Slovenija
53704 ogledov

Kacin: Uporabljajte kirurške maske, maske niso modni dodatek!

Komentarjev 50
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Zala
    Zala 11:59 25.november 2020.

    Kacin, ha, ha ... kaj vam ostajajo kirurške maske na zalogi in bi jih sedaj pod prisilo prodajali Slovencem. Očitno vam zaslužki padajo.

  • lulibuc 12:55 25.november 2020.

    Tudi ti nisi modni dodatek, ampak živa sramota, pa se nam vsiljuješ s svojimi lažmi ob vsakem vklopu TV

  • kana 12:33 25.november 2020.

    če je maska narejena iz čistega bombaža, dvoslojna in po izdelavi razkužena s paro s pravo gumico ,naj mi kdo pove, da je ta plastična delana na Kitajskem boljša.

  • Fulmmer 21:38 30.november 2020.

    Glede na komentarje se še dolgo ne bomo rešili tega virusa.....

  • gustl 14:05 25.november 2020.

    Dragi Jelko, kirurške maske so samo za 20 minut, potem je enako kot, da jih nimamo gor, enako je z pralnimi maskami, dejstvo je , da g. Kacin delate reklamo za maske, katere morate prodati. Veste je ena gospa prdnila ...prikaži več pred mano, sem se hotel oglasiti, pa mi že ona reče...če ste slišali nimate dovolj varnostne razdalje, če ste zavohali imate pa zanič masko...

  • abraham5 09:47 25.november 2020.

    najboljši so mi šalarji..šal čez gobec pa je..u bistvu zlatkoti

  • stromar 20:33 24.november 2020.

    Vse za katere nema zime in korone, res nujno rabijo v domovih za starostnike, dajte se javiti, da boste vsaj enkrat koristni

    • lulibuc 10:11 25.november 2020.

      Kdo je pa lani, predlani itd.... delal? Pa so bila enaka obolenja in smrti, le mafije ni bilo v ozadju. Eni ste še vedno s prevezo preko oči, ne samo preko šnofle

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.