Leon
    Leon 13:52 03.februar 2017.

    Slovenski vojaki v Libanonu so okupatorji ! Enako smo v Sloveniji ravnali z okupatorjem .

  • KOJAK 14:03 03.februar 2017.

    In kaj bi tu junak naredil? Jih pobil?

  • karatejc 15:09 03.februar 2017.

    Glede komentarjev lahko rečem samo, Bedaki. UNIFIL je misija Združenih narodov in ne Nata. In ja ZN misije so pogosto omejen in nemočne, spomnite se Bosne.

  • mačkon 15:35 03.februar 2017.

    isto sranje zavito v celofan

  • bumbar 16:40 03.februar 2017.

    Halo nestrpneži. Tu je govora o slovenskih fantih, ki so v enotah Unifil. Če slučajno kdo od teh fantov tole bere mu naj bo jasno, da nas je veliko, ki jim želimo vse najboljše in da smo na njih ponosni.

  • e213b2535978aaf6e413f72233bf2dc07a5a81a8 16:44 03.februar 2017.

    Mi smo padli v zasedo že 1991.leta,pa nikome ništa?

  • sprehajalec 17:14 03.februar 2017.

    Zmenjeno, vojake in NATO nazaj domov, oni pa tam ostanejo in ne hodijo sem.

  • sprehajalec 17:16 03.februar 2017.

    Gre za očitno provociranje, ker vedo, da jim ne bodo nič storili. Izraelci vedo kako z njimi, dvakrat ga priklopiš, pa ne bodo nikoli več počeli tega.

  • sprehajalec 17:16 03.februar 2017.

    Samo je treba tudi Europo in ameriko zapreti, ker bodo pa hodili sem, če ne bo več nata tam.

  • nergač 17:28 03.februar 2017.

    imaš pa pravi nick

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.