Slovenija
156 ogledov

Makarovičeva je recitirala novo slovensko himno

Komentarjev 76
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • samo.jst 22:14 14.november 2015.

    Med teorijo in prakso je ogromna razlika... papir zdrži veliko, realnost pa je povsem drugačna. Draga Svetlana, ostani v pravljicah... tam si že dolgo doma.

  • Zmago 22:26 14.november 2015.

    "Med politiki se ji najbolj priskuti Stane Dolanc, ker izjavi, da so umetniki suha veja na telesu družbe. "Det je imel pri njej očitno prav !! Zaradi par otroških pravljic parazitira celo življenje !!No upam, da bo ...prikaži več dobila iz Pariza kakšen navdih za pesmico ali pravljico !!

  • Milan Novak 19:21 13.november 2015.

    Svetlana-dvolična si.Ta žica te moti...tista,s katero so vezali roke sonarodnjakom in jih metali v jame,pa te ne moti?

  • Omega_v6 19:49 13.november 2015.

    Gospa Svetlana ti si pa res čudo Slovenije!! Prešernovo nagrado si za zavrnila zato,ker ne prinaša denarcev!! Zakaj ne zavrneš te nezaslužene pokojnine!! Kako te ni sram prejemaš to veliko pokojnino ljudje z 40 let delovne dobe pa dobivajo zgolj ...prikaži več tretino tvoje pokojnine!! Mene bi bilo sram odžirati pokojnino ljudem,ki so za njo delali!! Zato ti priporočam,da brzdaš svoj jezik in naprej uživaš z nezasluženim denarjem!!

  • kapibara 21:17 13.november 2015.

    Simpi.. sigurno si simpatično infiltriran v državne jasli.. ovako ali pa onako.. verjamem pa da razumeš pomen.. !!

  • miroslav.starc 08:20 14.november 2015.

    Glede na njene blesave izjave, bi bilo boljše, če bi se včeraj nahajala v Parizu .....

  • Francissco 18:58 13.november 2015.

    Draga Svetlana, jaz pa nočem, da bi bili moji potomci muslimani, čeprav se ne opredeljujem za katolika direktno in se nimam kot tak za katolika ali evangeličana. To sem, hočem ali nočem po svojih prednikih, po kulturi in svoje kulture, ...prikaži več ki je odprta tudi do takih, kot si Ti, ne bom spreminjal. Žica je, na žalost eden zadnjih ukrepov, tvojega mencača Mirota in je potrebna. Tebi na tvojo srečo ali nesrečo ni treba razmišljati o prihodnosti, ker si dobro preskrbljena za zasluge narodu, boš imela lep nemuslimanski pogreb, po stari slovenski navadi na državne stroške. Za katere zasluge? Pesnik stoji narodu ob strani v hudem in ne zahteva plačila. Ti pa to nikakor ne počneš.

  • Tatjana Merhar 19:30 13.november 2015.

    Draga gospa Svetlana,s svojo izredno državno pokojnino nam lahko solite pamet. Dolgo je že od Pelin žene in Balade o Trobcu. Saj sem vas poslušala v okrogli dvorani Cankarjevega doma, tudi ploskala sem.Danes imam mamo, ki je stara ...prikaži več 80 let. Ima pokojnino 600,00€ za srednješolsko izobrazbo in polno pokojninsko dobo. Rekla sem ji, naj prebere Bartolov Alamut. Na Jesenicah se ne počutimo več varni.Prepotovala sem pol sveta na lastno pest - od Mehike do Zanzibarja, Indije, Turčije, Egipta, Kapadokije, Izraela, Egipta, Katarja in Dubaja. Še bi se našlo. Če si turist je vse OK. Nočem pa nobenega kalifata v Sloveniji. Ne, ne in ne! Sem za ograjo.

  • inovak 23:19 13.november 2015.

    Kaj boš ti govoril, ki sploh ne razumeš umetnosti, sploh ne dojameš globljega sporočila, sploh pa ne daje izjav o referendumu. Vsaj preberi, o čem je članek, predno se osmešiš. In še kako ima pravico povedati svoje mnenje, ...prikaži več sploh pa o tistih pokvarjenih župnikih in o ostali cerkveni navlaki, ki zagovarja pedofilijo, obenem pa se laže, da jim gre za otroke!

  • Edvard Močnik 05:54 14.november 2015.

    Ukinite denar za umetnost ker ja zguba cajta sej vidte kakšno golazen futrate

  • erikkk 10:03 14.november 2015.

    Me zanima kakšna bo sedaj njena himna po teroristničnem napadu v Parizu...

  • kapibara 20:12 13.november 2015.

    In "hotelsko " namestitev v domu starejših občanov Trnovo., kjer provicira za obešeno, krvjo rdečo rjuho.... - tako kot vpijoči pleničkasti Stanovnik..

  • Zmago 10:42 15.november 2015.

    Drekec na mejo čistit za njimi svinjarije, potem pa odpiraj svoj kljun smrdljivi !!

  • alibi 10:57 15.november 2015.

    V demokraciji je stvar je povsem preprosta. Če zmedenki v Slovenije ne ugaja , naj se vrne na podivjani Balkan odkoder se je pritepla !

  • alibi 10:57 15.november 2015.

    V demokraciji je stvar je povsem preprosta. Če zmedenki v Slovenije ne ugaja , naj se vrne na podivjani Balkan odkoder se je pritepla !

  • Jelka Jezernik 12:59 15.november 2015.

    Svetlana neutrudno serje,lasten narod valja v katran in perje.Prav nič je ne ovira,lepo penzijo vsak mesec pobira.Med in mleko se ji cedi,koristnega naredila nikoli ni.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.