Slovenija /slovenija/crna-kronika
31099 ogledov

V centru kulture migranti dilajo droge

Komentarjev 53
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • jakec42 09:36 08.november 2023.

    pri nas so migranti zaščiteni bolj kot pa avtohtoni prebivalci!

  • Luksi 07:27 08.november 2023.

    Medtem pa vlada zagotavlja, da je vse v redu in migranti ne povzročajo problemov. S tem dejansko odpirajo vrata jj druščini, da se vrne na oblast...

  • sandi76 09:28 08.november 2023.

    "Center kulture Metelkova " ?? Leglo kriminala , katerega bi morala doleteti ista usoda, kot center Rog ! Porušiti in postaviti nove prostore, v njih pa ponuditi prostore tistim, ki resnično ustvarjajo, ne pa dilerjem in kriminalcem !

    • Turist1 16:32 08.november 2023.

      Čudi me le, da ti kulturni gostje sami sebi pomotoma, pod vplivom črtic ali litrc šnopca ali metadona ne zažgejo te cone. Tam bi lepo izgledal še kakšen hotel s parkirno hišo spodaj, v pritličju pa nekaj trgovin.

  • Avatar Garancija
    Garancija 07:17 08.november 2023.

    Konec je z slovenijo,ni več varna država,kriminal stopa na sceno,bogati bodo živeli varovanih getih,po noči,pa ne boste več hodili po mestu,ker ste sami želeli,da pridejo črni “reveži“k nam,zdaj požrite kar ste skuhali

    • alen04 08:28 08.november 2023.

      Podpis!!! Žalostno je, da je ptič izrekal dobrodošlico kriminalcem. Ljudje se (po tihem) oborožujejo. Vedno več je vlog za pridobitev orožnega lista. Res, da je samo za nošnjo orožja, toda, ko človeku poči, poči v redu in bo golazen pocrkala.

    • www 09:15 08.november 2023.

      ma spizdi s tem orožjem nekam...

    • www 09:17 08.november 2023.

      Konec je "z" Slovenijo, ko vidiš, da "kao" Slovenci ne znajo ne govorit in ne pisat po slovensko.

    • alen04 10:32 08.november 2023.

      www. ti si tudi eden izmed teh patetikov, ki ne sprejmeš dejstev. Kriminal v Ljubljani se je povečal za 80%...Od kdaj? Od prihoda golazni. In dejstvo je tudi to, da se ljudje oborožujemo, hočeš ali ne. preveriš lahko statistične podatke ...prikaži več o vlogah za pridobitev orožnega lista. Sprijazni se, konec je varne Slovenije, še študentje navajajo, da imajo s seboj solzivec... Kaj ti ni jasno???

    • Turist1 16:28 08.november 2023.

      V Sloveniji živimo tukajšnji državljani in če pride do dileme, kdo ima več pravic, je jasno. Migranti jih nimajo. Država bi morala skrbeti, da prišleki ne krnijo osnovnega reda in varnosti v Sloveniji. Ne pa da so praktično imuni. Ukradejo ...prikaži več nekaj, pripora ni, spizdijo v Nemčijo in imajo mir. Mi pa problem in stroške s postopkom. Migranti ali prosilci za azil se ne bi smeli prosto gibati po državi, zanje je treba narediti taborišča ali zapore, ki bodo zaprti.

    • alen04 18:21 08.november 2023.

      Turist, nam razen seveda www-ju je vse jasno. Hvaležen sem ti za pojasnilo, morda bo modelu končno potegnilo, da je nekaj narobe z njim.

  • lojs 07:36 08.november 2023.

    čista cigajnarija ... je pa ta članek namenjen predvsem stranki levica, ki ima v svojih vrstah veliko podponikov takih središč ... se še spomnite, kako se je tov.sukić borila za bivši rog, kjer je bila podobna scena

    • www 09:14 08.november 2023.

      jah, potem bi se ti tam počutu kot doma...

    • lojs 13:42 08.november 2023.

      jebi si mater govno!

  • Avatar Boris Hribljan
    boris199 09:42 08.november 2023.

    Ti imigranti bodo samo pokvarili in uničili sceno, če je že niso! Zakaj se ljudje, ki uporabljajo Metelkovo ne uprejo in spodijo te imigrante k tistim, ki so jih vabili v Slovenijo, naj jih oni gledajo in se ukvarjajo z njimi!?

  • popokatopetl 09:23 08.november 2023.

    Če je zadeva tolk očitna pa res ne vem zakaj dealerjev policija ne razhajka.

    • Avatar Pantani2
      Pantani2 09:30 08.november 2023.

      Ker jim politika ne dovoli!!!

    • popokatopetl 09:55 08.november 2023.

      Ma ne vem, policija je zadnje čase tudi proti domorodnim krimičem neučinkovita, zlasti pa se prepogosto prepoceni izvlečejo na sodišču, npr zaradi "ekonomičnosti postopka".

    • Avatar Pantani2
      Pantani2 11:14 08.november 2023.

      Ubistvu ni toliko problem v sami policiji,kot v tožilstvu,ki se mi zdi zelo nesposobno!!!

    • munja 18:24 08.november 2023.

      Pantani2 a se ti zdi, da je tožilstvo nesposobno, saj to pa ja vsak dan znova dokazuje, o tem ni nobenega dvoma.

  • Avatar Pantani2
    Pantani2 09:25 08.november 2023.

    "Ljubljansko središče alternativne kulture Metelkova mesto letos praznuje 30-letnico obstoja, ob tem pa se sooča s porastom kriminala", s prihodom migrantov,se je kriminal povečal za 100%!!! Se spomnim časov,ko je bilo na Metelkovi varno,danes,če te ne oropajo te pa pretepejo ...prikaži več oz. ženske še posilijo!!! Vsi ljubitelji migrantov,ODJEBITE oz. FUCK OFF!!!

  • Naklonsky 09:15 08.november 2023.

    Mogoče pa niso vse migranti krivi…Metelkova in Rog so bili vedno leglo drogerašev, po zaprtju Roga so se pač preselili k metelkovcem. Sicer reklo pa “lublana je bolana” čedalje bolj velja. Tudi s pomočjo zaščitene rase in migrantov!

    • Avatar Pantani2
      Pantani2 09:30 08.november 2023.

      Poznam sceno,ja res je,da so bili tam tudi drogeraši (včasih),danes vidiš večinsko črno obarvanih v skupinah 3 - 10,prav tako na železniški postaji!!!

  • Toma 07:56 08.november 2023.

    Izgleda kot hrvaška Kuba - prava kulturna obogatitev ;-)

  • nostradamus 11:31 08.november 2023.

    da se na metelkovi na polno dila in da imajo migranti pri tem glavno vlogo vedo vsi od policije,tozilstva sodisc in seveda tudi vlade lahko bi z lahkoto temu naredili konec a kot kaze raje vidijo da se slovenska mladina ...prikaži več drogira in posiljuje prisel bo cas ko se bodo tudi odgovorni zaceli zavedati a bo zal prepozno.

  • Avatar GeorgeLincolnRockwell
    GeorgeLincolnRockwell 11:49 08.november 2023.

    Tole metelkovo zrušiti čimprej. Tole golazen 20 klenih fantov spuca v slabi uri.

    • Avatar Mehičanka76
      Mehičanka76 15:35 08.november 2023.

      In našli so bodo nove prostore! Tukaj so vsej "nadzorovani".

    • munja 18:27 08.november 2023.

      mehičanka po čem pa sklepaš, da so tukaj nadzorovani?

    • Avatar Mehičanka76
      Mehičanka76 23:30 08.november 2023.

      munja, ker sem večkrat v tistih koncih, Policija točno ve kaj in kdo, samo njim majhne ribe niso pomembne.

  • miho 13:20 08.november 2023.

    Je to alternativna kultura ali kriminal?

  • Trtamrta 11:47 08.november 2023.

    😂😂😂😂😂😂 sele zdej ugotovil

  • Avatar Leon
    Leon 09:20 08.november 2023.

    Žurnal dela reklamo za nakup droge mladoletnikov ,ki želijo prvič občutiti občutiti opojnost drog .

  • Avatar Zoran
    StarMačk 16:02 08.november 2023.

    Pred leti je bil to biznis teritorij brazilcev in ne verjamem, da bi ga kar tako prepustili migrantom!? Prej bi rekel da gre "po novem" za španovijo in migranti dilajo za brazilce...

  • atamama 19:30 08.november 2023.

    Žalostno, da se pri tako resni temi ''prepucavamo'' z L in D. Raje naj eden napiše, da je šel pred azilni dom na Viču in da je povprašal kdo je pripravljen za 10E/uro in pa pijačo pomagati pri fizičnih delih. ...prikaži več In napiše naj še odgovore, predlagam pa mu, da jih posname. In na hitro bo izgubil mnenje, da so to ljudje, ki želijo delati za boljši jutri. V veliko jezikih mu bodo mladeniči ''je*ali mater'' in zanimivo, citirali bodo zakaj jih ne smejo/smemo/ siliti delati. Probajte pa komentirajte!!!!

  • Plavi-mil 10:09 09.november 2023.

    Rabi leva elita beli prašek, pa so jih zaposlili pred Metelkovo.

  • darko24 21:32 08.november 2023.

    Niso sam migranti problem, cela Juga je problem. Vsak smrad pride v Slovenijo in krivi smo mi, ker to dopustimo. 1x mi je eden Bosanec rekel : vi ste neumni Slovenci, 10% je normalnih ki pridejo v vašo državo, mi ...prikaži več smo pa veseli da se jih v Bosni rešimo. Res je, to kar pri nas ljudje počnejo, tega ne bi počeli v Srbiji, Nemčiji, itd..tam si ne upajo. Čedalje več svinjarije prihaja k nam, kriva je pa država, ker spusti čez mejo vse kar leze. Že zdavnaj ni Slovenije. 🤮🤮

  • jakec1575 07:34 08.november 2023.

    Najprej bi locil migrante od migrantov. So taksni, ki hocejo delat in delajo. So taksni ki hocejo delat pa nikakor ne morejo in so taksni, ki iscejo bliznjice. Dvomim, da imajo svojo linijo dobave. Je pa ironicno, da bodo metelkovo ...prikaži več unicili migranti, ne jankovic.

    • alen04 08:31 08.november 2023.

      Migranti delati???? Haloooo!!!!! Imeli so in še imajo možnost delati na poplavljenih območjih. Koliko se jih je prijavilo???? Ti jaz povem, nihče 0000!!!! Verjemi, da imam vpogled v seznam. Se je pa precej tu rojenih in iz Balkana preseljenih ljudi. ...prikaži več Migrant da bo delal???? Sanjaš lahko o tem. In ja, hraniti moramo te prasce.

    • rd2dmk2 09:11 08.november 2023.

      alen04 akhm, mogoče je tvoj oče ali ded ali stric, tudi migrant, bil tam v dojčland. človek ne zapusti svojega doma in domačih, razen če ga ne napodijo. je pa res, da ko pač nekam prideš, je vprašanje ko te ...prikaži več tam gledajo. sicer pa , alen04 raje poglej kako so kleni slovenci nategovali klene slovence. koliko ljudi ni dobilo plač, kako se sosedi med seboj jebejo. bodo pa dobri do tujcev. ma pa jade.če mene sosed nategne in potem drugi dan mi mirno rečje: živjo kako si ?. dej mal bodi realen.

    • Avatar Leon
      Leon 09:23 08.november 2023.

      alen04....tvoj vpogled v seznam je TIS ! 🤣🤣🤣

    • Avatar Pantani2
      Pantani2 09:27 08.november 2023.

      rd2dmk2, begunec gre v prvo varno državo,ne pa par 1000km stran,poleg tega so migranti 99,9% sami mladi moški!!! Ne bluzi!!!

    • oneh 09:46 08.november 2023.

      Pa saj ni problema. Naj zagovorniki ilegalnih migrantov (pa tudi drugi, če so opazili) napišejo, kje je zaposlen kak migrant. Če so bo našlo veliko točk potem imajo namen delati in so dobordošli. Drugače pač predstavljajo zgolj breme nam, kateri ...prikaži več delamo tudi za njihovo pohajkovanje. Imamo pa svobodo in levaki- a še plešete?

    • alen04 10:29 08.november 2023.

      rd2 in Leon, s svojimi zapisi sta jasno povedala kdo sat, komu pripadata...s tem nimam težav, pravzaprav mi dol maha za vaju in vama podobne. Navedel sem znana dejstva in ničesar več. Verjetno nista vedela, da je resnica lahko tudi ...prikaži več boleča. Ko starše omenjata....mislim, sta pa zabila sebi zadnji žebelj v trugi. Oneh in Pantani sta vama lepo pojasnila...pa še kar ne potegne!!!

    • Avatar Leon
      Leon 14:49 08.november 2023.

      alen04.. menjaj dilerja .

    • alen04 15:50 08.november 2023.

      Leon, žalostno, da ne sprejemaš dejstev, temveč goniš nekaj kar ne drži. Smiliš se mi. Glede Eulerja, mamico vprašaj kdo sem.

    • Avatar Leon
      Leon 16:13 08.november 2023.

      alen04...značilnost za tvoje blodnje izhajajo iz bolezni ,ki si jo delita s svojim idolom . Imenuje se shizofrenija ..

    • rd2dmk2 17:43 08.november 2023.

      pantani, kolk ljudi je šlo tudi iz bivše avstro-ogrske v ameriko (na žalost tudi s Titanikom v drugo smer-dolna dno). onehu pa tole v razmislek-mladi moški iz afganistana, etiopije in podobnih koncev zna delat in to trdo delat. mogoče je ...prikaži veče problem v SLO v tem, da preveč ljudi dela, črnih belih ali rumenih, trdo dela cel mesec, pa potem dobi samo sredinec, pod nos. premnogi znate gobec vrtet, še več jih pa nategovat vse okol. v YU sem dobil pošteno plačo, v SLO vsak mesec bil samo okraden.

    • alen04 18:20 08.november 2023.

      da se posamezniki poglabljate za 100+ let nazaj....sam boh vam pomagi. Kakorkoli, dejstva so jasna in preverljiva in tega se bom držal, ostalo me ne zanima. Tudi vaši poskusi žalitev in podobno...s tem ste vse o sebi in ideologiji, ki ...prikaži več jo tako zelo neutrudno nabijate povedali. Upam, želim si, predvsem pričakujem predčasne volitve in ja, glas bom dal zmaju, opici, dinozavru...samo da ni Golob in podobni.

    • rd2dmk2 20:51 08.november 2023.

      sem bom vrnik 400+ let nazaj dejstva so jasna in preverljiva. zemlja je ravna in sonce se vrti okoli zemlje. vsi ki to ne sprejmete greste na grmado. tolk o dejstvih in preverbah. jest pa verjamem da boste volili opice. ne bo prvič.

    • alen04 05:29 09.november 2023.

      Smiliš se mi rd2. Sicer je pa dobra zadeva v tej zgodbi to, da so ljudje videli kaj uvažajo levičarji, česar seveda nočemo. Posilstva, kriminal 80% večji in pa seveda davki, prispevki ..tudi to so dejstva in teh dejstev nočemo. ...prikaži več Zaradi ideologije kralja sonca, naj bi vsi slabše živeli. Samo pojdite že, to bo najbolje za vse.

    • Avatar Leon
      Leon 06:46 09.november 2023.

      alen04 ...zavrti si posnetek dokumentarca na RTV2 o idiotizmu Američanov. Naslov je Q Anon !

    • rd2dmk2 08:53 09.november 2023.

      alen04 vse lepo in prav. imaš tolk dejstev in levičarji tolk uvažajo migrante. ni zdravnikov, ni natakarjev, ni kuharjev, ni vojakov ni učiteljev, ni jeklarjev, ni smetarjev.... so samo spletni uplivneži . zdej še pisarniških lenuhov ni več na voljo, ...prikaži več bomo še te morali uvažat. preberi si članek ki je tudi na žurnalu24. v originalu pa tukaj ...link https://forum.over.net/delam-od-9-do-17-ure-in-nimam-zivljenja-izven-sluzbe-24862391/ . pa naj država živi od takih. me zanima kdo je pa tole uvozil.

    • rd2dmk2 09:03 09.november 2023.

      kdo pa je za vas migrant? kaj pa ukrajinci, ki se vozijo po SLO z 100k+ vrednimi avti pa imajo zastonj uporabo cest in še mnogo ostalega. pa kaj delajo ? šiptarji vam niso všeč, ker kao uvažajo familije. v ...prikaži večv redu se strinjam. sam mi pa najdite enga slovenskega zidarja. takega da še znan kelo v roke vzet. ja pride šef z BMW pa bomo ploščice polagal. ja bomo. potem pa pridejo za njim 3 z belo čepico pa ... ko pride račun se pa spet prkaže BMW.ja vi bi radi dubai, pa maldivi, delal bo pa sveti duh.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.