Slovenija
183 ogledov

Luksuz ali le pomota?

Komentarjev 22
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • KLOBO 11:23 24.avgust 2013.

    Nja mi strokovnjaki za nepremičnine pojasnijo, če je gradiček Horvatiča, ki je na sliki, res vreden le 800.000 tisočakov !! Sem laik, pa smatram, da je to nepremičnina vredna vsaj 3x toliko. Osemsto tisočakov stane le parcela na elitni lokaciji ...prikaži veči in to brez luksuzne vile !!

  • privat 16:35 24.avgust 2013.

    in vprašajmo se če sploh rabimo vlada da nekaj odloča ,če že prašičegalvci o vsem odločajo in obdavčujejo..

  • KLOBO 11:20 24.avgust 2013.

    Banda pokvarjena, in mi davkoplačevalci plačujemo takšno JU, ki je v službi le zato, da služi bogatunom in sebi, ne pa da je servis za vse državljane !! Torej človek, ki nima pravnih znanj ali vsaj denarja za dobrega odvetnika, ...prikaži več, je v tej naši predragi Sloveniji hlapec, s katerim pometa tako država kot uradniki, ki se imajo za male bogove in njihova napaka je pač del procesa, ki se mora zgoditi. Preprost in navaden človek za napake zelo odgovarja.

  • suzana.kos 08:36 24.avgust 2013.

    to je pa iz rubrike "saj ni res, a žal je"...in Gurs vztrajno ponavlja, da je model vrednotenja dober...sramota!

  • 35affbb0ac5d7a7c598cd9cd2a388735b099c274 08:38 24.avgust 2013.

    Ja, in če bi bil Poropat politik SDS in bi to posestvo prodal za realnih 200 tisočakov, bi klemenčič-praprotnikova komisija ugotovila nepojasnjenih 441 tisočakov, Virant bi zahteval takojšen odstop, rdeča kamarila ter kardelo njihovih podrepnih medijev, bi orgazmiralo ob neverjetni ...prikaži več lopovščini, saj GURSova cenitev je pač nekaj dokončn ega....

  • punca05 08:56 24.avgust 2013.

    a boš lahko spal lisjak? Bogi revež kako te sds preganja

  • JANEZON 09:55 24.avgust 2013.

    Še eden v nizu dokazov,kako ta gnila država deluje.Tega prasca z geodetske bi bilo treba likvidirat..............

  • Žurnalček 12:25 24.avgust 2013.

    Da ne boš mislu , da se ti prilizujem , ampak od mene si zaslužil 3x plus.

  • Žurnalček 12:36 24.avgust 2013.

    Na popisnem listu nepremičnine polpismenega popisovalca je podpis in ta cenitev je tudi pošteno plačana. Tega na sodišče zaradi ponarejanja dejanskega stanja in s tem blatenje države, tistega na GURS-u pa takoj fukentiz državne službe. , pa naj se doma ...prikaži večdoma pred ženo dela pametnega.

  • olaf 12:47 24.avgust 2013.

    Za 800000 jo kupim takoj. Mojo v Kopru brez bazena prodam + kakih 200000 kredita + kak prihranek in evo ti ga na.

  • privat 16:34 24.avgust 2013.

    kaj misliš da bojo nekaznovani...?? Prihaja pravda in kaznovani bojo še njihovi unuki!

  • Žurnalček 10:25 30.avgust 2013.

    Izbrali so si nepismene sinove , popolnoma isto , kot si izbira tudi Žurnal svoje sodelavce !

  • mph 08:29 24.avgust 2013.

    Khm, zdaj pa prvo vprašanje, ki mi pade na pamet: kdaj konkretno lahko računamo, da bodo krivci tako šlamparijo (eno izmed neštetih in tudi to je javna uprava, ne samo zdravstvo in ostale priročne tarče) objavljeni s priimkom in imenom, ...prikaži več katapultirani iz državni služb za večno in da nikoli več ne dobijo kakšne podobne odgovorne naloge? Kdo bo odgovarjal in sedel zaradi zločina z mega posestvom don Vita Turka? Kako naj človek verjame v pravno državo v takih pogojih?

  • Lavdan 10:11 24.avgust 2013.

    Izbrali so polpismene kljukce, ki so delali popise in zato ni čudno, da je prišlo do takih mahinacij. Seliškarja bi že zdavnaj morali suniti v rit, saj je državi naredil škodo, a zdaj se izgovarja na lastnike.

  • zcmr 14:43 24.avgust 2013.

    To so za mafijsko drzavo cisto normalne stvari, situacija bo samo se bolj neobvladljiva saj mafijci prevzemajo vse vec uzd v tej drzavi in vsaka vlada se jim bolj pokoruje.Nazalost smo zabredli in v 20 letih iz drzave z ...prikaži več velikimi potenciali naredili mafijsko izropano skropucalo, ki je navadne male ljudi pripeljalo v bedo in obup oni pa nam vsak dan dokazujejo kaj so in kako zivijo.

  • graff 08:34 24.avgust 2013.

    PODAJAM PREDLOG ORGANOM PREGONAM,da se pozabavajo z odgovornimi osebami in cenilci v GURS-u, ker obstoji utemeljen sum, da so zlorabili svoj položaj in priredili cenitve potrebam kapitalske elite, med tem pa nenormalno obdavčili običajne nepremičnine državljanov. Obstoji sum, da ...prikaži večda so to počeli namerno, zavestno in da so bili zato ,,dobro NAGRAJENI,,!!!

  • Žurnalček 12:30 24.avgust 2013.

    Toćno tako . samo nisi povedal do konca kolko bi s prodajo tako ocenjene hiše zaslužil. Če bi hišo prodal za 200.000 ocenjena je pa na 600.000 , ne bi nobena komisija nič ugotavljala , ker bi moral kupnino 200.000 ...prikaži več dati DURSU za davek od dobička. On na tako ocenjeno hišo ,le te tudi prodati ne more , ampak lahko v tem momentu tako urejene cenitve , hišo samo PODARI . Sam bi denarno na istem .

  • Šemefuky 13:30 24.avgust 2013.

    Dokler je moja 20 let stara hiša ocenena na 3 krat toliko kot Tovšakina ne plačam davka na nepremičnine pa če me pridejo oboroženi rubit. Za višino davka se raje oborožim tudi sam. Ta Čufer in Bratuškova sta itak izgubila ...prikaži več kompas. Ukrepe delata na matematiki lastnih prihodkov. Se mi zi, da počasi a vztrajno prihajajo časi Matije Gubca. S tem da bo sedaj lažje koga razčetveriti. Pa tudi policaji bodo pomagali, ko bodo patruljirali z mestnimi avtobusi in golonogi vojaki imajo tudi že poln kufer rešiteljev. Najprej je treba razčistiti s prašičjeglavim PreVirantom in ga tožiti odškodninsko za vso povzročeno škodo v času njegovega delovanja. Jajo je itak že obsojen, Zoki pa bo kmalu. Proletarci vseh dežel združite se.

  • olaf 09:19 24.avgust 2013.

    A Seliškar še kar vztraja v sedlu. Sramota. Po takem fiasku, kot je bil ta popis, Seliškar ne bi smel biti blizu državni službi.

  • saramara 11:06 24.avgust 2013.

    Na parceli mojih starsev je prislo do iste napake. Na parceli stoji ena hisa in pred hiso loceno stoji garaza (3x4m²) in jo je popisovalec (toliko pameten, da se je kar kadilo zraven) oznacil za stanovanjsko enoto (prostor brez oken, ...prikaži več brez vode in brez elektrike). Je potem moj oce ene 3 mesce motovilil po geodetski upravi, da so koncno koga poslali, ki si je na novo pogledal ti dve hisi in ugotovil, da v garazi ne bi moral ziveti niti nas pes.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.