Šport
37 ogledov

Maze: Če zmagam v Mariboru ...

Komentarjev 23
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • smejka 12:40 01.januar 2017.

    Ne bom se spuščala v oceno osebnosti Tine, ker jo poznam zgolj iz medijev.Precej bolj poznan mi je odziv Slovencev :dokler je korist, dokler zadovoljuje nekdo nekakšne potrebe, žanje uspehe...se ga hvali.Čim ni več vse po željah večine,se usujejo psovke, ...prikaži več obtožbe....Nevoščljivost in škodoželjnost nas zaznamuje.Sram me je, pa ne glede a mednje sodi Tina ali ne.Jaz ji rečem hvala za trenutke, kjer sem se lahko tudi jaz veselila(na račun njenega trdega dela) in srečno.Srečno tudi vsem,ki mislite drugače in tistim,ki se strinjate z menoj!

  • e213b2535978aaf6e413f72233bf2dc07a5a81a8 13:59 02.januar 2017.

    A sem pisal o njej slabo,kot o športnici,nisem.Kaj torej ti bereš,po moje maš bolezen gnojnega platfusa v zakrnelih ostankih možganov??

  • amanita 19:24 02.januar 2017.

    dej usrane, izkaži se - po možnosti spelji na Lisici, kot najboljši...... da te vidimo pezde !

  • vladek 08:57 01.januar 2017.

    Če bi imela teta ku... bi bila stric.Dobra smučarka s prazno glavo

  • supreme 23:40 31.december 2016.

    daj ne bluzi....... Ilka je imela svojo ekipo k je ta dama z mikro malim d-jem še smučala.....ampak takrat je vso pozarnost rabla za sebe in na SZS bojo imel ziher orto žurko k se bo odstranla za zmerom.....

  • e213b2535978aaf6e413f72233bf2dc07a5a81a8 07:29 01.januar 2017.

    Vsa čast,kot smučarka klobuk dol,kot človek,športnik pa nič od tega.edino njeno vodilo je izraženo v OJROTIH.Edino to pri njej zmaga in nič drugega,žal.

  • sprehajalec 16:31 01.januar 2017.

    Zelo dobro povedano, bistvo je to, slovencelj hvali, je pa fouš hkrati. Ko ni več uspehov, škodoželjno plane po njih. Ker oni so džeki, Slovencelj je pa povprečnež.

  • sprehajalec 16:32 01.januar 2017.

    Odštevam in si želim trenutke, ko antitrustovih postov ne bo več treba brati. Kaj več kot pljuvanje čez Tino ne spravi skupaj...

  • sprehajalec 16:33 01.januar 2017.

    Vsekakor ima neprimerno boljši karakter, kot pa je tvoj. O tem ni dvoma, ko te čitamo.

  • sprehajalec 16:34 01.januar 2017.

    Še slovensko ti ne govoriš tako dobro, kot ona nemško. Vsekakor primerjava med tvojo in njeno glavo ni umestna.

  • sprehajalec 16:36 01.januar 2017.

    Čez nekaj let bo število Tininih medalj vseh barv iz olimpijskih pa svetovnih prvenstev za Slovenijo Sci-fi. Takrat se boš spomnil Tine in tvojega pljuvanja čeznjo.

  • Zmago 20:13 01.januar 2017.

    @grižar spet spušča grižo. Vidim, da predvsem tebi hodijo po puhli glavi OJROTI !!

  • amanita 19:22 02.januar 2017.

    Tina držim pesti, da ti na štajerski lisički uspe tako, kot si sama želiš !

  • morček 18:43 31.december 2016.

    Odlična smučarka, skoraj kot Lindsey, zelo malo športnice in nič, niti d od dame. Kot že tolikokrat je tudi tokrat pokazala svoj pravi obraz. Meditiraj in srkni še malo varekine, da ti bo šlo lažje pa srečno 2017!

  • kadoc 18:44 31.december 2016.

    No, no. Nisem sokrajanka, sem pa blizu. Iz ust nekaterih, ki so še smučarsko aktivni, se ne slišijo dobre besede. Za petnajst minut, samo nastop, 9.000 evrov itd. Pa poglejte si, kako je nastopila Lindsdey v pogovorni oddaji v Ameriki ...prikaži več nekaj let nazaj. Tam nimajo pojma, da slalom, veleslalom itd. sploh obstajajo. Gledalci so se prav narežali. Tako, da nehajte. Še lastne državljanke ne poznajo. Očitno zvezda le v Evropi?

  • Zmago 09:36 03.januar 2017.

    Ja @grižar tokrat si se malo popravil, ampak te še dajejo bolezni, ki si jih naštel ;-))))Mogoče ti lahko pomaga kak ........... živinozdravnik ;-))))

  • Avatar skeptik
    skeptik 18:07 31.december 2016.

    Tina, ti res še ni dovolj intrig? Daj, odpelji še teh par metrov in pusti druge pri miru, da stvari počnejo po svoje. Ne izsiljuj hvalospevov in hvaležnosti na vsakem koraku. Ti si vse počela samo zase in izključno zase. ...prikaži več Da nisi kariznatična športnica, smo lahko videli ob vsakem tvojem porazu. V beli karavani te nekatere sicer spoštujejo, nobena pa te ne mara.

  • sprehajalec 18:29 31.december 2016.

    Po stari slovenski navadi užaljenega ega si se spravil na Tino. nanjo si se spravil, tako kot množica drugih, ker je neprimerno večja faca, kot si ti in tista množica. Fovšeritni ste komaj čakali, da pride do takšnih situacij, sedaj ...prikaži več boste pa udarili po njej. Tina je naredila veliko kariero, tudi v tujini, tam je ona Gospa, če boš pa ti pri Avstrijcih kdaj, boš pa kvečjemu podajal dile na kakšni žagi ali pa vrtel gedore za kakšnim strojem. Tina je bila in bo Dama z velikim D. Da ima Ilka lahko svojo ekipo danes, pa je tudi Tinina zasluga, drugače bi Ilka kasirala vse tisto pluvanje, kar je Tina dala skozi.

  • ac-dc 21:10 31.december 2016.

    Glede tekme v MB: tresla se je gora, rodila pa miš. Verjetno. Vsaj meni se tako zdi. Adijo Tina. Srečno. In ne nas imet za ovce.

  • sprehajalec 16:29 01.januar 2017.

    Na SZS verjamem, ker bodo ves denar sedaj lahko porabili zase in za svoje plače in ga ne bo treba dajati Tini. Kdo ne bi bil vesel. Ko je Ilka imela svojo ekipo, je bila še tako zanič, da nobenega ...prikaži več ni motila, pa tudi denarja ni bilo treba dajati Ilkini ekipi. Ilka, če tole čitaš, užgi po njih, pa zahtevaj vsaj takšne izplačila od SZS kot jih je imela Tina. Imeli te bodo radi, hvalili te bodo, ta je pa fajn, pa naša Ikla. Dali ti ne bodo pa ničesar, ker bodo kao dali za mlade talente, slovenska javnost bedakov, bo pa verjela. Ti boš pa na koncu brez vsega.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.