Avto
662 ogledov

Mestni redarji z navodili, naj strašijo voznike?

Komentarjev 23
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • katy007 08:56 04.december 2015.

    Niso redarji nič krivi, če poznate ulico Mirje, je tukaj jasen znak ''Prepovedano parkiranje in ustavljanje''. Novinarji naj dobro preberejo 2. odstavek 4. člena Zakona o cestah, ki določa, da je uporaba javne ceste, s katero se zasede cestišče z ...prikaži več namenom oviranja ali preprečevanja prometa na njej, je prepovedano - ni vezano na 5. člen, ker če bi bilo bi bila globa najmanj 1000 EUR. Drugič pa Andrej Leban naredite svojo domačo nalogo!!!!

  • banja 10:06 07.december 2015.

    Do zdaj sem pisal, da Ljubljana postaja vedno bolj neprijetno mesto. Od zdaj pa, da je Ljubljana eno najbolj neprijetnih mest na svetu.Hvala Bogu, da ne živim več v Ljubljani!!!Mafijanković, "hvala lepa"!

  • alojzr 14:42 04.december 2015.

    Sami opasni tipi z diplomo iz tekwondoja, razgledanosti in človečnosti pa toliko, da ju z mikroskopom ne slišiš.

  • Harrison 07:43 04.december 2015.

    Na Mestnem redarstvu se delajo butalce, da ne vedo zakaj gre. Redar, ki je to spesnil, je v parametre samo vnesel kraj in uro, ter znesek, vse ostalo ima napisano. Pa niste mislili, da imajo na cesti take izobražence, da ...prikaži več bi vam pisali o zakonih in še kaj. Razen da so polni samega sebe. Sploh, če je možakar od dol, je prav brihten in važen. Nekoč mi je dejal, da je on uradna oseba. Moj ...... si ti uradna oseba ! Samo uniformo mu daj, pa je glavni na balkanu!

  • maresem 07:48 04.december 2015.

    Itak so to skoraj sami zafrustriranci z IQ kure, ki si želijo izkazovati svoj ego ker so jim bila vsa druga vrata zašprta, od vojske, policije itd.... V bistvu so pa na pol pismeni papki.

  • kapibara 08:10 04.december 2015.

    Pa tudi če ima samo uniformo kontrolorja na železnici, s kaladivčkom v roki..

  • Papaja Popi 08:42 04.december 2015.

    Takšni reda bogovi niso samo v Ljubljani.So še marsikje drugje, kjer mislijo, da so boga za jajca prijeli, ker so redarji.

  • matermila 09:49 04.december 2015.

    je uporaba javne ceste, s katero se zasede cestišče z namenom oviranja ali preprečevanja prometa na njej, je prepovedano Ja kdo pa hoče namerno ovirati in preprečevati promet?Človek je samo parkiral.Če pa je tam znak,prepovedano parkirati in ustavljati,pa ...prikaži več je samo opozorilo res premalo.

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 11:33 04.december 2015.

    "Mestni redarji so očitno dobil nova navodila kako zastraševati ljubljanske voznike," Seveda..morajo velike parkirne hiše še več zaslužit, še ni bilo dovolj ane. Ne bi se čudil če bi Jankovič imel kako povezavo z kakim "poslovnežem" ki ima parkirno ...prikaži več hišo v Ljubljani v lasti.

  • logistika 12:15 04.december 2015.

    Jože Anderlič :)

  • blueone 12:31 04.december 2015.

    A ni mogoče zaradi neutemeljenega zastraševanja tistemu, ki zastrašuje napisati tudi kakšno kazen?

  • nina 12:42 04.december 2015.

    ODCEPITEV OD LJUBLJANE OZ. JIH IZOLIRAT BOLJE NAREDIMO JIM REZERVAT.

  • Harrison 13:20 04.december 2015.

    Nihče se ne bi več čudil, zakaj taka gonja za parkirnino. Sem dobil podatke o parkirni hiši, katera sploh ni v centru. Za eno smeno je pokasiranega par tisoč eurov. Imajo tri smene. Ni čudno, da je že skoraj na ...prikaži več vsaki njivi rampa !

  • GERE 13:28 04.december 2015.

    Norost je ena sama, pa naj si bo na bližnjem vshodu ali v centru Slovenije! Zato ne vem čemu se čudimo počettju ISIS a.

  • Ludvik Poljanec 18:31 04.december 2015.

    zgodba je čisti KANGLERIZEM in kraja denarja.

  • Mojca Ograjšek 21:39 05.december 2015.

    Slovnica na višku. :D

  • novispenjac 12:00 04.december 2015.

    Misliš s Tonetom Anderličem, ki je "v času županovanja Župankovića podaril most"? Most je sicer plačala občina, ampak to je zanemarljiva podrobnost.

  • tecumseh_1975 09:23 04.december 2015.

    tudi jaz ne vidim razloga za hudo paniko in nezadovoljstvo. Mirje 17 pade v območje med Križišči z Murnikovo in Barjansko kjer je jeasno označeno da je ustavljanje in parkiranje prepovedano. In ker so na eni strani postavljeni železni količki ...prikaži veči je junak, lastniki tega listka verjetno svojo limuzino višjega cenovnega razreda sparkiral na pločnik in s tem pokril še kolesarsko stezo in cel ceste. Ergo.. edino prav bi bilo da bi mu to kazen napisal in ne da ga je samo opozoril.

  • blueone 12:37 04.december 2015.

    Fora je v tem, da tudi redarje nadzorujejo...hodijo jim za ritjo in gledajo, če so opravili svoje delo...če ne letijo iz službe...jaz pravim, če je zakon naj se ga držijo...ne pa da glumijo nekaj in grozijo, za tisto kar ne morejo nič !!!

  • Skippy 15:10 04.december 2015.

    Če bi poznala prometna pravila, potem bi vedela, da se mora znak ponoviti za križiščem. V omenjeni ulici se znak za prepoved parkiranja ne ponovi za križiščem z Bogišićevo ulico, torej voznik lahko parkira na vozišču v smeri vožnje.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.