Slovenija
53703 ogledov

Kacin: Uporabljajte kirurške maske, maske niso modni dodatek!

Komentarjev 50
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • sam1 13:33 24.november 2020.

    A tiste,katere so nabavili vladni favoriti in niso prestale niti testov proti puščavskemu pesku.....

  • Avatar pantani
    pantani 13:11 24.november 2020.

    Kreten. Splošno znano je, da kirurške maske ne preprečijo okužbe!!!

  • Avatar DagobahCitizen
    DagobahCitizen 13:06 24.november 2020.

    Idijot.

  • vera23 13:12 24.november 2020.

    Naj mi nekdo razloži, v čem je kirurška maska boljša od pralne bombažne, izdelane doma. Kdo nadzira, kaj vse Kitajci v tej hiperprodukciji mask stlačijo v njih? Koliko vlaken se odlušči in zaide v naša dihala? Koliko odpadkov, ki končajo ...prikaži večo na vseh koncih in krajih, proizvedemo iz njih? Koliko časa bodo razpadale? Nihče me ne bo prepričal, da so učinkovitejše od "domačih", ki jih po vsaki uporabi prelijemo z vrelo vodo, prelikamo... Da o ekologiji ne govorimo...

    • Avatar ovca
      ovca 13:40 24.november 2020.

      vera poanta je v tem, da pri dobavi kirurških mask imajo vladni pavijani provizije, pri pralnih pa ne :)

    • vera23 17:15 24.november 2020.

      To mi je jasno, ja, zato pa bi rada njihov argument, ker priznali že ne bi.

    • Avatar ovca
      ovca 18:33 24.november 2020.

      Vera njihovega pojasnila pa,zal,ne bos docakala...

    • Avatar DagobahCitizen
      DagobahCitizen 06:36 25.november 2020.

      Res, čudna je ta ekonomija. Kupijo, poberejo provizije, za naš denar, potem pa nam prodajajo kar so kupili za naš denar.

    • Avatar DagobahCitizen
      DagobahCitizen 06:37 25.november 2020.

      * Kupijo 'poberejo provizije' za naš denar, ...

  • migi 13:22 24.november 2020.

    Če glava govori,kar rit nori....mu ni pomoči.....a v bazenu so se že ustvarile nove alge????V njegovi puhoglavi glavi ni prostora za RAZUM!!!!!!

  • Avatar Leon
    Leon 15:46 24.november 2020.

    Kacin zakaj ne uporabljate Počivalškovih mask iz toaletnega papirja in modrih gumic ? Imajo jih polna skladišča in nihče jih ne uporablja.

  • onyxx 14:53 24.november 2020.

    Kacin je največji #joke te vlade

  • Avatar Jurič Zvonko
    juric 14:08 24.november 2020.

    Kaco zdaj si že strokovnjak za maske ? Maske zdravim ljudem škodujejo za zdravje, a kapiraš? "ŠKODUJEJO"....

  • Avatar drecos
    drecos 15:52 24.november 2020.

    kreten kupi mi maske pa bom nosil nimam pokradenih miljonov kot ti lopov

  • Avatar Michel Franco HD
    Michel Franco HD 14:38 24.november 2020.

    Diktatura je na pohodu!!!! Oblastniki niste fer. Po subvencionirani ceni bom nosil tisto pravo masko,ki jo imajo kirurgi za operacije. Če smo že pritem samo taki maski zaupam. In vasa žal ni taka!!!!!

  • Avatar ovca
    ovca 13:42 24.november 2020.

    https://www.planet-lepote.com/drugi-val-ista-strategija-svedi-vztrajajo-pri-ohranjanju-clovekovih-pravic-in-ponovno-uspesno kaco, jajovo trobilo, lahko ta model razložiš? ali pa https://www.facebook.com/tjasa.vuzem/videos/3618234528223290

    • abraham5 14:20 24.november 2020.

      a si spet prlepla najbolj verodostojen vir novic zaze..ofca

    • abraham5 14:21 24.november 2020.

      pa planet lepote...🤣🤣🤣🤣🤣🤣

    • munja 15:27 24.november 2020.

      Ovca, kaj še čakaš, spelji se na Švedsko, da bo mir pred tabo in tvojimi idiotskimi komentarji!!!

    • Avatar ovca
      ovca 16:41 24.november 2020.

      2 kretena,link je objavljen tam,kjer diktatura vajinega liderja ne doseze. Vsebina je vazna. Ampak,ker ste liderjevi ritolizci brez vsebine,tega nikoli ne boste razumeli! Amen!

    • Avatar ovca
      ovca 16:57 24.november 2020.

      Od tebe abraham 5 😘,zdej se pa spel dr*kat na jajov plakat s titovko 😂😂😂

    • abraham5 17:05 24.november 2020.

      a si kej korenčka papala dons...a te srbi drajsa te pridem pošišat ..😍🤣😂

    • Avatar DagobahCitizen
      DagobahCitizen 18:35 24.november 2020.

      ovca prej, ali slej resnica pride na dan, potem bo pa joj, stokanje in beg na vse strani sveta. Samo pozabljajo, da se je danes težje skriti pot pred 75 leti.

    • abraham5 18:42 24.november 2020.

      DagobahCitizen a ti bi spet v jame metalo..komunistek ti🤣😂

    • Avatar DagobahCitizen
      DagobahCitizen 18:50 24.november 2020.

      Govorim o begu tvojim somišljenikov in prednikov, ki so šele takrat ugotovili, da zemlja ni ploščata in odkrili Argentino, Paragvaj, Avstralijo, Kanado ... Upam, da je sedaj bolj razumljivo tvoji vijugi.

    • Avatar ovca
      ovca 18:51 24.november 2020.

      Dago vem 🙂. Sicer pa, kar neintiligentni jajovi verniki napisejo, mi polepsa dan. Ze dolgo se nisem tako nasmejala,kot zdaj,ko jih berem 😂😂😂. Saj ves,smeh je pa 1/2 zdravja.

    • abraham5 19:00 24.november 2020.

      posebno če imaš krzno🤣😂🤣😂

    • Avatar DagobahCitizen
      DagobahCitizen 19:12 24.november 2020.

      ovca, ko posamezniki ne verjamejo tujim strokovnjakom, naj si ogledajo uradne številke, ki ne lažejo: https://www.stat.si/StatWeb/news/Index/9014

    • Avatar ovca
      ovca 19:51 24.november 2020.

      Dago moras razumeti,da znajo samo slovenscino,pa se te ne razumejo. Prevodov ne najdejo, in se pa se bi lahko nastevala. So pac neizobrazeni in nerazgledani jajovi troti. Njim ni pomoci,saj tabletke ali cepiva proti debilnosti ni in ga ne bo.

    • abraham5 20:25 24.november 2020.

      treba je brat planet lepote pa bo,,tm so verodostojni podatki🤣😂🤣😂🤣

  • f5b0a37161572a16434c3a9b735044179b6963f0 16:19 24.november 2020.

    razumno je nositi maske ko greš v trgovino ,nekaj minut in to je to,trgovke so itak za steklom ,jo ne potrebuje,razkužilo na vsakem vogalu .Če pa treba nositi maske dlje je pa to že škodljivo,saj občutno sam sebi kopičiš,bakterije,bacile in ...prikaži več seveda virus saj so idealne razmere za razvoj ko izdihavaš in vdihavaš,nikamor ne gredo pa še veliko vlage in toplote ,pa saj bomo zastrupili sami sebe.

  • Janez_53 16:06 24.november 2020.

    Gospod Kacin, a dobite provizijo od "nabavnikov" mask? Kolikor smo lahko videli, se vi rekreirate na javnih površinah BREZ maske!

  • Avatar praufo
    praufo 17:29 24.november 2020.

    ne mislim pa vdihavat svojga co2 izpusta in ostalega stanja iz mojega avspuh nosa, ker moja pluča rabijo kisik, zato jo nosim samo zard propisov in zarad kapsov , sicer pa strogo ne, ker to škoduje mojemu zdravju in za ...prikaži več moje zdravje sem odgovoren jaz , ne pa nek kacin , al pa jajoti, al pa skuštrana čarovnica, še manj pa božiček

  • Avatar praufo
    praufo 17:26 24.november 2020.

    zame je maska nekaj kar tlačim v rukzak, malo me žuli, pa moram oblečt trakce, sicer pa zunaj jo mam dol, vseskozi pa oprezujem če je kje kakšen kaps ... ker masko nosim samo zarad kapsov , sicer je nebi ...prikaži več ... evo kacin, pa me prijavi na tamvaj komando al pa povej to še papežu

    • Avatar praufo
      praufo 18:41 24.november 2020.

      po -20 se pa ne spomnim , da bi kdaj zapustil prostor, ker grize vsepovsod ...cunje pomagajo problem je pa zdrak , ki reže v nosu , zelo počas ga je treba dihat ,,, ne to ne gre , out ...prikaži več varianta ... maske so za v bolnico, drugam ne spadajo, vse ostalo je blef in zastruplanje lastnih pluč

  • volvov50 18:00 24.november 2020.

    Nabij si jo gor na mavl, pa tud takrat k trimčkaš, ne pa folk za norca met.. Vidi se, da ljudje hodijo z maskami in se držijo vaših bednih ukrepov. Zgleda da je vaš namen ljudem vzeti vso svobodo do ...prikaži več življenja, pa da bomo kar plesali kokr boste žvižgali

  • tomaz65 22:26 24.november 2020.

    Joj kacincek da se ne bos posral ko dajes take prosnje glede mask.prvo jih ti nosi ko si na spanciru potem jih bom pa se jaz.

  • jezero 06:23 25.november 2020.

    S smrtnimi primeri je Slovenija svetovna rekorderka, politična ekipa, ki ji nihče ne zaupa, bi nam bi pa še kar naprej solila pamet. Kriminal in sramota.

  • Avatar right
    right 10:09 25.november 2020.

    uporabi ti hobuk in si ga povezni preko glave

  • Decko 09:50 25.november 2020.

    Prvo jo sam začni nosit, drugo je pa dokazano da ta navadna (modra) maska ne zadrži kovid virusa

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.