Slovenija
60 ogledov

Maher pravi, da ni lagal

Komentarjev 41
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • tralala 11:25 22.marec 2013.

    Poleg laži se dela še norca?!?!

  • KLOBO 11:42 22.marec 2013.

    Ta izrodek, pa res ni vreden, da opravlja ministrski položaj. že 10 x se je zlagal in zdaj je v svojo resnico že kar sam prepričan. Novinarji so mu jasno dokazali, kako se je tokom let pojavila ta črna gradnja. ...prikaži več Google ne LAŽE, GOOGLE NE LAŽE !!

  • KLOBO 11:45 22.marec 2013.

    SAMI LAŽNJIVCI IN POVZPETNIKI V TEJ VLADI. Glede na to, kje stanuje, vsaj tako je prijavljen, bi prej spadal v Novomeški Žabjak med rome, in ta izrodek nam naj bo minister !PA SLOVENCI , MENDA NE BOMO PRENAŠALI ...prikaži več TAKŠNE LAŽNJIVCE IN GOLJUFE !!

  • MeršolLingvist 11:56 22.marec 2013.

    Gotof je!

  • Avatar frnazzi
    frnazzi 12:17 22.marec 2013.

    Ne žalit ciganov, oni so za Maherja visoko plemstvo!

  • pravaresnica123 12:54 22.marec 2013.

    Pravi, da je bil policist.PA SAJ STA BILA BAVČAR IN KANGLER TUDI!!!

  • KOJAK 13:00 22.marec 2013.

    Pa Gorenak tudi!

  • Branko Brzin 13:31 22.marec 2013.

    nadmudrivači

  • dragec 13:39 22.marec 2013.

    zamislite --- bil je naiven????

  • alfredo 10:16 22.marec 2013.

    Upam, da ostane minister, bo smeha še naprej....;)

  • mr.big 10:27 22.marec 2013.

    za Slovenijo.....točno tako je ! V primeru Kanglerja so vse institucije rešile vse v 14ih dneh, za Bratuškovo bomo čakali koliko časa ?!?!? Koliko ?!?!?!?

  • Igor Golob 10:49 22.marec 2013.

    Laž na laž,na koncu bo še sam sebi verjel,res je pravi MAHER,sicer pa poštenja v tej vladi itak ni za pričakovati

  • KLOBO 11:46 22.marec 2013.

    PETAK JE DAN ZA METAK !!

  • titty 12:03 22.marec 2013.

    Kaj bi pol rekel šele za velikega JJ?? Capo del capo del capo lažnjivcev!

  • KOJAK 12:27 22.marec 2013.

    MA NE ME JEBAT!!! A če zgradiš objekt in ga zasuješ z zemljo to postane KLET?Pravi, da to ni bivalni objket, da notri shranjuje samo kosilnico, svak pa frezo... aja skladišče rabi tako velika pvc panoramska okna in ...prikaži več vrata z žaluzijami ter fotocelice na strehi? In ta bebec potem še pravi da ima visoko moralo in integriteto. Novinarje prosim da tega črnograditelja in lažnjivca spremljajo tudi po tem ko bo odstopil, do dokončnega rušenja te famozne kleti!

  • Avatar frnazzi
    frnazzi 12:50 22.marec 2013.

    Mandatar Zoran Januković je že vedel, koga postavit za ministra za prostor in slične malverzacij!

  • tacka1 15:04 22.marec 2013.

    Meni se pa gnusijo takšni, ki pišete takšne komentarje in zagovarjate lopove, pa ni važno levo ali desno, jaz itak nisem na nobeni strani. Zakon bi naj bil za vse enak, zato ga naj doleti kazen kot bi vsakega navadnega ...prikaži več državljana! Kaj je on več kot jaz ali ti???

  • mph 08:32 22.marec 2013.

    Ne glede na to ali je kriv (seveda je tudi možno, čeprav so mi bila na začetku zadovoljiva pojasnila) ali ne, je ta zadeva dobila take epske razsežnosti, da se bojim bi to bila slaba popotnica novi vladi. Podobno, kot ...prikaži več ni imela direktno Kresalova nič s primerom Baričevič, ampak so jo rumenokravatarji in njihovi podrepniki s svojimi lajnami uspeli tako oblatiti, da ni imela druge, kot odstopiti. Je pa vsaj ena oseba, ki ima nešteto afer, sumov, pravnomočnih obsodb, ... ki pa je povsem imuna na vse in prav tako njegovi elitni odredi. Verjetno ni problem ugotoviti, koga imam v mislih.

  • mirko 10:27 22.marec 2013.

    FDV je greznica lenuhov prisesanih na davkoplačevalski denar, na predavanjih pa študentom perejo možgane z svojo življensko filozofijo, kako je njihovo delo pomembno za obstoj slovenije in če FDV-ja v tej državi ne bi bilo, potem tudi država slovenije ne ...prikaži več bi obstajala. V to so tako prepričani, da nikdar niso pomislili, da so pa le mogoče prav oni tisti, ki z svojim delovanjem ta narod spravljajo na beraško palico.

  • mph 11:46 22.marec 2013.

    Ne dvomim, da se boste janšisti obešali na vsako biljko, če bi le lahko naredili kaj škode sedanji vladi, da bi se vaš princ teme vrnil čimprej na oblast. Seveda, ne morem izključit, da ne laže, ne poznam iz prve ...prikaži več roke, vendar kar sem spremljal in zdaj berem razlago sem vsaj mnenja, da je za počakat, ne pa kar vsevprek obtoževat, čeprav eni res ful uživate v temu. Še bolj bi, večina janšisto verjetno, če bi zmagali v II. svetovni vojni vaši pokrovitelji, ampak se to ni zgodilo. S takšnimi izrodki kot je npr. KLOBO pa sem že ugotovil, da nima smisla izgubljat besede. Ne glede na argumente boste trobili svoje. Govora je od dveh ločenih zadevah, povsem verjamem, da je bil obremenjen te dni, ... Ampak zanimivo, kot se mi janšisti gnusite, nisem nikoli takoj na prvo žogo skakal, ko je priletela kakšna novička ven na SDS elemente.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.