Slovenija
27 ogledov

"Mediji favorizirajo predvsem zagovornike"

Komentarjev 72
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • izRODEk 08:55 08.december 2015.

    zakonske zveze, veliko ljudi danes živi izven teh okvirjev. Bistvo problema so enake pravice za vse oblike partnerstev v skupnem gospodinjstvu. Zakon, s katerim bi izenačili pravice istospolnih s tistimi, ki so poročeni in svojo gospodinjsko skupnost imenujejo družina, bi ...prikaži več rešilo mnogo problemov in hkrati ne bi (toliko) zmotilo nasprotnike. Naj imajo poroko in družino, istospolni pa naj končno, v 21. stoletju dobijo pravice, kot vsi drugi ljudje. Ker jim to navsezadnje zagotavlja ustava RS in, ker je tako prav. Novi zakon bi lahko vlada pripravila v nekaj tednih. Problem je bolj v nesposobni ministrici za delo, dr. Anji Kopač Mrak, kot pa v definiciji družine. Zamenjajmo ministrico, ne zakone.#BOJKOT

  • kapibara 09:30 08.december 2015.

    Pardon: Moral bi dodati besedo ŽE- med MI in GREDO..

  • pulse 11:01 08.december 2015.

    Če se lahko novači v društvih, se lahko tudi v cerkvah. Cerkev je namreč društvo enako verujočih. Ločitev cerkve od države ne pomeni, da cerkev ne sme predlagati, kako se naj glasuje ali ne. To pomeni, da država ne bi ...prikaži več smela financirati ali favorizirati neke določene cerkve... (na žalost pa naša država plačuje socialne prispevke župnikom)...

  • jakec1575 11:22 08.december 2015.

    Mesto Ljubljana ima prav ko se je odela v barve. ker so prebrali zakon za razliko od mnogih nasprotnikov, ki berejo pamflete na letakih, ki nimajo nic z zakonom in kazejo le bedo intelektualnega potenciala konzervativne Slovenije. kar je škoda. ...prikaži več ker vsak narod rabi ravnotezje. Ko bi vsaj navedli relevatne argumente, ki bi bili smiselni za razmislek. tako pa od argumentov ni nicesar. Je le strah in sovrastvo. Kdo bo naslednji na nišanu puške?

  • Presvetli 12:15 08.december 2015.

    Ker je pri nas v politiki veliko takšnih,ki to podpirajo in tudi na vodilnih mestih,se bojim,da bomo s sprejemom tega zakona morali dajat šefom tudi moški tako kot sedaj dajejo ženske za napredovanja v višje plačilne razrede!

  • maresem 12:59 08.december 2015.

    Ne hodim v cerkev, pa sem vseeno strogo proti temu, da se enači hetero s homo! Naj se homiči in lezbe poročajo v kakršnem stilu se hočejo. zaradi mene so lahko oseba 1, 2, 3,... ali 10. Otroke pa naj ...prikaži več ne mešajo poleg. Za pravo družino sta potrebna dva, mati in oče! S tem se pederčine sprijaznite ker drugače boste še bolj diskriminirani, kot ste bili do sedaj. Od mene niste bili do nedavnega, od zdaj naprej pa vas ne maram več videti.

  • Tago Mago 14:53 08.december 2015.

    A misliš,da nimajo vsi pravice biti srečni,vsakdo na svoj način?Če te moti se obrni stran pač.Se pa strinjaš,da je lepše videti dva srečna kot očeta,pijanega,ki pretepa ženo in otroke.Pa saj tudi istospolni plačujejo vse davke kot ostali.Nikomur ne bodo nič ...prikaži več vzeli,le česa bi se bali,kajne.

  • markus 16:04 08.december 2015.

    Dobro, kje na paradi so promovirali oziroma silili ljudi v kakršno koli glasovanje? Parada ponosa je enkrat letno poleti! Torej?

  • markus 16:21 08.december 2015.

    Ti si omenil, da a na paradi ponosa pa je dovoljeno novačit... To so tvoje besede. Na paradi ponosa letos ni bilo še nič znanega o tem referendumu in se tudi ni moglo nikogar novačiti. Zanimivo pa je, ...prikaži več da je slovenskemu narodu trenutno največji trn v peti homoseksualna skupnost, vse ostalo pa se jim očitno zdi v redu, saj ni nobenih novih pobud za referendume ali protestov. Recimo korupcije ni, prekupčevanja z orožjem ni, kajne, policisti in vojaki pa v dotrajani austroogrski opremi, nezaposlenosti ni, plače bajne, zelo visoke, pokojnine prav tako, kriminala ni, alkoholizma ni, nasilja ni... Kajne? To niso problemi. Homoseksualci so in njihova intima? Kaj Primc sicer naredi za otroke? Koliko je dobrodelno aktiven? Koliko prispeva za družine? Odgovor je jasen. Nič.

  • markus 18:20 08.december 2015.

    Pa kje bodo to dojeli vaški pijančki, ko gredo od maše in znani družinski nasilneži... To jim lahko govoriš noč in dan, pa še zmeraj ne bodo vedeli, za kaj gre. Ravno pri teh pa nasprotniki računajo na največ glasov. ...prikaži več Računajo na nevednost, izobraženost oz. preprosto na sovraštvo. Na to igrajo.

  • rhombur 06:48 09.december 2015.

    Vse si pomešal - ločenost cerkva od države ne pomeni, da verske skupnosti ne smejo izražati mnenja o družbenopolitičnih pojavih oz. o čemerkoli, kar jim pade na pamet. Biti veren ne pomeni, da se s tem odpoveš pravici do svobode ...prikaži več govora. In če organizacija, ki jasno pove, kakšno stališče ima, to stališče pač zagovarja, je to ne le logično, temveč tudi edino prav.

  • Presvetli 09:40 09.december 2015.

    Ne,markus!Moja otroka nista isto usmerjena!!Glej,če si feget bodi zaradi mene,samo mi ne mahaj pred očmi s to tvojo posrano zastavo!Bodi tam,kjer si in se srečno imej s svojim partnerjem!Me ne moti,dokler ne prideš v življenski prostor in mi neka tvoja ...prikaži več sranja vsiljuješ!Takrat, pa si zapomni!Si v nevarnosti in to veliki!? nisem nestrpnež,vendar mi greste s to vašo agresivno politiko pošteno že na jetra!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.