Slovenija
50652 ogledov

Anže Logar: "Kaj naj rečem, naredil sem napako!"

Komentarjev 74
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • igorgeus 10:15 03.oktober 2022.

    Logar bi se kot politik lahko bistveno bolje uveljavil v Nsi. po eni strani mi ga je malo škoda, ker ne deluje slab človek, ampak s tem, ko je predstavlja za neodvisnega, pač v obraz laže volilcem. v sds se ...prikaži več tako dela kot hoče predsednik in bo definitivno njegova marioneta. Nsi je bolj odprta in demokratična v tem smislu.

  • bljitva 19:21 02.oktober 2022.

    Logarček bo pregazil Musarco k gnilo hruško...

  • lojs 08:53 02.oktober 2022.

    ne vem, zakaj je nemogoče izstopiti iz stranke in zakaj je nemogoče razširiti obzorja ... dokazal bo, da to zmore in utišal to demagoško nabijanje ... pa sej ne bo edini, ki je izstopil, marsikdo se je s šefon sprl, ...prikaži več recimo hvalica znani primer ... ni vse tako črnobelo ... tisto, kar mene moti, so odnosti do sveta, ampak taka prepričanja imajo več ali manj vsi ... le kdo si upa upreti bruslu, pa ravno to rabimo

    • mph2 09:21 02.oktober 2022.

      Če se bo kdo uprl "Bruslu" je to Kordiš, edini, ki bo povedal brez dlake na jeziku. V ozadju Logarja pa bo vedno in večno stal veliki vodja, nobenega dvoma o tem. Logar ni niti senca Hvalice, ne žalit spomina na Hvalico.

    • lojs 10:12 02.oktober 2022.

      kordiš bi se uprl ja, ampak na način kot to on počne, no to je pa grzljivka ... vsa ta skrajna marksistična ideologija je 100% neuspešno preživeta ... če pa kdo še vedno verjeme, da je to prava pot, mu ...prikaži več pa ni pomoči, žal ... kar se pa logarja tiče, pa naj bo po tvoje ... nekateri poznate določene osebnosti v vseh detajlih, geniji pač

    • žurnalWTF 11:02 02.oktober 2022.

      lojs, si dejansko toliko naiven da misliš če izstopi pa več ne spada tja lol

    • lojs 11:51 02.oktober 2022.

      pri nas so vedno problemi na desni, v sds in nikoli na levi ... pahor je bil celo predsednik stranke, pa ga imajo nakateri za neodvisnega kandidata ... ja na levi so vsi neodvisni, to pa moramo priznat

    • jakec1575 14:04 02.oktober 2022.

      Ce bi bilo iskreno, bi izstopil 2leti nazaj

    • mph2 14:30 02.oktober 2022.

      @lojs, nič takega ne vidim pri Kordišu kot pri edini stranki, ki se res bori za delavce in malega človeka. In se z njim skoraj v vsem strinjam.

    • lojs 14:45 02.oktober 2022.

      upam, da svoje stanovanje posesaš prej kot v 15 minutah, sicer si kandidat za nacionalizacijo in verjamem, da se tudi s tem strinjaš ... v državi imeti predsednikom s tako ideologijo je najbolje, da nimaš nič ... najbolje, da smo ...prikaži več vsi čimbolj revni, da nam ne morejo nič vzeti ... začuda pa je tudi v takih državah elita , malo si preberi o leninu

    • munja 17:33 02.oktober 2022.

      A res, levaki se borijo za malega človeka?? Kaj so pa do zdaj izborili, razen čimveč v svoje žepe.

  • bljitva 10:41 02.oktober 2022.

    Logar je najmanj miljonkrat boljši kandidat od Musarce.

    • žurnalWTF 11:00 02.oktober 2022.

      Musarca tudi meni niti malo ni všeč ampak v primerjavi z rumenomodrim Logarjem jo pa z veseljem volim

    • igorgeus 10:18 03.oktober 2022.

      seveda, vam desničarjem samo povedo koga voliti, pa ste zadovoljni.

  • bobubob 10:29 02.oktober 2022.

    Tudi Kučan se je nekoč zamrznil.....kako neodvisno pa tak zamrznjenec razmišlja, smo pa tudi že videli....

  • bljitva 11:25 02.oktober 2022.

    SDS je zakon.

  • Plavi-mil 07:59 02.oktober 2022.

    Ima moj glas.

  • francek 07:38 02.oktober 2022.

    Vsekakor boljša izbira, kot muserica.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.