Slovenija
103 ogledov

Maša za domovino

Komentarjev 32
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • miho 20:03 24.junij 2015.

    Vsem, ki sodelujejo pri organizaciji državne proslave ob dnevu samostojnosti/državnosti, svetujem, da gredo čez 10 dni (za 4. julij, tj. ob državnem prazniku ZDA) na ekskurzijo v ZDA in potem povedo, koliko zastav Britanskega imperija so tam videli. Stavim, da ...prikaži več ne bodo videli nobene. Zato tudi za Slovenijo ni sprejemljivo, da v samostojni državi vihra zastava, kakršno smo uporabljali pred osamosvojitvijo in da se ob dnevu slovenske samostojnosti spominjamo dogodkov, ki so se zgodili 50 let pred našo osamosvojitvijo.

  • mph 21:57 24.junij 2015.

    Mešaš hruške in jabolke. Jasno, da ne boš videl zastav Britanskega imperija, ker bi bila, če bi Britanci zmagali, Amerika danes čisto drugačna. Zato imajo druge zastave. No, in pri nas, če bi zmagal kljukasti križ, proti kateremu so se ...prikaži veče borili edino partizani in KP, bi pa tudi imeli danes čisto nekaj drugega (no, Slovencev verjetno niti več ne bi bilo). Zato logično, da nimamo na proslavah kljukastega križa, ampak spadajo tja vsekakor rdeče zvezde, ki so se borile za samostojnost.

  • mph 10:19 25.junij 2015.

    Ne dvomim, da je velika večina teh končala točno tako, kot je zaslužila in še vedno bistveno bolje, kot bi oni priredili ostalim, če bi zmagali njihovi prijatelji nacisti. Bilo je tudi procesov, kjer so bili osumljeni oproščeni. Sem pa ...prikaži več za preiskavo samo iz vidika, da se najde tiste, ki pa so namerno pobili nedolžne ljudi, kakor, da jih je bilo za vzorec med vsem drugimi. Ker pa je vedno manj in manj verjetno, da je še dosti takih živih, pa je najbolj smiselno zabetonirat vse skupaj, sicer bo princ teme s svojo sekto vlekel na plano to ob vsakih volitvah še naslednjih recimo 30 let.

  • Papaja Popi 19:26 24.junij 2015.

    Naj še tako molijo, tudi bog nam ne more več pomagati.

  • macola 20:52 24.junij 2015.

    podpis!

  • mph 21:57 24.junij 2015.

    Seveda ne, ker ga ni. :-)

  • jakec1575 22:48 24.junij 2015.

    Samostojna Slovenija in samoodločba je sprava. Brez te enotnosti, bi bila zgodovina drugačna. Zato nehajte za božjo in titovo voljo "sr*ti". Za dan boja proti okupatorju in 9. maj pa po mili volji. Kot potrjujejo zgodovinska dejstva. Bodimo jasni, pošteni, ...prikaži več različni in spoštovani.

  • mph 21:55 25.junij 2015.

    Sem prepričan, da si hotela dejansko napisat mph. :-)

  • Ferluci 08:22 25.junij 2015.

    Res si en bedak, ki ga težko najdeš.

  • Ferluci 08:23 25.junij 2015.

    Rdeča zvezda mi je všeč na Heinekenu, vse ostalo je šit.

  • Ferluci 08:25 25.junij 2015.

    Za samostojno Slovenijo se ni nihče boril pod rdečo zvezdo, bedak.

  • mph 10:21 25.junij 2015.

    Preseneča me tvoja nedoslednost, da te ne moti simbol totalitarnega režima na pivu. :-)

  • dragec 14:31 25.junij 2015.

    kaj pa, pleškota ni bilo na privatni fešti v organizaciji koalicije. Verjetno pripravlja manervno strukturo za prevzem oblasti

  • Kranjica 16:15 25.junij 2015.

    @jakec1575 - Prav vesela sem, da se najde še kakšen komentator, ki ne natolcuje in žali vsevprek. Res je, sami smo se odločili za samostojnost in jaz sem prav gotovo med tistimi, ki smo zaradi tega ponosni. Pa čeprav nam ...prikaži več ne gre vedno najbolje.

  • Kranjica 16:18 25.junij 2015.

    Rdeča zvezda je pri nas zmagala nad kljukastim križem l.1945. Danes pa praznujemo dan državnosti. To je dan, ko je majhna Slovenija postala samostojna država. Si pozabil ali pa kaj prespal?

  • Kranjica 16:20 25.junij 2015.

    @mho - Še en odličen komentar!

  • Kranjica 16:21 25.junij 2015.

    Se opravičujem - pravilno:@miho.

  • h3o 20:38 25.junij 2015.

    naš najboljši politik v sloveniji je v bovcu, tko da če mu ga hočeš potegnit, veš kje ga najdeš

  • mph 21:51 25.junij 2015.

    Če si se ti dobro pri temu imel, ne pomeni, da se bodo vsi. :-)

  • mph 21:52 25.junij 2015.

    Tako ali drugače, če sem nekaterim pač antipatičen, dejstvo ostaja, če ne bi bilo cerkve in domačih izdajalcev, slovenski narod ne bi bil razdeljen. Preprosto.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.