Slovenija /slovenija/jaz-porocam
307 ogledov

Maturanti zaprli Gimnazijo Poljane

Komentarjev 26
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • MeršolLingvist 13:01 22.maj 2012.

    Potrebne bodo kazenske ovadbe in zaračunanje stroškov.

  • ak 08:36 22.maj 2012.

    a je to reklama za kokakolo?

  • punca05 09:28 22.maj 2012.

    naša vrla mladina....ker jih nihče ne preganja, delajo kar se jim zazdi

  • Aleš Požun 09:34 22.maj 2012.

    haha, dobra :) sicer pa ima gimnazija še stranski vhod ... malo heca pa mora bit

  • recesija 10:19 22.maj 2012.

    Zabavno za retardirane osebe.

  • Marko Tavčar 10:32 22.maj 2012.

    "pred vrata pa so postavili stari avtomobil brez gum."kako bez guma... ako si lud nisi ćorav!:)

  • outofreach 10:32 22.maj 2012.

    To je pač poljanska tradicija. Glede na to da je to ena najboljših gimnazij v Sloveniji, bi premislila, preden bi dijake označila za retardirane.

  • Jaka Birsa 11:55 22.maj 2012.

    ... z njihovimi šablonami, a nič zato, veselo so ga preštrihali in čez kako leto zabili še modri znak za prehod. In tako ima gimnazija od takrat naprej legitimno pot do najboljše kave v okolici, meni pa se še vedno ...prikaži več smeje, ko se spomnem policajev, kako so nemočno gledali naše poplesavanje po prehodu... hehehe Poljane 4 life!

  • punca05 12:13 22.maj 2012.

    mularija naj gre delat

  • Jaka Birsa 13:46 22.maj 2012.

    Človek, avto so parkirali pred vhod, kakšna kazenska ovadba, sploh pa kakšni stroški neki?!

  • Jaka Birsa 13:50 22.maj 2012.

    Sem že pozabil s kakšnimi debili ima človek opravka, ko gre pisat svoj, nobenemu nič žalega hoteč komentar...

  • Skippy 14:01 22.maj 2012.

    Spodnji komentarji jasno kažejo, zakaj je Slovenija vse bolj mrtva država. Zgražajo se nad nedolžno tradicijo. Ko v tujini počnejo podobne neumnosti, pa se vam vsem zdijo zabavne.

  • Kevin Kiret 14:57 22.maj 2012.

    kaj za pizdo si pa ti naredu v življenju? mogoče to da te mama in ata živita?zresni se otrok

  • rivkah 22:04 22.maj 2012.

    sploh pa ob vsej tej krizi, končno en dogodek, ki te nasmeje in spomne na zabavno plat življenja :)

  • rivkah 21:51 22.maj 2012.

    Hahaha, face male! :) pravo nostalgijo po gimnazijskih dneh sem začutla, ko sem to prebrala.

  • rivkah 22:01 22.maj 2012.

    to je vrla mladina, ki neguje otroka v sebi in se zna zabavat ter uživat v življenju. nekaj, kar bi lahko tudi sama poskusila. moraš bit res zagrenjena oseba, da te taka simpatična potegavščina ni vsaj malo nasmejala.

  • Petra Košak 10:27 22.maj 2012.

    Ja se strinjam, da tuki sploh ne gre za to da je mladina kej pokvarjena al pa retardirana.. tuki se gre že za zloooo dolgo tradicijo in je čist prou da se jo ohrani. Za tiste pol ure k je ...prikaži več bla šola zaprta res ni neke tragedije, mal zajbancije more bit :)

  • vidralas 13:36 22.maj 2012.

    S takšnimi pezdeti,ki v življenju še ničesar niso dokazali in naredili,bi bilo potrebno po tradiciji izpred let,naložiti po zadnji plati,ter ukiniti žepnino.Človek se pa ne čudi več stanju v državi,ki takšne stvari tolerira.Zdaj razumem,da si lahko razni kriminalci privoščijo vse,tudi ...prikaži več po neštetih ovadbah ostajajo vzled "najlepšega mesta na svetu".

  • Jaka Birsa 11:51 22.maj 2012.

    Prvo kot prvo, VSA ČAST za izvirnost!! Sem se pošteno nasmejal, sploh ker gre za najboljšo gimnazijo v LJ, ki pa ima na žalost najslabšega ravnatelja v zgodovini... Zato je veselje še toliko slajše... sem namreč bivši dijak te gimnazije ...prikaži več (maturiral kakih 8 let nazaj).Res je, tradicija je precej stara, mi smo v naših časih ubrali bolj barabinsko pot - enostavno smo ukradli ključe šole in zaklenili vsa vrata... Mislim, da smo poljanci od nekdaj bili polni nadvse inteligentnih podvigov... Moj razred je namreč v noči maturantskega plesa naslikal prehod čez cesto, ki vodi od gimnazije do lokala Činkole. To pa zato, ker nam ga občina nikakor ni želela napraviti in so raje pošiljali policijo, ki je imela kar redne dohodke zaradi našega nepravilnega prečkanja ceste. Prehod smo tako dobro narisali (profesionalno s cestnimi barvami seveda), da ko so cestarji prišli obnavljati črte na cestiščih, so obnovili še našega - sprva jim je bilo malce čudno, zakaj se naše črte niso ujemale z nj

  • MK 12:42 22.maj 2012.

    Bučam pišeš, kot da je to edina Gimnazija, ki dela štalo ob koncu šolskega leta. Nam so delili spričevala na parkingu šole, ker so se bali. Se mi zdi pa neumno zdaj, sploh z excesnimi izpadi in alkoholom. Namesto, da ...prikaži več bi se razšli kot prijatelji in veselo (sploh ker je pred vrati matura in je dela še veliko) se gre neko pretiravanje in delanje škode. Nas je potem policija spremljala in so morali zapreti del ene večje ceste. Čez 14 dni pa ves pohleven na maturo. Sploh na ustnem se bi lahko učitelj pošteno maščeval, če bi hotel.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.