Slovenija
27 ogledov

"Mediji favorizirajo predvsem zagovornike"

Komentarjev 72
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • antares 10:38 08.december 2015.

    Vsi, ki ste tako goreče proti... mislite, da je nemogoče, da je kdo v vaši družini gej?Rajši zaupam otroka dvema gejema/lezbijkama kot enemu samemu župniku.

  • Plavi-mil 10:46 08.december 2015.

    Pa nehajte že težit, ko pa pred Magistratom visi mavrična zastava in ko so se morali po komandi Jankoviča in Heglerjeve slikati vsi zaposleni v podpora zakona, je pa vse v redu, zanalašč bom glasoval PROTI, že zaradi takih osebkov, ...prikaži večv, kateri mislijo, da imajo samo oni prav.

  • Avatar čavez
    čavez 11:10 08.december 2015.

    Že samo pogled na fotko se mi obrača, in ne daj bog da je v moji družbi.

  • Plavi-mil 12:03 08.december 2015.

    Pa še nekaj, te veze istospolnih imajo kratek rok trajanja, prva registracija v Sloveniji z vsem pompom , mislim da je bil Blažič in še eden se ne spomnim priimka, je trajala zelo kratek čas, potem je pa problem, kam ...prikaži več z otrokom, kdo ga bo vzgajal, saj ni njegov, vem za kar nekaj parov, kateri menjajo partnerje po tekočem traku.

  • blueone 12:50 08.december 2015.

    Nisem ne LEV pa ne DESEN...samo imam pa eno vprašanje...a v cerkvi je prepovedano novačit na paradi ponosa je pa pa dovoljeno?

  • maresem 12:53 08.december 2015.

    Daj strezni se že enkrat.... saj včasih imaš res pametne misli, tokrat pa... no comment.

  • maresem 12:55 08.december 2015.

    Meni pa se že bruha odkar se ti brezjajčniki borijo za nekaj kar jim narava ni namenila.

  • blueone 15:59 08.december 2015.

    Praviš da ne: https://www.facebook.com/LjubljanaPride/

  • blueone 16:08 08.december 2015.

    Pa ne govorit, da smo "pametni" in duhoviti, ker govorimo resnico.

  • blueone 16:15 08.december 2015.

    Tukaj ne govorimo o nobenem siljenju ampak o tem kar predlaga Ljubljana Pride in cerkev!

  • gornik 17:00 08.december 2015.

    Ogabno .

  • bingo11 18:58 08.december 2015.

    V cerkvah novačijo?!!! Pa saj je ja tam največ istospolno usmerjenih dušebrižnikov, ki počno vse možne "packarije"!!!? BLJAK!!!

  • bingo11 18:59 08.december 2015.

    Še hujša je njegova desna/leva (????) razbojnica!?!

  • bingo11 19:00 08.december 2015.

    Zoper staro baburo tudi!!!?

  • maresem 19:24 08.december 2015.

    Prekleto teslo pedrovsko. Ti boš žalil vaške "pijančke". Vsak je boljši od tebe. Postavi se na prešerca, pa naj te nabrišejo vsi tisti tvoji mavrični simnpatizerji - zaščitniki otrok. Slabo se nam piše, če bodo naše otroke vzgajale pederčine in ...prikaži večn to izsiljevalske pederčine, ker roko na srce, niso vsi slabi. Eni se pač zavedajo in spoštujejo naravne zakone.

  • macola 22:01 08.december 2015.

    Dej pejt raj seksat, kot tu pametovat....kako?...me ne briga, le zase obdrži ok?

  • erikkk 22:38 08.december 2015.

    Jst bom dal gas ZA in cela moja okolica tud men gredo že na živce vsi tisti ki bi srednji vek ... živi in pusti živeti ...

  • rhombur 06:53 09.december 2015.

    A res ne razumeš, zakaj je to trn v peti, ostalo pa so pač trivialne skrbi, na katere smo že navajeni?

  • maresem 07:27 09.december 2015.

    Tako se govori!

  • malonaokoli 08:03 09.december 2015.

    enim pač bolj drek diš...jaz pa navijam,da zmaga AIDS.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.