Slovenija
57990 ogledov

Luka Mesec: "Kar se tiče pokojnin, me lahko držite za besedo"

Komentarjev 86
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Jaka Steiner
    jaka4 17:36 23.januar 2023.

    Luka je človek, čigar beseda ima vrednost. Razumljivo, čudežev od njega ne moremo pričakovati, Levica je mislim da najmanjša stranka v vladni koaliciji. Prepričan sem, da bo naredil vse, kar je v njegovi moči, da se bo položaj upokojencev izboljšal.

    • Avatar Mehičanka76
      Mehičanka76 18:55 23.januar 2023.

      Meni je Levica edina kredibilna stranka v parlamentu, čudežev pa ne morejo delati, ker žal ni vse v njihovih rokah.

    • mph2 18:56 23.januar 2023.

      Se strinjam z obema, skoraj ne dvomim, da dobijo prihodnjič moj glas. Najbolj pa mi je žal za Miho, ki bi bil top predsednik države.

    • lojs 19:46 23.januar 2023.

      a ste vi trije mogoče slučajno že slišal za venezuelo ... recimo kaj se je tam zgodilo, obisk (naše) levice, njihovo stališče in izjava ... sploh pa kakšno je stanje danes ... nekoč ena najbolj bogatih držav, tako bogata, da ...prikaži več je denar ležal po tleh, dobesedno ... oni to podpirajo, a mogoče tudi vi trije? samo vprašam

    • mph2 21:02 23.januar 2023.

      @lojs, da bi kaj razumel, enako glede Kube, si boš moral malo prebrat zbrana dela Amerike. Pol ti bo morda jasno. Nikoli nikjer niso dovolili, da bi neka država ne bila pod njihovim nadzorom, če to ni bilo možno, so ...prikaži več jo uničili. Amerika, NATO pa je njihov servis, so največje zlo tega planeta. Daleč od tega, da bi pa želel, da imamo edino supersilo npr. Rusijo ali pa Kitajsko. Taka je narava človeka na žalost.

    • Avatar Jaka Steiner
      jaka4 21:19 23.januar 2023.

      Lojs, ostani pri Nova24TV, Demokraciji, E-mariboru in ostalih desnih medijih in portalih. Oni pišejo pravljice, v katere nekateri ne dvomite.

    • Avatar NX11
      NX11 23:32 23.januar 2023.

      A vi ste sami socialci, da obožujete tega psihopata? A ne bi raje sami poskrbeli zase, ne pa da mislite krast delovnim in bolj sposobnim? In ta vaš feget ne bo nikoli več prišel v parlament.

    • Avatar pantani
      pantani 07:45 24.januar 2023.

      Kletni troli alias koprive, TIŠINAAAAA!!!

    • robi2107 08:43 24.januar 2023.

      Skrb za socialno šibke je že ok. Dvig plač mandarinom vseh sort pa ni, ker to še dodatno kuri inflacijo. In tako bodo spet socialni šibki najebali. To je kot pes, ki lovi svoj rep. Perpetuum mobile. Dvigneš najnižje plače ...prikaži več mandarini pa v luft: "ooo, to pa neee, to je uravnilovkaaa." Pa gre še inflacijav luft in začne piganjati sama sebe. Boj z inflacijo se začne s stabilizacijo. Del te je tudi plačna politika. Pri tej je vlada popolnoma izgubila kompas.

    • radovednica 08:49 24.januar 2023.

      In kaj je v moči tega "platičnega frajerja z babjo frizurco"? Nič, leporečenje in gobezdanje. Zato si je tako prizadeval priti v parlament. Da ga bo kdo videl. Nobena povprečna tega narciskota ne.

    • Avatar pantani
      pantani 09:36 24.januar 2023.

      robi, to je res neumnost brez primere,vse plače bi se morale sorazmerno dvigniti z inflacijo, če ne dobimo še dodaten % ljudi ki so na ali pod minimalno plačo!!!

    • robi2107 09:51 24.januar 2023.

      Pantani, nisi razumel ali pa si površno prebral. En dohtarski mandarin, ki ima osnovno plačo par jurjev, dotatki mu pa zraven vržejo še eno ali dve osnovni plači, ne bo nikoli na ali celo pod minimalcem. Govorim o nedavnem primeru, ...prikaži več ko so ravno oni skočili v luft, ko je vlada rekla, da bo dohtarskim proletarcem (ki imajo res slabo plačo za svojo izobrazbo) dvignila plače za 20%, mandarinom pa "le" za 8. Ker imajo slednji že tako visoko plačo, bi 20% dvig pomenil... kar predstavljaj si. Enaka..

    • robi2107 09:55 24.januar 2023.

      .. zgodba je bila s covid dodatki. Ker so bili ti v %, so nekateri domov nosili po 15 jurjev namesto po 10, pa za povrhu covid pacienta v živo sploh niso videli. Zato je bila omejitev dodatkov prejšnje jajotove ...prikaži več vlade ena redkih pametnih na repertoarju, ampak je potem niso speljali v pogajanjih s sindikati JS in je pač ostalo tako, kot je (65% dodatek za delo v nevarnih razmerah). Pa tega ne bi izpostavljal, če bi ga dobili tisti, ki si ga res zaslužijo. Ampak največ od tega so imeli vsi drugi.

    • lojs 13:56 24.januar 2023.

      mandarin, kaj je to? a je mogoče on že spušil tiste dodatke ... tole nabijaneje s tem covid je že zdavnaj dolgočasno ... očitano je bilo mnogo politikom kako se ukavrjajot s preteklostjo, ne pa s prihodnostjo ... KAJ VI ...prikaži več TUKAJ BLUZITE? ... PRIHODNOST? wtf, da slišimo, če bo kaj od tega klobasanja, verjetno nič ... mi bomo, mi trebamo, mi moramo, mi smo dužni ... wtf ... isto sranje drugo pakovanje ... mi se bomo posrali, nekoč

    • robi2107 14:08 24.januar 2023.

      mandarin je bog i batina. harambaša, en ki ima polno rit vsega in bo dobil še več, nedotakljiv..... covid dodatki so samo primer, kako izrojen je ta sistem. En kurac, ki se doma praska po jajcih, gre na safari, whatever, ...prikaži več skratka ni na šihtu, ali pa dela tam nekje v eni pisarni in je za to krasno nagrajen s par jurjev plače, bo, zato, ker so ti dodatki odmerjeni v % od plače, domov prinesel 65% večjo plačo. Pa ne me jebat. Tudi RS je o tem povedalo svoje. Preberi si.

    • lojs 14:13 24.januar 2023.

      mah , kje si to najdu, kdo verjame v ene take zgodbice, iz nekje iz neta, youtube ali kaj ... mislim, klobasarija do konca ... in naprej

    • robi2107 14:47 24.januar 2023.

      Aja, zlate palce v trezorju Vaneta Antoliča so fikcija. Daj, Lojze, malo spremljaj. RS je povedalo, da so zavodi covid dodatke izplačevali vsak po svoje (https://www.zurnal24.si/slovenija/covid-dodatki-v-zdravstvu-racunsko-sodisce-ugotovilo-nepravilnosti-398868). Tudi ni nobena skrivnost, da je vsak v JS dobil dodatek, pa če je ...prikaži več delal v nevarnih razmerah ali če se je doma praskal po jajcih https://www.24ur.com/novice/korona/konec-epidemije-pomeni-konec-korona-dodatkov-v-javnem-sektorju.html

    • robi2107 14:50 24.januar 2023.

      Še vedno misliš, Lojze, da fantaziram? Klobasarija? Zgodbice? Jutub? Japajade. Sem ti dal linke z žurnala, ki je žuta štampa. Ampak iste stvari boš našel povsod drugje, če boš le hotel priti do resnice. Tudi na strani RS. Lahko pa ...prikaži več še naprej spiš ali se zavestno sprenevedaš.

    • lojs 14:52 24.januar 2023.

      ne da si mi stem ukvarjat, debata je o državi, ne pa ozalit palcah ... obstajajo še drugi prostori za neskončne debate o marsičem ... kaj je to sploh za en faktor, zala palce lahko vask kupi ... NEBULOZE do ...prikaži več konca in naprej ... pa kakšen antonič al kaj je že , ne bluzi

    • lojs 14:53 24.januar 2023.

      kaj bi sploh rad poveda?

    • lojs 15:14 24.januar 2023.

      a s temi covid dodatki boste bozeriral še 10 let ... JEBIGA , pa še covid dodatki , a boste zdej še masturbiral na te dodatke? poslušamo že več kot 1 leto ... a se mogoče kdo spomni kakšno je ...prikaži več bilo vreme 20 januarja 2022? ... zakaj ne bi raje o tem? pase je passe .. out of date

    • robi2107 16:04 24.januar 2023.

      Rad bi povedal, da imaš v JS kup dobrih delavcev, ki veliko delajo za slabo plačo, imaš pa na drugi strani mandarine, ki delajo za en drek, dobivajo prekrasno plačo, imajo polne riti vsega in še pizdijo, da hočejo še ...prikaži več več. Sicer bodo štrajkali. Pa pizda materna, zobarji kurčevi v tej državi štrajkajo že 30 let!!!! Na, beri si tole: https://www.delo.si/novice/slovenija/zdravstveni-zavodi-razlicno-izplacevali-dodatke-za-covid-19/ In niso samo dodatki. Ko zanje ni razloga, hočejo povišico. Jebem...

    • robi2107 16:05 24.januar 2023.

      ... jim plačne razrede. A je njihovo sedanje pizdenje out of date??? Pa jim ti plačuj to, če ti je toliko do tega.

    • robi2107 16:08 24.januar 2023.

      P.S. Ljoze, očitno si se spravil do konca sprenevedati. Sploh se ne bom več jebal s tabo. Če zanikaš to, kar so kriminalisti našli v sefih ortopedov, če je zate tam en antlović, je vse jasno. Bluziš ti. Pa delaš ...prikaži več se glup. Al si pa celo res.

    • lojs 16:27 24.januar 2023.

      res me zanima, zakaj toliko zavarovancev hodi na hrvaško in res me zanima, kdo jih tja napoti, da potem ta kurčeva zzzs plačuje še njim ... kot vedno pravim, vse je stvar interesov in kdor nima interes delat za dobro ...prikaži več te države in v korist vseh nas, pač krade in jebe se njemu ... kako nekoga predelat, da bo drugačen? vprašanje za g.vodeba, ampak bojim se da je odgovor precej zapleten ali pa je rešitev skoraj nemogoča

    • munja 17:57 24.januar 2023.

      jaka4 imaš kakšen boljši vic, ta me ni ravno nasmejal.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.