Slovenija
103 ogledov

Ljubljano začnejo krasiti čez dva tedna

Komentarjev 29
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • dragec 22:15 09.oktober 2016.

    ne seri

  • zdrej 14:05 10.oktober 2016.

    Da sem ga prebral. In to takrat, ko še je bil naslov novinarko in senzacijalistično napihnjen. Takrat tudi bil članek tako napisan! Skratka zurnal24 postaja vse bolj podoben 24ur, ki pa ga še le redko obiščem.

  • MihaPu 22:28 08.oktober 2016.

    Sem vprašal tudi prijatelje in vsi se strinjamo da smo ratali nekakšna potrošniška kapitalistična družba in kmalu bodo vsi umetni z umetnim nasmeškom, čar božiča in vsega pa je že zginil že ohohoho nazaj. Resnični potrošniški kretenizem in debilizem, da ...prikaži več ne govorim da je to tudi turistični shit prezgodaj. Dajmo narediti veseli december sredi decembra ne pa to skropucalo povsod tudi po vseh trgovinah. Šund in kič.

  • izRODEk 00:16 09.oktober 2016.

    Če bi LJ osvetlili šele sredi decembra, bi verjetno ZJ očitali, da zamuja namerno ker, da vse skupaj pripravlja zgolj za pravoslavni božič.Če ne bi nič okrasil, bi bil baraba, ker ne spoštuje krščanskih navad.Če okrašuje ...prikaži več isti čas kot povsod po drugih EU prestolnicah, je opankar in čefur.Ah, Slovenceljni...tak ti je to, če sta ti ata in mama v žlahti, še preden sta se spoznala, Slovencelj pa zjutraj namesto mleka kozarec jabolčnika v rit...potem pa imamo, kar imamo .)

  • zdrej 02:17 09.oktober 2016.

    Saj človek, ti ne veš kaj je Krščanska navada! Si pač slovenceljska ovca, ker capljaš za drugimi. Če se drugi ubijejo, se moramo tudi mi? Nekaj takega so nas učitelji spraševali v OŠ, ko si se zgovarjal na druge. Skratka, ...prikaži več, zagovarjaš kapitalistično razmišljanje. To je to. Drugo leto pa naj že septembra prižgejo. Bodo privarčevali na elektriki, ker noči so še kratke.Skratka tako nekako deluje marketing. Prižig luči pa je del marketinga. Konec Novembra bi bil odličen čas za prižig teh lučk. Štiri tedne pred Božičem.

  • sprehajalec 21:45 09.oktober 2016.

    @Pa ne že spet tako zgodaj, to uniči ves čar Božiča in Novega leta.Kolikor poznam Zokija in njegove v Ljubljani, se bo okrasitev neko prihajajoče leto končala tam okoli 15 januarja. Po pravoslavnem Novem letu. Pa se bo ...prikaži več zopet naslednje leto podaljšala do svetega Save, konec Januarja. Ljubljančani bodo torej slavili dva meseca skoraj neprekinjeno. Zato takšna okrasitev tako zgodaj. Da boš lahko pozno lučke snel in imel izgovor, če ti bo kdo rekel, zakaj tako pozno.

  • MihaPu 02:47 10.oktober 2016.

    Ti sprehajalec očitno nisi kristjan da bi vedel da je vse to ena in ista vera z zamaknjenim datumom in vsi so kristjani (katoliki in pravoslavni kristjani), a te tega pri verskem pouku niso naučili ali pa tvoji starši? Samo ...prikaži več vprašam, ker se mi zdi en tak debilen komentar s tvoje strani in me zanima če kaj poznaš osnove v življenju.

  • boogin1 08:39 09.oktober 2016.

    Župan Ljubljane je lahko samo oseba, ki pozna in spoštuje navade in kulturo slovencev. Poceni ste se prodali zaradi nekaj mostov in lučk. kar je najbolj pomembnega, je slovenska kultura in navade, tega ste izgubili in se bojim, da ne ...prikaži več boste dobili več nazaj.

  • Plavi-mil 14:10 09.oktober 2016.

    Pa ne že spet tako zgodaj, to uniči ves čar Božiča in Novega leta.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.